koncert

Luxtorpeda

koncert

Luxtorpeda

Luxtorpeda - Bilety na koncert

Luxtorpeda - Włocławek Centrum Kultury "Browar B." | Kupuj Bilety Online

Jeden z najbardziej rozpoznawalnych zespołów rockowych w Polsce zawita znów do Włocławka!

Tutaj nie ma miejsca na szufladkowanie - jest i rock, i metal, i rap, i punk, a wszystko to razem daje niezwykle energetyczny zestaw dźwięków, który swój cały potencjał pokazuje w warunkach koncertowych!

Luxtorpeda ma w swoim dorobku cztery pełne albumy studyjne, jedną EPkę, jak i pięć koncertówek (w tym "Luxlive 2" z 2018 r.). Są także laureatami rozlicznych nagród, w tym Fryderyka oraz plebiscytów "Magazynu Gitarzysta" oraz miesięcznika "Teraz Rock".

BILETY PO 40 ZŁ W PTRZEDSPRZEDAŻY I 50 ZŁ W DNIU KONCERTU.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń w: Włocławek

Brak wydarzeń w: Włocławek

Włocławek inne wydarzenia

Recenzje

Świetny koncert! Był ogień!!!
B. dobry koncert. Perkusista - rewelacja.
Koncerty Luxtorpedy są zawsze, zawsze, zawsze na najwyższym poziomie. To, jak członkowie zespołu utrzymują kontakt z publicznością, ile energii przekazują, ich osobiste wtręty i refleksje na życiowe tematy w przerwach między piosenkami oraz mimika, jaką nas raczą podczas występu, sprawiają, że oglądanie ich za każdym razem jest czystą przyjemnością. Dostałam kopa energetycznego na najbliższy czas!
Super koncert 🎸🎶👍
Znakomity koncert. Świetna, rockowa energia. Zabawne, krótkie i mądre rozmowy Litzy z publiką. Po prostu szczery, prawdziwy, rockowy czad. Bardzo dobre brzmienie.

Polecane