Maciej Maleńczuk + "Rhythm section" - Toruń Sala Koncertowa CKK Jordanki | Kupuj Bilety Online - biletyna.pl

koncert Maciej Maleńczuk

Maciej Maleńczuk + "Rhythm section"

koncert Maciej Maleńczuk

Maciej Maleńczuk + "Rhythm section"

Maciej Maleńczuk + "Rhythm section" - Bilety na koncert

MALEŃCZUK + „Rhythm section” to recital, który jest retrospekcją dotychczasowych dokonań Artysty uzupełniony sekcją rytmiczną. Składa się z zestawu pieśni zarówno ulicznych jak i późniejszych dokonań Maćka, które zyskały mu olbrzymią sympatię i popularność wśród wyrobionej części publiczności. Bliski bezpośredni kontakt z widownią, szczery, niezakłócony przekaz tekstu - po prostu Maleńczuk w czystej postaci. TEN, o którym się mówi nie do podrobienia, naturalny, dowcipny, czasem brutalny - bo takie jest życie! Nie zabraknie więc pieśni: Ostatnia Nocka, Tango Libido, Sługi za szlugi, Synu czy Dawna Dziewczyno. Słynny już MALEŃCZUK "KONCERT SOLO" z kolegami z sekcji rytmicznej to najnowsza wersja Show, aby urozmaicić i podzielić się przestrzenią na scenie. Do tego oryginalny styl gry na gitarze i nieskażona niczym Wolność Słowa.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

 KUP BILET

Brak wydarzeń w: Toruń

Recenzje

Wspaniały koncert,długo trzeba było czekać, świetna atmosfera.Najbardziej podobała mi się możliwość oglądania koncertu z trzeciego rzędu . szkoda ,że nowa płyta ma wyjść później,ale kilka nowych piosenek usłyszałem i obawiam się ,że nie wszystkie znajdą się na płycie.
Zaje...... I tak trzymaj Macku
Miło, nastrojowo i bardzo dobra atmosfera którą oczywiście stworzył Maciej Maleńczuk 😉
Super koncert.. Była to dla mnie taka sentymentalna podróż po muzyce .
Maleńczuk świetny jak zawsze, doskonały mocny głos, poza tym osobowość w moim typie, długo się wspomina koncert.
Fantastyczny występ. Oryginalny, jak sam Pan Maleńczuk! Uwielbiam Go! Wyborna zabawa....zapomnisz na 2h o codzienności :) Polecam!
MALEŃCZUK TO WYKONAWCA JEDYNY W SWOIM RODZAJU ORAZ PRAWDZIWY W TYM CO ROBI , A JEGO ZESPÓŁ TO MISTRZOWIE SWOJEGO FACHU SZCZEGÓLNIE PAN NA KONTRABASIE.WYSTĘPU NIE DA SIĘ OPISAĆ W KILKU SŁOWACH , PO PROSTU SUPER...............
Cudowny koncert, genialni Muzycy i Pan Maleńczuk, niezapomniany klimat i świetna rytmika którą zapewnili Muzycy. Jestem pod wrażeniem twórczości Pana Maleńczuka i trafności tekstów. Uwielbiam! Koncert od strony technicznej nie był zbyt dobrze dopracowany (rozładowania bateria do wzmacniacza, rozstrojona gitara), widać było, że Pan Maleńczuk nie był zadowolony. Woda dla Wokalisty stała na chwiejnym stoliku i spadła na podłogę pod koniec koncertu, także od strony Kuźni jest sporo do poprawy, takie sytuacje dekoncentrują Artystę i nie mają prawa mieć miejsca na koncercie.
UwielbiamMaleńczuka 21.11.2019 12:32
Było super! Pan Maciej nie tylko fajnie śpiewa ale potrafi opowiadać różne przygody i anegdoty ze swojego, niewątpliwie ciekawego życia. Świetnie buduje klimat wieczoru. Polecam wszystkim.
Świetna rozrywka, teksty bezkonkurencyjne, muzyka cudna! Kolejny koncert i kolejna 100% satysfakcja!
Za każdym razem jest wspaniały.
Agnieszka K. 21.11.2019 10:26
super! i koncert i obsluga i jedzenie!
Świetny, jak zwykle !!!
Jak zwykle rewelacja. Duży szacunek do trwania w opozycji do świata i obecnej władzy. Piękne historie opowiedziane w inteligentny sposób. Przydaloby sie tylko aby kuznia od poczatku trwania koncertów wlaczala klimatyzacje- po to aby wykonawca i widownia nie płynęła z dusznosci.
Rewelacyjny koncert, świetne tempo, bit aranżacje na wysokim poziomie, Pan Maleńczuk jak zawsze w świetnej formie . POLECAM!!! dwie godziny dobrej zabawy!
Koncert super organizacja super
Super koncert. Repertuar trochę "gorzki". Maleńczuk niesamowity.
Koncert fajny wszystko ok tylko miejsca zarezerwowane były zajęte dostaliśmy inne rezerwowe dużo gorsze
Zwykły gosc 12.11.2019 08:27
Koncert jak zwykle genialny!!! Dziękujemy za super zabawę
Fajny koncert. Scena kameralna. Polecam, warto!!!
Ładnie wyśpiewane, zabawnie opowiedziane show. Bardzo nam się podobało. Polecamy.
Mówiąc krótko, The Best
REWELACYJNY!!!!!!!! Gorąco polecam!!!!!!!!!!
Fantastyczny koncert, fa tsdtyczna atmosfera.... 💖💖💖💖💖💖💖
Bardzo interesujący koncert
Bardzo było miło :). No i ta sekcja. Panowie bardzo dobrze grali a na dodatek niezwykle przystojni są :).
Super występ, urozmaicony repertuar.
Fantastyczny!!!
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane