koncert

Maciej Maleńczuk

koncert

Maciej Maleńczuk

Maciej Maleńczuk - Bilety na koncert

Niektórych artystów można opisać krótko i w kilku zdaniach. Maciej Maleńczuk zdecydowanie do nich nie należy, a szybki opis jego pracy artystycznej jest absolutnie niemożliwy. Z pewnością można powiedzieć, że to jeden z najważniejszych, najbardziej charyzmatycznych, a przy tym kontrowersyjnych artystów ostatnich czterech dekad. Pieśniarz obdarzony świetnym głosem i darem pisania tekstów pełnych ciekawych obserwacji - nie zawsze miłych. Klauzula Sumienia nakazuje więcej nie mówić i słuchać.

Koncert promujący album Klauzula sumienia, na którym nie zabraknie również największych pieśni artysty: Ostatnia Nocka, Tango Libido, Sługi za szlugi, Synu czy Dawna Dziewczyno. Maciejowi na scenie towarzyszyć będą muzycy znani m.in z Piwnicy pod Baranami czy poprzednich tras koncertowych jak Maleńczuk gra Młynarskiego czy Maleńczuk+, Wiesław Jamioł (perkusja) i Dominik Wywrocki (kontrabas)

Zapraszamy na blisko dwugodzinną, muzyczną podróż!

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

 KUP BILET

Brak wydarzeń w: Sopot

Recenzje

Bardzo udany wieczór. Artysta nie zawiódł, wspaniali muzycy grający na kontrabasie i perkusji. Niestety nie znam nazwisk, chętnie bym posłuchała innych ich wykonań. Lubię bywać w Kuźni Kulturalnej i bardzo się cieszę, że wracamy do normalności.
Super jak zwykle, tylko rachunek za konsumpcje powinien byc wcześniej przygotowany nawet przed występem a po zakonczeniu konsumpcji bo sie za dlugo czeka po koncercie.Na sali powinny byc obowiazkowe maseczki jednak, albo sprswdzane zaswiadczenia o szczepieniu
Rewelacyjnie spędzony czas, czy jak Kto woli - dobra inwestycja:) Super pozytywny przekaz, dobra energia i niepowtarzalny głos! Ten artysta ewidentnie jest jak wino - z każdym rokiem nowe kawałki nabierają jeszcze lepszego sensu - okulista jakich mało! Trafnie dostrzega bolączki i szczęścia współczesności.
Fantastycznie .....bardzo polecam i samo miejsce a sam arysta znakomity
Maciej Maleńczuk był w super formie. Rewelacja koncert.
Jak zwykle świetny występ! Atmosfera rewelacyjna. NARESZCIE!!!!
Małgorzata 16.06.2021 08:27
Świetny pomysł połączenia koncertu ze spotkaniem przy brunchu ,
Rewelacja!
Mistrzowski! Prawdziwy! Ciekawy! Jak to M. Maleńczuk - NAJLEPSZY! Miejsce super, kameralnie, z duszą, smacznie (stolik restauracyjny). Wszystkim polecam.
Super koncert, wspaniała atmosfera na sali, doskonały wybór utworów, wesoło i bardzo optymistycznie, a p. Maciej nieustająco w świetnej formie! Jedzonko pyszne!
Świetny występ, bogaty, różnorodny repertuar, świetna atmosfera. Maciej Maleńczuk w rewelacyjnej formie. Wspaniale spędzone popołudnie.
Świetnie się bawiłam. Dziękuję. Pozdrawiam serdecznie Pana Maleńczuka.
Koncert rewelacyjny jak i sam Maleńczuk i jego zespół
Wspaniały występ , wokal, gitara i przekaz treści istotnych
Maleńczuk jak zawsze świetny - glos, dowcip, przemyślenia o świecie itp. Super! Sam brunch, który był częścią imprezy - gorszy, niż kiedyś - napoje, oprócz wody, dodatkowo płatne, brak owoców i tortu bezowego.
Występ wspaniały miła atmosfera wielkie brawa za wykonanie .
Niekonwencjonalny artysta na nietuzinkowym spotkaniu Brawo
Występ bardzo udany!!!
Super występ, Maciej jak zwykle był sobą... Polecam
Rewelacja. Energetyczny, dowcipny, dobrze przygotowany występ. Przestronna sala, wygodne miejsca.
Rewelacja. Szkoda tylko, że było 15-to minutowe opóźnienie i musiałam wyjść wcześniej, żeby nie spóźnić się do pracy.
Wspaniały koncert,długo trzeba było czekać, świetna atmosfera.Najbardziej podobała mi się możliwość oglądania koncertu z trzeciego rzędu . szkoda ,że nowa płyta ma wyjść później,ale kilka nowych piosenek usłyszałem i obawiam się ,że nie wszystkie znajdą się na płycie.
Zaje...... I tak trzymaj Macku
Miło, nastrojowo i bardzo dobra atmosfera którą oczywiście stworzył Maciej Maleńczuk 😉
Doskonały artysta
To był świetny wieczór.🎶
Czego można się spodziewać po takim artyście? Wszystkiego! ... i wszystko było! Świetna muzyka i wokal, żart na poziomie, inteligentne nawiązanie do czasów minionych i obecnych, dobitne komentarze. No i przede wszystkim konsekwencja w poglądach wyrażana w tekstach i słowem ...
Świetny występ, Pan Maciej Maleńczuk jak zawsze jedyny i niepowtarzalny.
Wspaniały koncert, Pan Maleńczuk jest nieoceniony i zawsze na straży demokracji ❤️
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane