Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 30-06-2023

koncert

MBA Shakoor

koncert

MBA Shakoor

MBA Shakoor - koncert
Dodaj do ulubionych
Ulubione

Mba Shakoor to urodzony i wychowany nowojorczyk, który w wieku 19 lat przeniósł się do Los Angeles w Kalifornii i wkrótce wpadł do lokalnego kręgu branży rozrywkowej, odkrywając swoje talenty w bardzo młodym wieku. Mba znalazł wiele miejsc pracy w telewizji, filmach fabularnych i reklamach, takich jak McDonald's, Champs Sports itp. Miał również przywilej pracować z Melissą McCarthy, Missi Pyle, zdobywczynią akademii Octavią Spencer, Michaelem Chiklisem z przeboju FX serial telewizyjny "The Shield" i Vivica A. Fox w filmie fabularnym "Junkyard.Dog", a także Taye Diggs, Kathleen Robertson w serialu TNT "Murder In The First". Jego talent bez końca pokazuje widzom swoją wszechstronność.
Mba Shakoor nadal podąża za swoją prawdziwą pasją i marzeniami jako piosenkarz/raper, nie wspominając o autorze tekstów. Mba wykonuje aktualną, optymistyczną, popularną, nowoczesną, oryginalną muzykę, która sprawia, że ludzie tańczą, z lekką szorstką nutą i chrapliwym tonem. Chris Brown spotyka Travisa Scotta. Mba, mając wieloletnie doświadczenie w Los Angeles i nowicjusz na europejskiej scenie muzycznej, stworzył unikalny styl, który łączy różne gatunki, takie jak hip hop, pop i muzyka taneczna. Mba stara się wnieść emocje i intensywne, energetyczne brzmienie do każdego wydarzenia i występu.
Mba Shakoor niedawno rozgałęził się, aby odkrywać swoje talenty za granicą. Wkrótce po przeprowadzce do Europy Wschodniej, Mba pojawił się na europejskich talent show, takich jak: „Must Be The Music Poland”, „Poland's Got Talent” i niemiecki „Deutschland Sucht den Superstar”. Mba Shakoor to nowa twarz na europejskiej scenie muzycznej. Jego wysoka energia, intensywne chwyty i wpadające w ucho bity są niezapomniane.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Kup voucher na dowolne wydarzenie

Podaruj bliskim niezapomniane emocje

50,00 zł
100,00 zł
200,00 zł

Klikając w przycisk wybierasz voucher wartościowy wielokrotnego użycia ważny 48 miesięcy

Recenzje i opinie: MBA Shakoor

Brak recenzji

Polecane z kategorii koncert