koncert

Krzysztof Zalewski

koncert

Krzysztof Zalewski

Krzysztof Zalewski - Bilety na koncert

Potrzeba kontaktu z publicznością to nieodłączny element życia Krzysztofa Zalewskiego. To, że jest to człowiek orkiestra, który nie może żyć bez sceny – wiedzą już wszyscy. Najpierw były koncerty zagrane w prawie każdym zakątku Polski z materiałem z „Zeliga”. Później niesamowity one man show, gdzie Krzysztof jeden jedyny na scenie wykonywał nowe wersje zawiłych numerów z debiutanckiego albumu.

Przełomem w jego twórczości była wydana w 2016 roku płyta „Złoto” – zresztą ozłoconej już przez Związek Producentów Audio Video. Na tym albumie możemy usłyszeć, że mniej znaczy więcej, że to, co ciche i subtelne, często wybrzmiewa głośniej od huku przesterowanych gitar. Nie można jednak powiedzieć, że na „Złoto” złożyły się same ballady, śpiewane do wtóru łkających cicho gitar. Dominują tu numery dynamiczne, czy wręcz drapieżne, które były wytańczone przez fanów na koncertach do ostatnich dźwięków. Uproszczone aranżacje, organiczne brzmienie i bardziej bezpośredni przekaz zostały docenione przez tysiące fanów na koncertach w całej Polsce.

Kolejny sukces przyniosła Krzysztofowi płyta „Zalewski śpiewa Niemena”. Koncerty zagrane w wyjątkowym składzie, które promowały to wydawnictwo początkowo grane w klubach, przeniosły się do filharmonii i zabrzmiały w najpiękniejszych koncertowych salach w Polsce.

Wszystkie te osiągnięcia złożyły się finalnie na nagrodę polskiej branży fonograficznej w postaci dwóch Fryderyków w 2018 roku. Nagrody zostały wręczone w kategoriach Nowe Wykonanie za album „Zalewski śpiewa Niemena”, a także Kompozytor Roku, którą Krzysztof razem z Dawidem Podsiadło odebrał za utwór „Początek”. Dodatkowo teledysk do tej piosenki również został nagrodzony Fryderykiem. W tym samym roku miała miejsce premiera nowego utworu pt. „Kurier”, który promował film Władysława Pasikowskiego o takim samym tytule.

Rok 2020 to czas nowości. Po półrocznej ciszy oraz 4 latach od wydania ostatniego autorskiego albumu, Krzysztof wraca z nowym singlem zapowiadającym nowy materiał, którego premiera przewidziana jest na jesieni.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń w: Działdowo

Brak wydarzeń w: Działdowo

Recenzje i opinie: Krzysztof Zalewski

Rewelacyjny koncert!.
Niepotrzebnie na bilecie była wpisana godz. 18 skoro najpierw był koncert laureatów konkursu Hoffer Superhit Festiwal:(
Świetny występ:) Cieszę sie, że mogłam być na tym koncercie! I polecam każdemu!
Wspaniały występ!
Nie spodziewałem się że będzie inaczej! Krzychu to mój idol od czasów Jego udziału w Idolu. Nie zawiodłem się - koncert był mega. Krzysiek pokazał klasę - Jego głos, jego utwory i ruch sceniczny - to wszystko trzeba zobaczyć na własne oczy - a ja oglądałem to spod samej sceny! "Bo wszystkie Zalewszczaki to fajne chłopaki!!" :-)
Wydarzenie zorganizowane na najwyższym poziomie, wszystko było ok, a artysta genialny!
Wspaniały głos. Rewelacyjna atmosfera.
Niesamowity koncert, wspaniale się bawiliśmy 🥰
OGIEŃ! Atmosfera koncertu i zaangażowanie Artysty nie do opisania! Wspaniałe wydarzenie, na którym warto było być!
Zalewholiczka 06.09.2021 13:57
Dobry Wariat! Świetnie spędzony czas!
Koncert super. Polecam każdemu Krzysztofa Zalewskiego. Artysta energiczny, utworów miło się słucha, tylko życzyć miłej zabawy. Ja na pewno pójdę jeszcze na koncert Zalewskiego. Polecam serdecznie nawet jeśli ktoś słucha innej muzyki😉
Beata 06.09.2021 12:41
Zalewski jak zawsze MEGA
Piotr 06.09.2021 10:57
Świetny koncert, doskonała atmosfera, Zalewski z ekipą dali z siebie wszystko!
Michał 06.09.2021 10:49
Krzysztof Zalewski jak zwykle nie zawiódł! Fantastyczny koncert, genialna armosfera, cudowna muzyka. Nie jest to pierwszy mój koncert, i napewno nie ostatni!
Super koncert.
Kasia 06.09.2021 09:39
Bardzo energetyczny koncert. Ciężko było usiedzieć na miejscu, gdyż muzyka porywała do tańca.
Karo 06.09.2021 09:35
Koncert jak zwykle na najwyższym poziomie. Nieziemski talent Krzyszfowa plus profesjonalna realizacja koncertu. Jestem w siódmy niebie.!!!
Malwinaaaa 06.09.2021 09:23
Mega przeżycie :)
Kasia 06.09.2021 09:02
Koncert na wysokim poziomie, organizacja ok.
Dorota 06.09.2021 08:58
Atmosfera, miejsce i wykonawca - wszystko po części zrobiło rewelacyjny klimat! Koncert udany
Zalewski- mega!!! Nadpobudliwa ochrona dążąca do pacyfikacji bawiących się ludzi. Jak ktoś ma ochotę oglądać taki koncert na siedząco to nich idzie do filharmonii .
Marcin 06.09.2021 08:38
Pełny profesjonalizm, ogromny talent i jesze większy zastrzyk energii 😁
Koncert Krzysztofa Zalewskiego był meeeega czadowy 😀 bardzo fajnie się bawiłam i polecam wszystkim z całego serca 😀 K. Zalewski świetnie bawi się na scenie, aż miło popatrzeć. Zachęca do zabawy. Koncert - czad ❤️❤️❤️
Znakomity artysta. Świetny głos, wspaniały kontakt z publicznością - dowód to dwa bisy i wspólne wykonania utworów. Warto było wybrać się na ten koncert.
mega !!! zawsze bardzo lubiałam Zaleskiego , teraz go kocham !!! Na żywo rozwala cały system !!!
niemilucha 03.09.2021 22:29
Petarda! Jeden z najlepszych artystów tego pokolenia.
Świetny koncert! Jak zawsze :) Uwielbiam tego wokalistę, jego energię na scenie
Było super, wszystkim serdecznie polecam koncerty Krzysztofa Zalewskiego!!!
Świetny koncert. Mega profesjonalny i przygotowany w najdrobniejszym szczególe.
Było fantastycznie Krzysztof Zalewski jest rewelacyjnym artystą, który nie tylko pięknie śpiewa, gra na instrumentach ale i tańczy :) Więcej takich koncertów
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane z kategorii koncert