koncert

Krzysztof Cugowski z Zespołem Mistrzów

koncert

Krzysztof Cugowski z Zespołem Mistrzów

Krzysztof Cugowski z Zespołem Mistrzów - Bilety na koncert

Krzysztof Cugowski z Zespołem Mistrzów - Bydgoszcz Filharmonia Pomorska | Kupuj Bilety Online

To będzie niezwykły rok w muzycznej drodze Krzysztofa Cugowskiego. Charyzmatyczny wokalista będzie świętował 50 – lecie swojej pracy artystycznej. I chociaż nie jest entuzjastą odznaczania kolejnych lat w kalendarzu, tym razem postanowił uczcić okrągłą rocznicę pracy scenicznej wyjątkową trasą koncertową pod tytułem „Złoty jubileusz 50 lat na 100%”. Podczas niezwykłych koncertów, wokalista zabierze publiczność w pasjonującą podróż przez pięć dekad, pełną wielkich i niezapomnianych hitów, którymi dotąd zachwycają się rzesze słuchaczy.

W jubileuszową trasę koncertową z Krzysztofem Cugowskim ruszy Zespół Mistrzów złożony z wybitnych muzyków. Na gitarze zagra Jacek Królik, na basie Robert Kubiszyn, na perkusji Cezary Konrad, na instrumentach klawiszowych Tomasz Kałwak. Zespół od ponad roku towarzyszy wokaliście i ma na swoim koncie kilkadziesiąt koncertów przed polską i zagraniczną publicznością. Udana współpraca muzyków już niedługo zaowocuje płytą live.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń w: Bydgoszcz

Brak wydarzeń w: Bydgoszcz

Recenzje

Suuuupppppeeerrrrr
Bylo fajnie, muzykami głos jak zawsze supet
Bylo bosko
Koncert wspaniały tylko za krótko. Krzysiu jedyny w swoim rodzaju
Świetny koncert,sprawna organizacja.Rewelacja!
Cudowny koncert i niezapomniany wieczór.
Wspaniały występ, organizacja całej imprezy na wysokim poziomie, oświetlenie itd... Muzyka Mistrzów super, super,no sam solista Pan Krzysztof przeszedł najśmielsze oczekiwania. Cudowny głos , repertuar również . Panie Krzysztofie chcemy więcej, więcej , cały koncert nogi tupały w rytm śpiewu, muzyki same. Jest Pan wielkim artystą, polecamy wszystkim również przeżyć tak cudowny koncert. Polecamy z całego serca.
Super koncert - świetnie zorganizowany, a Artyści dali z siebie wszystko aby fani poczuli się zadowoleni... wielkie brawa!!!!!
Wspaniały wieczór. Koncert nadzwyczajny. A głos Pana Krzysztofa Cugowskiego fenomenalny, bardzo silny i ponad czasowy!!! Zespół Mistrzów - mistrzowski !!! Dziękuję za ucztę dla serca, ducha i uszu, a Panom Artystom życzę nieustającej siły i zdrowia do koncertowania na następne dziesiątki lat.
Wspaniały głos Cugowskiego Wspaniali Muzycy Mistrzostwo wokalne i instrumentalne!
Piękny koncert! Pan Krzysztof głos ciągle ma fantastyczny! Wyszliśmy zachwyceni.
Koncert Krzysztofa Cugowskiego z Zespołem Mistrzów to niezapomniane, wzruszające przeżycie. Śpiew Krzysztofa jest czysty, perfekcyjny, pełen artyzmu, energii, żywiołu, a zarazem mistyczności i tajemniczości. Gra Zespołu Mistrzów to istna wirtuozeria, kunszt i klasa. Znakomite zgranie muzyków. To wszystko okraszone było gitarą akustyczną w wykonaniu jednego z najwybitniejszych gitarzystów światowego formatu - Jacka Królika, który swoją grą, śpiewnością i melodyjnością frazy wzruszał do łez.
Wszystko ok za mało tylko z publicznoscia miał kontakt
Zespół Mistrzów potrafi wywołać ciary. I tak było w Lublinie. Super, że dołączył Piotrek Cugowski na kilka piosenek. Zaje-fajny wieczór! Poza nawiedzonymi Paniami, które na widok światełka smartfona zabijały się aby natychmiast dopaść i skarcić słuchacza, jakby zrobienie zdjęcia bez flesza było przestępstwem.
Świetny nastrojowy koncert!
Wokal Krzysztofa Cugowskiego w świetnej formie. Koncert na wysokim poziomie. Polecam
Wspaniały koncert. Pan Krzysztof fenomenalnie to zrobił. Bywałem wielokrotnie na koncertach BS, ale wokalnie, to teraz jest mistrzostwo świata, a nawet olimpijskie. Brawo. Andrzej Stanisław Masłowski P.S. moim zdaniem - publiczność była zbyt ospała, brawa na koniec, to zbyt mało. ASM
głos ponadczasowy
Rewelacyjny zabawa 😉
KONCERT PETARDA! ŚWIETNA AKUSTYKA, A KRZYSZTOF JESZCZE LEPSZY
ŻARCZYŃSKI 23.11.2019 15:32
Bardzo dobry koncert Wspomnienia i nostalgia Tyle lat minęło a głos Krzysztofa Cugowskiego dalej wspaniały i niezastąpiony Ale Lublin czeka i ma nadzieję na występ wspólny Budki Suflera Bo żal Jolki Która pamięta że do tanga trzeba dwojga i innych wspólnych utworów Nie ma rzeczy niemozliwych Koncert trwał 90 min ale w tym przypadku ile by nie trwał to będzie za krótko l
Super koncert!
Super koncert
Bardzo dobry koncert, Cugowski w świetnej formie, gościnnie wpadł na chwilę jego syn, Jacek Królik i perkusista mistrzostwo, jedynie mały minus, że brak było informacji, że będzie to koncert z gitarą akustyczną, i tak bym poszedł, w końcu przy akustucznej można poznać wielki kunszt gitarzysty, ale tak to liczyłem na większą moc i ostatnio grany utwór Woskowe dusze.
Ważne wydarzenie dla lublinian. Przepiękny koncert i dobra organizacja samego koncertu. Jedynym minusem koncertów w CSK w Lublinie jest to, że na cały obiekt można zapłacić tylko w 2 kasach za parking, w tym jedna przyjmuje wyłącznie gotówkę.
Pan Krzysztof jak zawsze mistrzowski wokal a zespół mistrzów zadbał o doskonałe melodie na ten wieczór. Kawał dobrej roboty, doskonały koncert.
spodziewałam się czegos więcej.
Cudowne chwile i przeżycia. Dziękuję za nie.
Beata 05.11.2019 19:05
Super!
LOCZEK 05.11.2019 19:01
Wspaniały głos ,mimo upływu lat brzmi rewelacyjnie. Polacam.
przemo55 04.11.2019 20:40
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane

Bydgoszcz inne wydarzenia