koncert

Maciej Maleńczuk

koncert

Maciej Maleńczuk

Maciej Maleńczuk - Bilety na koncert

Niektórych artystów można opisać krótko i w kilku zdaniach. Maciej Maleńczuk zdecydowanie do nich nie należy, a szybki opis jego pracy artystycznej jest absolutnie niemożliwy. Z pewnością można powiedzieć, że to jeden z najważniejszych, najbardziej charyzmatycznych, a przy tym kontrowersyjnych artystów ostatnich czterech dekad. Pieśniarz obdarzony świetnym głosem i darem pisania tekstów pełnych ciekawych obserwacji - nie zawsze miłych. Klauzula Sumienia nakazuje więcej nie mówić i słuchać.

Koncert promujący album Klauzula sumienia, na którym nie zabraknie również największych pieśni artysty: Ostatnia Nocka, Tango Libido, Sługi za szlugi, Synu czy Dawna Dziewczyno. Maciejowi na scenie towarzyszyć będą muzycy znani m.in z Piwnicy pod Baranami czy poprzednich tras koncertowych jak Maleńczuk gra Młynarskiego czy Maleńczuk+, Wiesław Jamioł (perkusja) i Dominik Wywrocki (kontrabas)

Zapraszamy na blisko dwugodzinną, muzyczną podróż!

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń w: Gorzów Wielkopolski

WYPRZEDANE

Recenzje i opinie: Maciej Maleńczuk

obsługa koncertu super i choć dość ciasno w fotelach było - to najważniejsza była muzyka i teksty piosenek i opowieści/anegdoty miedzy piosenkami. Maleńczuk sam tworzył szeroki wachlarz muzyczny na różnych gitarach i dodając różne efekty, i grając w różnych stylach i sam jego głos- świetny. kontakt z publicznością i jego szczerość mnie urzekły
Prawdziwy artysta. Niewielu już takich odważnych. Serdecznie polecam. Zespół towarzyszący / kontrabas+ perkusja/ najwyższa klasa!!!
Niesamowity ponadczasowy bawiłam się świetnie całe 2h
Bardzo dobry występ jak zawsze
***** *** super
Super sprawa! Nietuzinkowa występ
Mega koncert. Pan Maleńczuk w doskonałej formie.
Wszystko na szóstkę!
SUPER!!!!!
jak zawsze super, pod każdym względem :)
Koncert Super! 👌👌👌 Bardzo oryginalny i jedyny w swoim rodzaju. Super udana impreza!
Odin von Asgaard 30.09.2021 12:32
Pełny profesjonalizm... no i świetna zabawa
jerzy.private 30.09.2021 11:15
Koncert bardzo słaby nie podobał mi sie
Super. Szczery i długi koncert.
Małgorzata 30.09.2021 10:31
Bardzo udana impreza.
Super występ, Pan Maleńczuk charyzmatyczny, jest sobą, nikogo nie udaje. Cudowny przekaz utworów. Na taki właśnie koncert liczyłam.
Jeden z najlepszych w kraju! Niesamowity występ. Wspaniały głos i charyzma. Byłem, jestem i będę na każdym koncercie Pana Maleńczuka w Rybniku. Polecam z calą stanowczością!
Świetny koncert!
trzeba to przeżyć samemu, po prostu bomba.........
Super koncert.
Artysta najwyższej klasy, niesamowity repertuar, oraz dialog z publicznością. To już drugie i na pewno nie ostatnie spotkanie z Panem Maciejem.
Genialny występ. Bardzo miła obsługa i organizacja. Będę do Państwa zaglądać czekając na równie atrakcyjne propozycje kulturalne.
wszystko było SUPER
Pan Maciej to już Marka sama w sobie - kunszt Jego tekstów w odpowiedniej oprawie muzycznej - sprawdza się zawsze. Dodatkowy atut to kameralna atmosfera miejsca. Bardzo miły wieczór
Macieja Maleńczuka nie da się recenzować , Jest poza skalą. Ten koncert znakomity i "odświeżający" ponurą skarlałą rzeczywistość .Kuźnia - jak zawsze - more than OK , ale przydało by się trochę komfortu i przestrzeni, co ?
Jestem zadowolony
Boskoooo jak zawsze , świetny antyelektoratowy występ
Rewelacja!!!!!Utalentowany, profesjonalny,.2Prawie dwie godziny grania i śpiewania bez przerwy. Świetny kontakt z publicznoscią. Klasa sama w sobie.
Pan Maleńczuk, syn Edwarda w znakomitej formie. Świetny koncert, świetne miejsce.
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane z kategorii koncert