koncert
Maciej Maleńczuk + "Rhythm section"

koncert

Maciej Maleńczuk + "Rhythm section"

 
Maciej Maleńczuk + "Rhythm section" - Bilety na koncert

Maciej Maleńczuk + "Rhythm section" - Bydgoszcz Kinoteatr Adria | Bilety na koncert

MALEŃCZUK + „Rhythm section” to recital, który jest retrospekcją dotychczasowych dokonań Artysty uzupełniony sekcją rytmiczną. Składa się z zestawu pieśni zarówno ulicznych jak i późniejszych dokonań Maćka, które zyskały mu olbrzymią sympatię i popularność wśród wyrobionej części publiczności. Bliski bezpośredni kontakt z widownią, szczery, niezakłócony przekaz tekstu - po prostu Maleńczuk w czystej postaci. TEN, o którym się mówi nie do podrobienia, naturalny, dowcipny, czasem brutalny - bo takie jest życie! Nie zabraknie więc pieśni: Ostatnia Nocka, Tango Libido, Sługi za szlugi, Synu czy Dawna Dziewczyno. Słynny już MALEŃCZUK "KONCERT SOLO" z kolegami z sekcji rytmicznej to najnowsza wersja Show, aby urozmaicić i podzielić się przestrzenią na scenie. Do tego oryginalny styl gry na gitarze i nieskażona niczym Wolność Słowa.

CZYTAJ WIĘCEJ

 

Bilety

 

Recenzje

Najlepszy artysta na polskiej scenie...
Miejsce wyjątkowe, koncert świetny, jak wszystkie tego wykonawcy. Polecam:)
niesamowity, jak zawsze; charyzma i talent na najwyższym poziomie
Koncert rewelacja!!!!
MEGA KONCERT !! POLECAM
Cóż mogę napisać . Występem byłam zachwycona . Było super .pan Maleńczuk dostał owacje na stojąco . Teatr wypełniony po brzegi . Na pewno pójdę znowu na koncert jeżeli będzie okazja .
. Taki koncert jakiego oczekiwałam, doskonały.
SUPER! Wybieram się na kolejny koncert :-)
Jak zwykle niezapomniany występ. Facet z otwartą głową i mnóstwem pomysłów muzycznych. Maleńczuk jak zwykle potrafi trzymać dystans do rzeczywistości i samego siebie. Uwielbiam Go jako artystę. I jeśli mogę to bywam na jego koncertach.
Pan Maciek Maleńczuk- fantastyczny ! Kontakt z publicznością inteligentny i zabawny. Dużo śmiechu i dobrze dobrany repertuar. Polecam , bardzo dobry koncert. Obsługa restauracyjna uprzejma i uśmiechnięta. Danie z menu- sandacz - naprawdę smaczny :)
jak zwykle super, polecam!
Fantastyczny wieczór!
Super wieczór. Maciek, jak zawsze, zachwyca głosem dostosowując się do każdego rodzaju muzyki, jaką gra i śpiewa. Dobór repertuaru, komentarze artysty, mimo, że niepozbawione wulgaryzmów (bez nich nie byłby sobą, u niego to nie razi), oprawa muzyczna z pełnym zaangażowania udziałem wszystkich członków TRIO i klimat, jaki zapewnia Kuźnia Kulturalna są gwarantem ciekawych doznań i dobrej zabawy.
Pan M. z sekcją brzmi z pewnością inaczej niż solo, zdecydowanie więcej energii w powietrzu się unosi :) W takim zestawieniu na pewno szeroki repertuar (klasycy rocka, Wysocki, Młynarski i oczywiście kilka klasyków M.M..) zyskuje zarówno na brzmieniu, jak też i na wykonaniu. Bardzo dobre nagłośnienie, sekcja gra wzorowo (Pan Kontrabasista i jego mimika !!! ) - krótko mówiąc decydowanie udany wieczór w Kuźni. PS. jedyna niespodzianka na minus to butelka wody w cenie butelki wódki - droga (tym razem dosłownie) Kuźnio, to akurat przesada (zważywszy jeszcze na fakt, że nie informujecie o tym na karcie...)
Prawdziwy i niepowtarzalny Artysta i Człowiek.
Super koncert. Fajna luźna atmosfera. Kameralnie, więc dobry kontakt z artystą.Wyszliśmy bardzo zadowoleni.
Było zajebiscie!.pozdrawiam mt
Koncert super gorąco polecam
5 gwiazdek za sam wystep. 2 gwiazdki za ciasnote, niewygodne krzesla, jedna osobe w szatni. Za 150zl mozna lepsze warunki stworzyc.
Rewelacja :)
W Kuźni Kulturalnej byłem już kilkukrotnie. Maleńczuk przebił wszystkie dotychczasowe występy. Luz na scenie, głos jak dzwon, błyskotliwe komentarze wprowadzające w znakomite piosenki. Dwie godziny świetnej zabawy. Polecam.
Wykonawca super, tylko ta sala nie jest do głośniejszych kawałków, bo słów w ogóle nie słychać (wszystko się zlewa w jeden hałas). Siedziałam w ostatnim rzędzie, blisko sceny. Utwory przy gitarze klasycznej super, słychać było słowa. Słowa u wykonawców, których zapraszacie są akurat kluczowe i szkoda, jeśli ich nie słychać. Poza tym godzina koncertów trochę za późna. Lepiej by było 19.30, maks 20:00, bo rano trzeba wstać do pracy, a jeszcze dojazd do domu, czasem daleko i komunikacją, której o tej porze już nie ma...
roke-feler 12.03.2019 13:47
Genialny Pan Maleńczuk! To była prawdziwa uczta i wielka przyjemność. Wybitny artysta, świetny klimat Kużni Kulturalnej. Dziękujemy!
Maciej jak zawsze w formie .
Super !!!
Swietny głos i osobowość
Bosko!!!! Najlepszy Artysta!!! Prawdziwie wolny! Z niesamowitym poczuciem humoru! Klimatyczne miejsce
Występ OK, nagłośnienie już niekoniecznie. Kolejny koncert w Bydgoszcz i kolejne miłe zaskoczenie. Duża wszechstronność, niepowtarzalne operowanie słowem, doskonała gra na gitarze, to tylko niektóre z walorów tego występu. Trochę bogatej autobiografii znakomicie uzupełniło to niewątpliwie znaczące wydarzenie artystyczne. Z niecierpliwością oczekuję kolejnego koncertu.
Grzegorz 02.03.2019 01:03
Jak zawsze rewelacyjnie i już czekamy na następny koncert w Bydgoszczy.
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane