Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 31-12-2023

koncert

Łona i Webber + The Pimps

koncert

Łona i Webber + The Pimps

Łona i Webber + The Pimps - koncert

 Bilety
Dodaj do ulubionych
Ulubione

Łona i Webber - to pochodzący ze Szczecina duet, w skład którego wchodzą raper Adam “Łona” Zieliński i producent Andrzej “Webber” Mikosz. Już przy okazji pierwszego albumu zwrócono uwagę na niebanalny styl Łony, pełny inteligentnego humoru, słownych gier i posługujący się zręczną puentą oraz na kompozycje Webbera, ze smakiem nawiązuje do różnorodnych stylistyk hiphopowych, łącząc je ze światem analogowej syntezy i akustycznych instrumentów. Łona, uhonorowany w 2017 roku przez Radę Języka Polskiego PAN tytułem Młodego Ambasadora Polszczyzny, od początku przyzwyczaja słuchacza do nietypowego charakteru swojej twórczości - poczynając od rozmowy telefonicznej z Bogiem (interpretacja tego utworu była jednym z tematów na maturze z języka polskiego), poprzez konwersację z cutami (skrecze oparte na fragmentach utworów innych artystów), aż do rapowania bez użycia polskich znaków (na przekór internautom stroniącym od używania prawego klawisza ALT). To tylko część nietuzinkowych pomysłów realizowanych przez szczecińskich artystów; tylko oni mogą napisać do prezydenta Iranu list proponując mu konsumpcję napojów wyskokowych, potraktować poczciwy kaloryfer jako pretekst do metafizycznych rozważań bądź sprowadzić do wspólnego mianownika Witolda Gombrowicza z Azealią Banks. Jak twierdzą sami zainteresowani – dobrze słuchać ich przez wazon. Ale jeszcze lepiej na scenach klubów i festiwali. W kwietniu 2020 roku ukazało się ostatnie wydawnictwo duetu pt. „Śpiewnik domowy EP” – przyjęte bardzo pozytywnie przez publiczność i krytyków (Polska Płyta Roku 2020 – Interia.pl, Epka Roku i Utwór Roku na „Lech Polish Hiphop Music Awards”.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Kup voucher na dowolne wydarzenie

Podaruj bliskim niezapomniane emocje

50,00 zł
100,00 zł
200,00 zł

Klikając w przycisk wybierasz voucher wartościowy wielokrotnego użycia ważny 48 miesięcy

Recenzje i opinie: Łona i Webber + The Pimps


Jak działają recenzje?
Rewelacyjny koncert, polecam wszystkim :D świetnie spędzony czas XD
lumigo 08.10.2022 14:01
Świetny koncert, polecam
Ewa 08.10.2022 10:50
Super występ. Dali z siebie wszystko!
MrSpam 08.10.2022 09:11
Kameralny koncert, ale Łona i ekipa dali z siebie wszystko.
Maniek 08.10.2022 08:42
Wspaniały
Magdalena 28.06.2021 08:48
„Niewiarygodne stary, nigdy nie byłam na takim koncercie” :D
Asia 27.06.2021 13:09
Lona i Webber + The Pimps super. Koncert sam w sobie OK(biorac pod uwage Covid i koncert na powietrzu oraz fakt, ze odbyl sie glownie przy swietle dziennym, a to wplywa na atmosfere). Bylam dosc zaskoczona i zdegustowana, kiedy przy wejsciu okazalo sie ze bilety kosztuja 50 zl. Ja zaplacilam 80zl na Biletynie ok. 5 dni przed impreza. Nigdy wczesniej mi sie nie przydarzylo, zeby bilety byly tansze w dniu koncertu, a ze tansze o 40% to juz naprawde BARDZO SLABE. Poza tym na Biletynie bilety sie skonczyly z braku miejsc kilka dni przed koncertem. Czuje sie zrobiona w przyslowiowego balona. Nie wiem, czy to problem Biletyny, czy organizatora koncertu. Czuje powazny niesmak.
Stella 27.06.2021 10:25
Rewelacyjny występ, było mnóstwo pozytywnej energii. Utwory ze "Śpiewnika domowego" to był sztos, warto pójść, żeby usłyszeć "Udostępniam Ci playlistę", sekcja dęta dała czadu!
Mikołaj 27.06.2021 08:50

Polecane z kategorii koncert