Recenzje
Kortez - Holiday Tour

Recenzje

Kortez - Holiday Tour

Kortez super! Dla niego 5 gwiadek! Jednak jego muzyka nie nadaje się na taką oprawę. Ludzie z popcornem, kukurydzą. Czułam się jak na jarmarku. Kortez tylko w filharmonii! Bardzo duże problemy (bez sensu) robiła ochrona przy wejściu. Przez to tuż przed 20 była bardzo długa kolejka. Np. nie wpuszczali osobno ludzi mimo, okazany był dowód. Zmuszali do wejścia wszystkich razem. Nie wyrabiali się i przestali nawet sprawdzać torebki i plecaki.
Genialnie...
Deszczowa aura dodała klimatu... Jeateśmy zadowoleni, bardzo :)
jeżeli nie znasz tekstu piosenek nie masz po co iść, a na koncercie melodia owszem ładna ale słów nie można zrozumieć,koncert nie wart tych pieniędzy.
Jestem zawiedzina niekonsejwencją organizatorów. Zabieraliście wody i soki a zaraz pod sceną ustawiliście namiot z jedzeniem i piciem. Wycieczki kilentów, bieganie pod sceną w kierunku tego namiotu, zepsuły mi odbiór wrażeń z występu mojego ulubionego artysty. Pazerność zwyciężyła czy układy towarzyskie? Przykre...
Koncert bardzo fajny, świetna lokalizacja jednak zbyt spartańskie warunki (twarde siedziska z czego część na jednej wysokości) Z tego powodu powinny być trochę tańsze bilety.
Bardzo fajnie
Na przyszłość proszę doszkolić swoich pracowników gdyż napisano mi w mailu ze nie bedzie problemu z wejsciem na bilet imienny nie mój... Odkupiony. Na szczęście Pan był miły i nas wpuścił. Druga sprawa, tego typu koncerty - zdecydowanie w zamkniętej przestrzebi, nawet sck stargard!
KORTEZ + jezioro Miedwie + oświetlenie = MISTRZOSTWO
Koncert świetny, ale duuuży minus za atmosferę „festynu”. Całą atmosferę psuły odgłosy jedzonego popcornu i chipsów .. nie wspominając już o zapachu jedzenia i grilla. Zdecydowanie wolę koncert bez takich „atrakcji”. 5 gwiazdek za koncert i otoczenie , 0 gwiazdek za atmosferę.
Koncert super
Super zabawa. Magiczny klimat!
Koncert udane lecz zabrakło ulubionej piosenki :(
Występ Korteza - MEGA:) Jednakże z miejscami siedzącymi był problem.
Kortez-muzyczny magik na scenie. Czarujący, cudowny.....
Od 3 lat szukałam biletów na koncert Korteza. udało się. Pięknie b w Morzyczynie. Gra mega. basy, klawisze, perkusja, fortepian. Magia, że można tak grać. Kortez wiadomo było bez pompy, prawdziwe granie. Chciałabym dzisiaj jeszcze raz pójść, i usłyszeć to samo.
Przedni koncert. Artysta po prostu wychodzi na scenę i robi swoje, jak zawsze. Fantastyczna oprawa, świetnie rozwinięte utwory, okraszone sporą ilością solówek instrumentalnych. No i oczywiście wokal Korteza na żywo... Było świetnie!!!
Występ mega, organizacja imprezy masakra. Bramki otwarte ze spóźnieniem, brak zadaszenia nad głową, cały koncert padał deszcz.
Klimatycznie zjawiskowo tylko miejsce słabe