Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 31-12-2023

koncert

MORCHEEBA

koncert

MORCHEEBA

MORCHEEBA - koncert

 Bilety
Dodaj do ulubionych
Ulubione

Legenda trip-hopu wraz ze swoją charyzmatyczną wokalistką Skye Edwards będzie promować swój dziesiąty album studyjny, zatytułowany „Blackest Blue”. Nie zabraknie także największych hitów formacji, powstałych w ciągu 28 lat aktywności scenicznej zespołu.

Morcheebato bez wątpienia jeden z najważniejszych zespołów trip-hopowych wszechczasów. Grupę założyli w 1995 braciaPaul i Ross Godfreyoraz charyzmatyczna wokalistka i autorka tekstówSkye Edwards. W tym składzie zespół zasłynął jako twórcy ballad „Trigger Hippie” czy „Blindfold”, jednak największy sukces przyniosły im kompozycje „Rome Wasn’t Built In A Day”, „The Sea” oraz „Otherwise”.
Kariera Morcheeby trwa już ponad ćwierć wieku. W 2020 roku formacja nie mogła koncertować, co pozwoliłoSkye EdwardsiRossowi Godfreyowina spokojną pracę nad nowymi kompozycjami i ich studyjne doszlifowanie.
Owocem tej pracy jest album„Blackest Blue”, który ujrzał światło dzienne w lipcu 2021 nakładem Nopaper Records i jest głęboko osadzony w muzycznej historii zespołu. Na płytę trafiło dziesięć utworów łączących downbeat, trip-hop, chillout, electro-pop i soul, czyli wszystko, co w stylu Morcheeby najbardziej atrakcyjne i lubiane. Album powstawał w niełatwych czasach, a jego celem był pozytywny przekaz, zarówno w warstwie muzycznej jak lirycznej – takSkye Edwardspisze o przezwyciężaniu losowych przeciwności i odkrywaniu nowych sił we własnym wnętrzu. Jej zmysłowy wokal i świetna muzyczna produkcja nadają tekstom wiarygodności i mocy. Na płycie gościnnie pojawili się m.in. Duke Garwood (znany ze współpracy z Markiem Laneganem) i Brad Barr (The Slip, The Barr Brothers). Najnowszy album Morcheeby promowały single „Sounds of Blue”, „Oh Oh Yeah” i „The Moon”

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Podaruj bliskim niezapomniane emocje!

Kup voucher

Recenzje i opinie: MORCHEEBA


Jak działają recenzje?
Koncert ok, ale słaba akustyka sali, repertuar zbyt monotonny, gorąco chociaż na zewnątrz upału nie było.
Mag 22.07.2023 23:49
Świetny koncert. Dobra organizacja. O pójściu na koncert zespołu Morcheeba marzyłam od dłuższego czasu! Cudowne piątkowe wydarzenie, dzięki! ❤️
Laura 22.07.2023 11:56
Świetna muzyka. Pasująca do tego miejsca. Zespol mimo uplywu lat nie spuszcza z tonu
Kris 22.07.2023 09:17
Wspaniały zespół, super koncert! Moc wrażeń, wspaniale się bawiłam!
Eda 22.07.2023 08:35

Polecane z kategorii koncert