koncert

Krzysztof Cugowski z Zespołem Mistrzów

koncert

Krzysztof Cugowski z Zespołem Mistrzów

Krzysztof Cugowski z Zespołem Mistrzów - Bilety na koncert

Krzysztof Cugowski z Zespołem Mistrzów - Poznań Sala Ziemi | Kupuj Bilety Online

To będzie niezwykły rok w muzycznej drodze Krzysztofa Cugowskiego. Charyzmatyczny wokalista będzie świętował 50 – lecie swojej pracy artystycznej. I chociaż nie jest entuzjastą odznaczania kolejnych lat w kalendarzu, tym razem postanowił uczcić okrągłą rocznicę pracy scenicznej wyjątkową trasą koncertową pod tytułem „Złoty jubileusz 50 lat na 100%”. Podczas niezwykłych koncertów, wokalista zabierze publiczność w pasjonującą podróż przez pięć dekad, pełną wielkich i niezapomnianych hitów, którymi dotąd zachwycają się rzesze słuchaczy.

W jubileuszową trasę koncertową z Krzysztofem Cugowskim ruszy Zespół Mistrzów złożony z wybitnych muzyków. Na gitarze zagra Jacek Królik, na basie Robert Kubiszyn, na perkusji Cezary Konrad, na instrumentach klawiszowych Tomasz Kałwak. Zespół od ponad roku towarzyszy wokaliście i ma na swoim koncie kilkadziesiąt koncertów przed polską i zagraniczną publicznością. Udana współpraca muzyków już niedługo zaowocuje płytą live.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje

Piękny koncert! Pan Krzysztof głos ciągle ma fantastyczny! Wyszliśmy zachwyceni.
Koncert Krzysztofa Cugowskiego z Zespołem Mistrzów to niezapomniane, wzruszające przeżycie. Śpiew Krzysztofa jest czysty, perfekcyjny, pełen artyzmu, energii, żywiołu, a zarazem mistyczności i tajemniczości. Gra Zespołu Mistrzów to istna wirtuozeria, kunszt i klasa. Znakomite zgranie muzyków. To wszystko okraszone było gitarą akustyczną w wykonaniu jednego z najwybitniejszych gitarzystów światowego formatu - Jacka Królika, który swoją grą, śpiewnością i melodyjnością frazy wzruszał do łez.
Wszystko ok za mało tylko z publicznoscia miał kontakt
Zespół Mistrzów potrafi wywołać ciary. I tak było w Lublinie. Super, że dołączył Piotrek Cugowski na kilka piosenek. Zaje-fajny wieczór! Poza nawiedzonymi Paniami, które na widok światełka smartfona zabijały się aby natychmiast dopaść i skarcić słuchacza, jakby zrobienie zdjęcia bez flesza było przestępstwem.
Świetny nastrojowy koncert!
Wokal Krzysztofa Cugowskiego w świetnej formie. Koncert na wysokim poziomie. Polecam
Wspaniały koncert. Pan Krzysztof fenomenalnie to zrobił. Bywałem wielokrotnie na koncertach BS, ale wokalnie, to teraz jest mistrzostwo świata, a nawet olimpijskie. Brawo. Andrzej Stanisław Masłowski P.S. moim zdaniem - publiczność była zbyt ospała, brawa na koniec, to zbyt mało. ASM
głos ponadczasowy
Rewelacyjny zabawa 😉
KONCERT PETARDA! ŚWIETNA AKUSTYKA, A KRZYSZTOF JESZCZE LEPSZY
ŻARCZYŃSKI 23.11.2019 15:32
Bardzo dobry koncert Wspomnienia i nostalgia Tyle lat minęło a głos Krzysztofa Cugowskiego dalej wspaniały i niezastąpiony Ale Lublin czeka i ma nadzieję na występ wspólny Budki Suflera Bo żal Jolki Która pamięta że do tanga trzeba dwojga i innych wspólnych utworów Nie ma rzeczy niemozliwych Koncert trwał 90 min ale w tym przypadku ile by nie trwał to będzie za krótko l
Super koncert!
Super koncert
Bardzo dobry koncert, Cugowski w świetnej formie, gościnnie wpadł na chwilę jego syn, Jacek Królik i perkusista mistrzostwo, jedynie mały minus, że brak było informacji, że będzie to koncert z gitarą akustyczną, i tak bym poszedł, w końcu przy akustucznej można poznać wielki kunszt gitarzysty, ale tak to liczyłem na większą moc i ostatnio grany utwór Woskowe dusze.
Ważne wydarzenie dla lublinian. Przepiękny koncert i dobra organizacja samego koncertu. Jedynym minusem koncertów w CSK w Lublinie jest to, że na cały obiekt można zapłacić tylko w 2 kasach za parking, w tym jedna przyjmuje wyłącznie gotówkę.
Pan Krzysztof jak zawsze mistrzowski wokal a zespół mistrzów zadbał o doskonałe melodie na ten wieczór. Kawał dobrej roboty, doskonały koncert.
spodziewałam się czegos więcej.
Cudowne chwile i przeżycia. Dziękuję za nie.
Beata 05.11.2019 19:05
Super!
LOCZEK 05.11.2019 19:01
Wspaniały głos ,mimo upływu lat brzmi rewelacyjnie. Polacam.
przemo55 04.11.2019 20:40
Impreza zorganizowana profesjonalnie!
Jacek 04.11.2019 15:35
Wspaniały koncert. Perfekcja w każdym calu. Brawo.
Bajerka 04.11.2019 12:40
Miło spędzony czas. Zabrakło kontaktu ze strony p. Cugowskiego z publicznością. Sytuację ratował klawiszowiec, zachęcając publiczność do reakcji. "Zespół Mistrzów" - rewelacja!
Koncert na dobrym poziomie wykonania ale bardzo krótki - tylko 1,5 godziny łącznie z jednym bisem. Pozostał niedosyt.
renia1 04.11.2019 11:36
Cudny koncert, byliśmy zachwyceni kondycją Krzysztofa mimo, że miał zapalenie oskrzeli. Jego głos jest fenomenalny i bezkonkurencyjny. Uwielbiam go. Kupiłam oczywiście płytę "Sen o dolinie" z tego koncertu.
Dzień dobry. Koncert był bardzo udany i dostarczył wielu wrażeń, co nie oczywiste, przy tej klasie artysty. Natomiast jesteśmy zbulwersowani potraktowaniem nas przez przedstawiciela organizatora koncertu.Okazało się bowiem, że rząd nasz został zlikwidowany i taka sytuacja może się zdarzyć, ale należy umieć się w niej odnaleźć, przeprosić oraz grzecznie zaproponować inne miejsca siedzące, ale odpowiadające standardem tym, które zostały kupione przez nabywcę, a nie być butnym, aroganckim i stawiać klienta w sytuacji bez wyjścia.
Dorota. 04.11.2019 10:15
Bardzo ładnie moim zdaniem zespół zyskał na świeżości Krzysztof najwyższy poziom.No i gitarzysta super.
Super koncert tylko z małym ale dość krótki .. mały niedosyt mam po koncercie
Super!
fajny koncert ale jedyny minus to trwał za krótko jedna godzina ii dwadzieścia minut to moim zdaniem i moich znajomych troszkę za krótko , myślę że gdyby koncert trwał o te trzydzieści minut dłużej było by pięć gwiazdek.
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane

Poznań inne wydarzenia