Pablopavo i Ludziki - Bilety na koncert

PABLOPAVO to wokalista, muzyk, autor tekstów piosenek i opowiadań.
"To najlepszy polski songwriter" – tak nazwał go Grabaż, lider Strachów na Lachy i Pidżamy Porno, który z polskich rockowych poetów na pisaniu piosenek zna się najlepiej.
Pablopavo urodził się w marcu 1978 roku. W roku 1993 założył z kolegami pierwszy zespół. Grał i śpiewał w zespołach: Saduba, Magara, Sedativa i Vavamuffin. Współtworzył również sound systemy: Zjednoczenie (istniejący do dziś) i Ba-lan.
W 2009 roku na rynku pojawił się debiutancki krążek formacji Pablopavo i Ludziki zatytułowany “Telehon”. W 2011 roku ukazuje się drugi album Pablopavo i Ludzików – “10 piosenek”. W tym samym roku pojawił się też album “Głodne kawałki” nagrany w duecie z producentem Praczasem.
W styczniu 2014 roku miała miejsce premiera trzeciej płyty Pablopavo – POLOR, zktórej pochodzi przebojowa “Dancingowa Piosenka Miłosna” W drugiej połowie 2014 roku wydał również album solowy – zdecydowanie bardziej surowy w brzmieniu i mocno akustyczny pt. TYLKO. Uwieńczeniem roku 2014, było przyznanie Pablopavo Paszportu Polityki w kategorii “Muzyka Popularna”. Płyta “Ladinola” z roku 2017 jest anonsowana jako materiał popowy, ale umiarkowanie młodzieżowy. Wydany w 2018 album "MARGINAL" to piąta płyta Pablopavo i Ludzików. Jest to płyta dyskotekowa, choć nie ma pewności czy istnieją odpowiednie dyskoteki, w których można by ją zagrać.
Pablopavo pojawił się gościnnie na mniej więcej pięćdziesięciu krążkach innych wykonawców. Nominowany był do różnych ważnych nagród i czasem je dostawał. A czasem nie.
Pablopavo raczej Cię lubi i zaprasza na wszelkie możliwe koncerty z jego udziałem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Recenzje i opinie: Pablopavo i Ludziki

Występ mojego ulubionego polskiego Artysty, więc obiektywna zbyt nie będę. Bawiłam się doskonale (pośród stojących fanów) i nie będę narzekać na akustyka pomieszczenia, bo pewnie ono już tak ma (byłam po raz pierwszy w Starym Klasztorze). No tak, poznański CK Zamek wyróżnia się na plus pod tym względem. Tym niemniej, zakładając, że prawdziwy fan zna teksty z płyt/neta, to gitara gra...
Fantastyczny artysta i koncert
Bardzo dobry koncert w klimatycznej atmosferze Starego Klasztoru. Lider zespołu piosenki przeplatał swoją nawijką, jest też w końcu wziętym pisarzem, ujęło mnie, że wspomniał zmarłego niedawno Piotra Bratkowskiego. Brak kompletu gwiazdek za nieuwzględnienie w programie kilku moich ulubionych utworów, w tym "Świateł na statku".

Polecane z kategorii koncert