koncert

Krzysztof Zalewski

koncert

Krzysztof Zalewski

Krzysztof Zalewski - Bilety na koncert

Krzysztof Zalewski - Nysa | Kupuj Bilety Online

Potrzeba kontaktu z publicznością to nieodłączny element życia Krzysztofa Zalewskiego. To, że jest to człowiek orkiestra, który nie może żyć bez sceny – wiedzą już wszyscy. Najpierw były koncerty zagrane w prawie każdym zakątku Polski z materiałem z „Zeliga”. Później niesamowity one man show, gdzie Krzysztof jeden jedyny na scenie wykonywał nowe wersje zawiłych numerów z debiutanckiego albumu.

Przełomem w jego twórczości była wydana w 2016 roku płyta „Złoto” – zresztą ozłoconej już przez Związek Producentów Audio Video. Na tym albumie możemy usłyszeć, że mniej znaczy więcej, że to, co ciche i subtelne, często wybrzmiewa głośniej od huku przesterowanych gitar. Nie można jednak powiedzieć, że na „Złoto” złożyły się same ballady, śpiewane do wtóru łkających cicho gitar. Dominują tu numery dynamiczne, czy wręcz drapieżne, które były wytańczone przez fanów na koncertach do ostatnich dźwięków. Uproszczone aranżacje, organiczne brzmienie i bardziej bezpośredni przekaz zostały docenione przez tysiące fanów na koncertach w całej Polsce.

Kolejny sukces przyniosła Krzysztofowi płyta „Zalewski śpiewa Niemena”. Koncerty zagrane w wyjątkowym składzie, które promowały to wydawnictwo początkowo grane w klubach, przeniosły się do filharmonii i zabrzmiały w najpiękniejszych koncertowych salach w Polsce.

Wszystkie te osiągnięcia złożyły się finalnie na nagrodę polskiej branży fonograficznej w postaci dwóch Fryderyków w 2018 roku. Nagrody zostały wręczone w kategoriach Nowe Wykonanie za album „Zalewski śpiewa Niemena”, a także Kompozytor Roku, którą Krzysztof razem z Dawidem Podsiadło odebrał za utwór „Początek”. Dodatkowo teledysk do tej piosenki również został nagrodzony Fryderykiem. W tym samym roku miała miejsce premiera nowego utworu pt. „Kurier”, który promował film Władysława Pasikowskiego o takim samym tytule.

Rok 2020 to czas nowości. Po półrocznej ciszy oraz 4 latach od wydania ostatniego autorskiego albumu, Krzysztof wraca z nowym singlem zapowiadającym nowy materiał, którego premiera przewidziana jest na jesieni.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje

Chcę znów!
Ogień! Koncert na wysokim poziomie. Cudowna zabawa! Kiedy powtórka? ❤
Bardzo przyjemne widowisko, duża dawka pozytywnej energii i dobrej muzyki. Wydarzenie w pełni bezpieczne i dobrze zorganizowane. Warto się wybrać by choć na chwilę oderwać się od rzeczywistości razem z Krzysztofem Zalewskim, polecam!
Patrycja03 03.08.2020 12:27
było Cudownie , że mogłam po raz kolejny zobaczyć Krzysia na żywo z bliska i usłyszeć jego boski głos :) atmosfera panująca i ogień piosenek dawał dreszcze na całym ciele, które dawały promień w sercu, który mi towarzyszył bardzo długie dni po koncercie. Krzysiu przyjeżdżaj częściej do Opola!!!!
było super!!!
Zawsze wymiata i daje niezwykłą energię.
Jedyny minus koncertu był taki, że mógłby dłużej trwać i trwać i trwać... Było świetnie! :)
Klaudia 01.08.2020 12:37
Super koncert . Tak jak po wielu koncertach czuć niedosyt tutaj cały koncert był warty tej kasy. Koncert był tak dobry że można by było pójść drugi i trzeci i czwarty raz. Pozdrawiam
Świetny koncert, amfiteatr dobrze przygotowany. Brawo! Cieszę się że mogłam uczestniczyć w imprezie
Krzysztof w świetnej formie.
Bartosz 01.08.2020 10:52
świetny koncert !
Bardzo fajny koncert, Krzysiek jest na scenie żywiołem, utwory perfekcyjnie odtworzone,, jedyny mankament to to że za krótko 😀
Koncert był super 🤘
Super koncert!!!!
Super wykonawca - moc energii na scenie i warsztat wokalno - instrumentalny na najwyższym poziomie.
Koncert w bardzo klimatycznym nastroju. Cala widownia bawiła się na stojąco. ***** *** 😃
Super koncert. Fajna atmosfera.
Zalewski na scenie to wulkan pozytywnej energii!!!!
Super, polecam jeszcze mi w duszy gra👍🏻👍🏻👍🏻
Super zabawa
Koncert pełen energii mimo obostrzeń sanitarnych.
music_loverka 28.07.2020 11:45
Super jak zawsze
Krzysztof jak zwykle rewelacyjny ! Wspaniały koncert.
Bardzo fajny, energetyczny koncert. Krzysztof "Zalew" Zalewski wraz z zespołem sprawili, że publiczność bardzo dobrze się bawiła i choc na moment zapomniała o dziwnych czasach w jakich przyszło nam żyć, a oto przecież przede wszystkim chodzi.
Człowiek orkiestra. Koncert był wspaniały :)
blanka-sandra 27.07.2020 08:40
Rewelacja!
Swietna atmosfera, cudowny koncert!!
Świetny koncert!
polecam, dobry artysta, dobry zespół, muzyka na żywo i mnóstwo pięknych emocji
Świetna impreza
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane

Cleo

Cleo

(23)

najbliższe wydarzenie
06.08.2020 19:30

bilety od 30.00 PLN