koncert Krzysztof Cugowski

Krzysztof Cugowski z Zespołem Mistrzów - Moje Najważniejsze

koncert Krzysztof Cugowski

Krzysztof Cugowski z Zespołem Mistrzów - Moje Najważniejsze

Krzysztof Cugowski z Zespołem Mistrzów - Moje Najważniejsze - Bilety na koncert

Niepowtarzalny głos i wyjątkowa charyzma – właśnie te cechy wyróżniają Krzysztofa Cugowskiego. Muzyk gra dla publiczności już 50 lat i wciąż ma apetyt na więcej. Wraz z nową trasą koncertową zapowiada kolejne utwory, które stworzył wspólnie z Zespołem Mistrzów.

50 jubileusz pracy artystycznej Krzysztof Cugowski uczcił krążkiem „50/70. Moje najważniejsze”. Podczas nowej trasy koncertowej publiczność może liczyć na pasjonującą muzyczną podróż przez pięć dekad. Koncerty pełne wielkich i niezapomnianych hitów w nowych, ciekawych aranżacjach, do tego okraszonych najwyższej klasy rockowymi brzmieniami.
Każdy występ Krzysztofa Cugowskiego to prawdziwa muzyczna uczta. Artysta do solowego projektu zaprosił grupę wybitnych muzyków – Zespół Mistrzów. Niezapomniane rockowe wrażenia gwarantowane!

Zespół Mistrzów
Jacek Królik – gitara
Cezary Konrad – perkusja
Robert Kubiszyn – gitara basowa
Tomasz Kałwak – fortepian

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

 KUP BILET

Brak wydarzeń w: Cieszyn

Recenzje i opinie: Krzysztof Cugowski z Zespołem Mistrzów - Moje Najważniejsze

Super, mistrzowie, bez dwóch zdań!
Koncert super!!! Tylko dla mnie siedzącej w 1 rzędzie za dużo mgły i dymu... Już wzrokiem szukałam, czy coś się nie pali. I - choć nie cierpię maseczki - tym razem byłam zadowolona z maseczki :). A p. Krzysztof Cugowski wciąż powala głosem. I ma świetny zespół.
Rycha58 06.12.2021 21:03
Rewelacyjne przeżycie! Pan Krzysztof cały czas w formie!
Organizacja bardzo dobra. Koncert świetny.
Super występ,. Cudowny artysta,. Niezapomniany wieczór.
Bardzo dobry i na wysokim poziomie stojący spektakl muzyczny. Świetne akustyczne granie, raz mocne i rytmiczne, innym razem spokojne ballady które przyprawiały o wiele emocji. Bardzo dobrzy instrumentaliści, a pan Krzysztof w świetnej formie wokalnej, co udowadnia od lat!
Fantastyczna atmosfera, bardzo wysoki poziom artystyczny, wspanialy zespól, Krzysztof Cugowski w znakomitej formie
Magdalena 06.12.2021 11:11
Nie byl to na pewno koncert piosenek Budki Suflera jeśli ktoś na to liczył . Cugowski zaśpiewał swoje autorskie piosenki zarówno te stare jak i nowe . Szkoda ze mało współpracował z publicznością bo mogła być dobra zabawa . Były przerwy w śpiewie ktore wypełniały popisy instrumentalne zespołu - zbędne
Rewelacja! Głos, którego się nigdy nie zapomni. Fantastyczna oprawa muzyczna !!
Małgorzata 06.12.2021 09:46
Usłyszeć na żywo potęgę głosu Pana Krzysztofa z Zespołem Mistrzów za plecami to niesamowite doznanie czego nie doświadczy się przed telewizorem. W takiej sali z doskonałą akustyką głos wokalisty po prostu przenika przez człowieka. Kawał koncertu.
Jednym słowem - SZAŁ!!! Ikona. Głos - skarb! Niesamowicie brzmią utwory Budki Suflera w nowej aranżacji - bardziej rockowej. Niech żałują ci, których nie było.
EmilZKL 06.12.2021 09:30
Wspaniałe przeżycie!
Mistrz, mistrz i jeszcze raz MISTRZ.!!!!!
Koncert fantastyczny ogromne przeżycie
Przecudowny koncert! Energia na 300 %.
Charyzma niepowtarzalność głosu Krzysztofa Cugowskiego jak zawsze wzbudza emocje teksty utwory dostosowane do repertuaru ponadczasowe a Zespół Mistrzów rewelacja doboru instrumentów ,zgrani i pokazali swój kunszt. Polecam koncert .
Rewelacyjnie. Bardzo dobry koncert. A głos pana Krzysztofa sprawiał że po ciele przechodziły ciarki.
Najlepszy męski głos w Polsce!!!
Rewelacyjny wieczór z muzyką na najwyższym poziomie.
Klasa sama w sobie. Polecam.
Koncert bardzo udany!
Głos jak za najlepszych lat. Koncert, który przywoływał wiele wspomnień i wzruszeń. Zespół Mistrzów jak wskazuje nazwa na najwyższym poziomie, nagłośnienie i światło, wszystko na plus... troszkę szkoda, że koncert nie odbył się w miejscu, gdzie można byłoby poskakać, pośpiewać wraz z zespołem pod sceną (FanStrefa)... Oczywiście chciałbym też, żeby koncert trwał dłużej niż 1,5 godziny, ale trzeba uszanować wiek Krzysztofa i cieszyć się, że wciąż jest w formie, i że wciąż swoim głosem wywołuje mnóstwo pozytywnych emocji... a wysłuchanie najlepszej dla mnie polskiej piosenki (Jest taki samotny dom) na żywo- wrażenia nie do opisania...
Występ mega. Głos niepowtarzalny. Zespół jak nazwa wskazuje Mistrzowski
Występ suuuuuper. Krzysztof Cugowski to klasa sama w sobie, od lat na najwyższym poziomie. Zespół Mistrzów również górna półka, Polecam
Super koncert :D świetne nagłośnienie
Było wspaniale
Występ rewelacyjny, kawał dobrej muzyki i śpiewu.
Niezapomniany koncert !!!!!!!!!
Świetny koncert!!!
Po prostu super koncert
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane z kategorii koncert