koncert
Krystyna Prońko TRIO

koncert

Krystyna Prońko TRIO

Krystyna Prońko TRIO - Bilety na koncert

Krystyna Prońko TRIO | Bilety Online, Opis, Recenzje | 2019, 2020

Zapraszamy na koncert jednej z najwybitniejszych i najpopularniejszych artystek polskiej sceny muzycznej KRYSTYNY PROŃKO!

Krystyna Prońko lubi mieszać gatunki muzyczne ze sobą, bo jak mówi „nużące jest śpiewanie ciągle tego samego”. Na pytanie „jak by określiła tę muzykę, którą wykonuje” - odpowiada:

”ani to pop, ani rock, ani to jazz, ani piosenka literacka. Moje śpiewanie i piosenki to po prostu współczesna muzyka rozrywkowa. A jeśli ktoś koniecznie chce to szufladkować, to niech nazywa to –styl ”jazzy”(nie mylić z jazz ’em) Krystyny Prońko.” 

Usłyszymy więc lekko jazzujący, zaskakujący niezwykłym klimatem i doskonałym wykonaniem koncert, w którym obok hitów takich jak: Jesteś lekiem na całe zło, Niech moje serce kołysze ciebie do snu, Małe tęsknoty, Deszcz w Cisnej znajdują się również polskie i anglojęzyczne piosenki jazzowe, m.in.: Walczyk z filmu "Halo Szpicbródka", Rytm (polska wersja standardu I Got Rhythm) oraz inne standardy jazzowe np. God Bless The Chile czy Mood Indigo.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

01.10.2019, 20:30 Kuźnia Kulturalna
 KUP BILET

Brak wydarzeń

Recenzje

Wspaniały koncert niezawodna Wokalistka i jej zespół klasyka z klasą wielkie dzięki za muzyczne doznania
Kochamy Krystyne! Ale poza tym impreza swietnie zorganizowana, swietni muzycy, akustyka, nastroj.
Pani Krystyna to eksplozja energii. Do tego urok, wielka kultura sceniczna. Ikona. Koncert byl wspanialy, wzruszajacy, dajacy moc i nadzieje. Dziękuję
Rewela!
Paweł Nowak, Chrzanów 25.06.2019 17:08
Wspanialy koncert. Swietna organizacja. Pronko nie zawodzi. Brawa za idealna temperature podczas upalu. I za swietna akustyke.
Wyśmienity koncert. Zabrakło "Jutro zaczyna się sezon", ale czas nie jest z gumy. Może na drugi bis?!
Jesteśmy zachwyceni koncertem, chętnie wrócimy na następny
Czekałam od kilku lat. Warto było. Klasa sama w sobie. Jeden z najlepszych polskich głosów. Kuźnia Kulturalna to świetne miejsce na koncerty. Przemiła ludzie, fajny klimat. Jedna tylko uwaga: błagam, nie każcie nam przytulać się do nieznajomych. Wiem że kameralny klimat, że każde miejsce to dodatkowy sprzedany bilet, ale konieczność wtulania się w ramię i udo sąsiada to już zbyt daleko posunięta intymność...

PROMOCJA DNIA

-25%

Grudziądz
22.09.2019 19:00

bilety od 70,00 zł

KUP BILET

Polecane