koncert Krzysztof Cugowski

Krzysztof Cugowski z Zespołem Mistrzów

koncert Krzysztof Cugowski

Krzysztof Cugowski z Zespołem Mistrzów

Krzysztof Cugowski z Zespołem Mistrzów - Bilety na koncert

Krzysztof Cugowski, legendarny rockaman, współtwórca Budki Suflera, spełniony muzyk solowy. Ma na swoim koncie ponad 30 płyt, 300 utworów i niezliczoną ilość koncertów na polskich i zagranicznych scenach. 8 maja 2020 roku oddał w ręce słuchaczy wyjątkowy, podwójnie jubileuszowy album „50/70 Moje Najważniejsze”. Ekskluzywne wydawnictwo składa się z płyty akustycznej z nowymi aranżacjami piosenek, które Krzysztof Cugowski zaliczył do swoich ulubionych oraz elektrycznego koncertu The Best Of - live. - Jestem człowiekiem szczęśliwym, spełnionym, zawodowo i osobiście. Mógłbym osiąść na stałe na Lubelszczyźnie i wieść spokojne życie. Mógłbym, ale nie chcę, bo nadal czuję głód sceny, potrzebę spotkań z publicznością i wyrażania siebie poprzez dźwięki - mówi Artysta. Nic więc dziwnego, że z okazji podwójnego jubileuszu Krzysztof Cugowski wyruszył w wyjątkową trasą koncertową. W podróży przez dekady towarzyszył mu Zespół Mistrzów złożony z najwyższej klasy instrumentalistów. Na gitarze gra Jacek Królik, na perkusji Cezary Konrad, na basie Robert Kubiszyn oraz Tomasz Kałwak na fortepianie. Podczas koncertów tej niezwykłej grupy publiczność może liczyć na pasjonującą podróż przez pięć dekad, pełną wielkich i niezapomnianych hitów w nowych, ciekawych aranżacjach, okraszonych najwyższej klasy rockowymi dźwiękami.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

 KUP BILET

Brak wydarzeń

Recenzje Krzysztof Cugowski z Zespołem Mistrzów

Koncert był rewelacyjny! Uczta muzyczna! Piękny głos Pana Krzysztofa i wspaniała oprawa muzyczna wirtuozów! Oby do następnego.
Martyna Z, Leszno 03.03.2020 12:05
Koncert rewelacyjny, jak na mistrzów przystało. CUDOWNY
Krzysztof Cugowski - jak zwykle świetny głos, ale nie rozpieszcza widowni nawiązywaniem kontaktu. Zespół Mistrzów – REWELACJA!!! Koncert nie trwał nawet obiecanych 90 minut, został rozpoczęty z dość znacznym opóźnieniem . Cena za bilety za wysoka, nieadekwatna do czasu występu.
Krzysztof Cugowski w wyśmienitej formie! Zespół Mistrzów na mistrzowskim poziomie! Koncert wyjątkowy, pełen energii i mocy rockowego brzmienia!!!
Wspaniały koncert i wspaniały klimat! Zespół Mistrzów gra świetnie! Fan ze Słowacji.
Pan Krzysztof w świetnej formie głosowej. Koncert trochę zbyt krótki, ale wrażenia wspaniałe. Polecam
Było cudownie. Pan Krzysztof to wielka klasa. A głos fantastyczny. Gdyby mieszkał w Ameryce to znałby Go cały świat ale cieszę się że Polska ma takiego mistrza. Muzycy występujący z Panem Krzysztofem to także byli fantastyczni.
Zespół profesjonalny, Pan Krzysztof w świetnej formie. Wielu przebojów niestety nie usłuszymy takie tango itp. przez konflikt z Panem Lipko. Niestety nagłośnienie amatorka perkusja strasznie męcząca za dużo . Perkusista wybitny gdyby nie nagłośnienie było by super.
Bilety byly dla moich tesciow. Po koncercie powiedzieli, ze to byl najlepszy koncert na jakim byli.
Super! Było bardzo przyjemnie, miła atmosfera, a Pan Cugowski z zespołem - mistrzostwo!!!!
Pan Krzysztof klasa sama w sobie, muzycy Mistrzowie, ale na miłość boską, czy dźwiękowiec naprawdę potrzebował prawie pół godziny do pierwszej przerwy Krzysztofa, aby zrobić coś z głosem, żeby był normalnie rozumiany? Dopiero po przerwie słowa i głos Krzysztofa był niczym kryształ!
Krzysztof Cugowski we wspanialej formie wokalnej! Zespół mistrzów-rewelacja! Starannie dobrany repertuar K.Cugowskiego,stanowi całość stylistyczną! Chętnie wysłuchałbym jeszcze jednego utworu instrumentalnego w wykonaniu zespołu mistrzów, a także jeszcze jednego utworu na bis .Fajna,nowoczesna oprawa świetlna oraz dobra robota przy konsolecie ,to razem dało niezapomniane wrażenia!Spodziewałem się wysokiego poziomu,Był bardzo wysoki ! Brawo,brawo,i jeszcze raz brawo !!!
Wspaniały występ, zresztą jak zawsze Pan Krzysztof stanął na wysokości zadania.
Rewelacyjny koncert,jestem wielkim fanem Krzysztofa Cugowskiego,krótko mówiąc super.
Suuuupppppeeerrrrr
Bylo fajnie, muzykami głos jak zawsze supet
Bylo bosko
Koncert wspaniały tylko za krótko. Krzysiu jedyny w swoim rodzaju
Świetny koncert,sprawna organizacja.Rewelacja!
Cudowny koncert i niezapomniany wieczór.
Wspaniały występ, organizacja całej imprezy na wysokim poziomie, oświetlenie itd... Muzyka Mistrzów super, super,no sam solista Pan Krzysztof przeszedł najśmielsze oczekiwania. Cudowny głos , repertuar również . Panie Krzysztofie chcemy więcej, więcej , cały koncert nogi tupały w rytm śpiewu, muzyki same. Jest Pan wielkim artystą, polecamy wszystkim również przeżyć tak cudowny koncert. Polecamy z całego serca.
Super koncert - świetnie zorganizowany, a Artyści dali z siebie wszystko aby fani poczuli się zadowoleni... wielkie brawa!!!!!
Wspaniały wieczór. Koncert nadzwyczajny. A głos Pana Krzysztofa Cugowskiego fenomenalny, bardzo silny i ponad czasowy!!! Zespół Mistrzów - mistrzowski !!! Dziękuję za ucztę dla serca, ducha i uszu, a Panom Artystom życzę nieustającej siły i zdrowia do koncertowania na następne dziesiątki lat.
Wspaniały głos Cugowskiego Wspaniali Muzycy Mistrzostwo wokalne i instrumentalne!
Piękny koncert! Pan Krzysztof głos ciągle ma fantastyczny! Wyszliśmy zachwyceni.
Koncert Krzysztofa Cugowskiego z Zespołem Mistrzów to niezapomniane, wzruszające przeżycie. Śpiew Krzysztofa jest czysty, perfekcyjny, pełen artyzmu, energii, żywiołu, a zarazem mistyczności i tajemniczości. Gra Zespołu Mistrzów to istna wirtuozeria, kunszt i klasa. Znakomite zgranie muzyków. To wszystko okraszone było gitarą akustyczną w wykonaniu jednego z najwybitniejszych gitarzystów światowego formatu - Jacka Królika, który swoją grą, śpiewnością i melodyjnością frazy wzruszał do łez.
Wszystko ok za mało tylko z publicznoscia miał kontakt
Zespół Mistrzów potrafi wywołać ciary. I tak było w Lublinie. Super, że dołączył Piotrek Cugowski na kilka piosenek. Zaje-fajny wieczór! Poza nawiedzonymi Paniami, które na widok światełka smartfona zabijały się aby natychmiast dopaść i skarcić słuchacza, jakby zrobienie zdjęcia bez flesza było przestępstwem.
Świetny nastrojowy koncert!
Wokal Krzysztofa Cugowskiego w świetnej formie. Koncert na wysokim poziomie. Polecam
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane z kategorii koncert