koncert

Krzysztof Zalewski

koncert

Krzysztof Zalewski

Krzysztof Zalewski - Bilety na koncert

Krzysztof Zalewski - Ustroń Amfiteatr | Kupuj Bilety Online

Potrzeba kontaktu z publicznością to nieodłączny element życia Krzysztofa Zalewskiego. To, że jest to człowiek orkiestra, który nie może żyć bez sceny – wiedzą już wszyscy. Najpierw były koncerty zagrane w prawie każdym zakątku Polski z materiałem z „Zeliga”. Później niesamowity one man show, gdzie Krzysztof jeden jedyny na scenie wykonywał nowe wersje zawiłych numerów z debiutanckiego albumu.

Przełomem w jego twórczości była wydana w 2016 roku płyta „Złoto” – zresztą ozłoconej już przez Związek Producentów Audio Video. Na tym albumie możemy usłyszeć, że mniej znaczy więcej, że to, co ciche i subtelne, często wybrzmiewa głośniej od huku przesterowanych gitar. Nie można jednak powiedzieć, że na „Złoto” złożyły się same ballady, śpiewane do wtóru łkających cicho gitar. Dominują tu numery dynamiczne, czy wręcz drapieżne, które były wytańczone przez fanów na koncertach do ostatnich dźwięków. Uproszczone aranżacje, organiczne brzmienie i bardziej bezpośredni przekaz zostały docenione przez tysiące fanów na koncertach w całej Polsce.

Kolejny sukces przyniosła Krzysztofowi płyta „Zalewski śpiewa Niemena”. Koncerty zagrane w wyjątkowym składzie, które promowały to wydawnictwo początkowo grane w klubach, przeniosły się do filharmonii i zabrzmiały w najpiękniejszych koncertowych salach w Polsce.

Wszystkie te osiągnięcia złożyły się finalnie na nagrodę polskiej branży fonograficznej w postaci dwóch Fryderyków w 2018 roku. Nagrody zostały wręczone w kategoriach Nowe Wykonanie za album „Zalewski śpiewa Niemena”, a także Kompozytor Roku, którą Krzysztof razem z Dawidem Podsiadło odebrał za utwór „Początek”. Dodatkowo teledysk do tej piosenki również został nagrodzony Fryderykiem. W tym samym roku miała miejsce premiera nowego utworu pt. „Kurier”, który promował film Władysława Pasikowskiego o takim samym tytule.

Rok 2020 to czas nowości. Po półrocznej ciszy oraz 4 latach od wydania ostatniego autorskiego albumu, Krzysztof wraca z nowym singlem zapowiadającym nowy materiał, którego premiera przewidziana jest na jesieni.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje

Było super! Bardzo polecam koncert, miła atmosfera... myślę że większość bardzo dobrze się bawiła.
Świetnie spędzony wieczór. Koncert dodał energii na kolejne dni. To przykład na to, że nawet w OPERZE można pobujać się w rytm ulubionej muzyki. Podziękowania dla wszystkich muzyków! Pełen profesjonalizm.
Karolina 15.04.2019 15:59
Wyborny koncert. Wspaniały kontakt z publicznością. Naspiewalam się i cóż dodać. .. " jak dobrze mi....." wybiorę się chętnie ponownie
katalaza 14.04.2019 21:45
Cudowny koncert , polecam!!!
blaszka 13.04.2019 21:59
Zalew najlepszy, super spędzony czas, polecam!
raffia 13.04.2019 16:52
Super,piękny głos i świetna oprawa muzyczna ! Polecam
Świetny koncert :) dzięki usytuowaniu miejsc siedzących w taki sposób jaki charakteryzuje operę, każdy mógł swobodnie zobaczyć cały występ, a nawet i swobodnie tańczyć :) cała aranżacja też na +
Mirabelka 13.04.2019 09:52
Super!!!
Występ bardzo dobry. Uwagi: instrumenty zbyt nagłośnione, wokalista momentami słabo słyszalny.
Genialny koncert. Świetna jakość występu, pełny profesjonalizm i otwarcie do interakcji z publicznością. Krzysztof jest po prostu fantastyczny!!!!
Niezapomniane wrażenie, znakomity warsztat muzyczny, szczery podziw dla Krzysztofa Zalewskiego. Fascynujący profesjonalista. Gorąco polecam jego koncerty.
Koncert był genialny! Krzysztof Zalewski pięknie prowadził nas przez dźwięki i słowa. Najchętniej poszłabym jeszcze raz :)
Koncert był świetny! Krzysztof Zalewski doskonale rozumie widzow i potrafi zachęcić do wspólnego śpiewania. Jest doskonałym muzykiem.
Krzysztof śpiewa pięknie.. a co do Klubu bardzo dobre nagłośnienie ilość osób idealna nie było tłoków wszystko godne polecenia:)
Super występ! jesteśmy mega zadowoleni i mam nadzieję że Krzysztof zawita jeszcze w Radomiu!
Świetny koncert:)
Marys271986 03.03.2019 16:33
Występ Krzysztofa Zalewskiego pierwsza klasa (bardzo dobry wokalista), muzycznie, wokalnie i wizualnie tak jak trzeba🙂
Wspaniały koncert ! Zalew - szacun
olszafila@gmail.com
Wspaniały koncert, uczta dla ucha i fantasyczna zabawa. Gorąco polecam wszystkie koncerty Krzysztofa
Bardzo dobry koncert, świetny kontakt Krzysztofa z publicznością, utalentowany i niesamowicie sympatyczny człowiek :-)
Fantastyczny koncert!!!Gorąco polecam!
Super!
Koncert super
Rewelacyjny koncert!!! Krzysiu, jesteś the best!!!
Rewelacja! Artysta na bardzo wysokim poziomie a jego muzyka po prostu genialna... Oby więcej takich wydarzeń :)
Cudowny występ. Cudowny artysta
Krzysztof jak zawsze fenomenalny! To mój 21 koncert. Każdy był inny i każdy był wspaniały. Miejsce bardzo zacne i świetne nagłośnienie! Brawo!
Było super. Muzyka. A najwyższym poziomie. Dobra organizacja.
Sam występ Krzysztofa świetny, tylko jak na 120 zł to wydaje mi się, że mało utworów zagrał. Odnośnie miejsca jest super, kameralnie, fajnie że tak blisko sceny, stoliki świetny pomysł, natoamist jeden minus taki, że coś było nie tak z dźwiękiem w sensie coś brzęczało, jakby jakiś talerz od perkusji cały czas drżał. A może tak miało być... :) Generalnie super.
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane