Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 31-10-2022

koncert

LUNA | Koncert

koncert

LUNA | Koncert

LUNA | Koncert - koncert
Dodaj do ulubionych
Ulubione

Kocha literaturę, Nicka Cava i Björk, a jej wizerunek widniał na nowojorskim Time Square. Dba o Matkę Ziemię i czerpie z dobrotliwego Księżyca tyle energii, ile zdoła. Już 17 lipca 2022 roku w ramach Artus Festivalu oczaruje nas jedna z tegorocznych gwiazd Męskiego Grania – LUNA!

Emanuje jasnym światłem, pozytywną energią i tajemniczym wdziękiem nie z tego świata. LUNA jest jedną z najbardziej intrygujących, młodych, rodzimych artystek. Jako pierwsza Polka i jedna z 35 obiecujących wokalistek na świecie została zaproszona do akcji na rzecz kobiet – „Spotify Equal”. Z dojrzałą wizją siebie zadebiutowała piosenką i teledyskiem „Luna”, a w kwietniu 2022 roku wydała polskojęzyczną płytę „Nocne zmory”. Jak przyznaje artystka „jest to album, któremu podporządkowałam cały swój czas, pełną myśli głowę, swoje wnętrze i coraz szybciej bijące serce. Cały mój świat. Zawarłam na nim to, jak ten świat postrzegam, jak z nim rezonuję, to co mnie zachwyca i co przeraża”. Jej twórczość przepełniają oniryczne brzmienia muzyki elektronicznej, skrzyżowane z echem współczesnej alternatywy. Jest jedną z tegorocznych gwiazd Męskiego Grania. Sztuka, filozofia i ciuchy to jej plac zabaw, ale najbardziej bawi ją astrologia. Żyje po swojemu.

Zatrzymamy się między jawą i snem już 17 lipca 2022 roku o godz. 20:00 w ramach Artus Festivalu! O odpowiedni poziom dźwiękowej hipnozy zadba wschodzące ciało niebieskie polskiej sceny alternatywnej – LUNA!

LUNA (Aleksandra Katarzyna Wielgomas) – studentka Artes Liberales na Uniwersytecie Warszawskim. Pisze i komponuje, a także gra na skrzypcach i fortepianie. Występowała na deskach warszawskich teatrów muzycznych i opery. Doskonale czuje się na dużych scenach festiwalowych Pol’n’Rock czy kameralnych klubów. W ostatnim czasie zaśpiewała na scenie alternatywnej Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu oraz podczas gali Tik Tok Rising Star. Jesienią 2021 roku supportowała występy Eivør w Polsce, a na początku 2022 roku pojechała w klubową trasę koncertową.

CZYTAJ WIĘCEJ

Pop

Bilety

Recenzje i opinie: LUNA | Koncert

Charyzmatyczna wokalistka z pięknym głosem. Choć moim zdaniem jeszcze na początku swej drogi. Utwory piękne ale po pewnym czasie ma się wrażenie, że to ciągle ta sama piosenka. Może to z powodu niewielkiej ilości instrumentów towarzyszących. Mimo to daje 5 za głos, za ruch, za kontakt z publicznością, za piękno piosenek.
19.07.2022 08:31
Bardzo fajny klimat koncertu i niesamowicie dobra wokalistka!
Ozz 18.07.2022 09:08
To był bardzo emocjonujący koncert. Jechałam na niego aż z Gdańska i się nie zawiodłam. Miejsce tworzy niesamowity klimat.
18.07.2022 08:29

Polecane z kategorii koncert