koncert

Maciek Balcar Akustycznie

koncert

Maciek Balcar Akustycznie

Maciek Balcar Akustycznie - Bilety na koncert

Maciej Balcar, wokalista legendarnej grupy Dżem, zaprezentuje swój najnowszy materiał podczas tradycyjnej, zimowej trasy. Balcar to nieszablonowy wokalista, który posiada rzadko spotykaną umiejętność improwizacji, niezwykle barwnej, zaskakującej i niepowtarzalnej. Dla artysty i znakomitych muzyków, którzy z nim występują na scenie nie istnieją bariery gatunkowe. Jego koncerty są zawsze świeże i przepełnione niespożytą energią, która zostaje przekazana widowni. Charyzmatyczną osobowością przyciąga rzesze widzów, dzięki czemu jego występy stanowią wyjątkowe wydarzenia, które na długo pozostają w pamięci.

W zimowej trasie koncertowej artysta powróci do akustycznego grania. Dzięki ukazaniu swoich utworów w pierwotnych aranżacjach, publiczność będzie miała okazję poznać twórczość Maćka na nowo, w subtelniejszej i bardziej nastrojowej formie. Łagodniejsza odmiana występów spotyka się zawsze z niezwykle emocjonalnym odbiorem słuchaczy, przenosząc ich w przestrzeń wrażeń, malowaną wyrazistymi tekstami oraz mocnym intrygującym wokalem.

Ruletka bluesa, folku, poezji i rocka
W ramach koncertów artysta będzie kontynuował promocję najnowszego krążka "Ruletka". "Ruletka" to trzeci, studyjny krążek, który został objęty patronatem ogólnopolskiego Radia Wawa, sieci sklepów Empik oraz portalu muzycznego Wyspa.fm. W nagraniach Maćkowi towarzyszyli utalentowani muzycy: Piotr "Quentin" Wojtanowski (na co dzień występuje z Renatą Przemyk) wraz z Maciejem Mąką, który jest członkiem zespołu Chemia, jak i występuje podczas koncertów Agnieszki Chylińskiej. Dodatkowo na płycie zagościli: Jan Gałach, Kamil Rogiński oraz Jasiek Gąsowski.

Teraz Rock: "Ruletka doskonale wypośrodkuje różne inspiracje przewijające się w twórczości Balcara, dlatego bez wahania sięgnąć mogą po nią zarówno fani Dżemu, solowej twórczości Maćka, jak też w ogóle: przystępnego blues rocka i różnych odmian grania akustycznego"

Koncerty Maćka mają niesamowity, energetyczny przekaz dzięki ekspresyjnemu wokalowi artysty, a zwłaszcza za sprawą porywających utworów. Mocą swojego talentu i aranżacji muzyki tworzy niepowtarzalny klimat, budując więź z publicznością. Wokaliście towarzyszy zespół wspaniałych muzyków, którzy dzięki wieloletniej współpracy, tworzą z nim fantastyczną atmosferę. Podczas występów Maciejowi towarzyszą: Piotr "Quentin" Wojtanowski ( na co dzień gra z Renatą Przemyk), Maciej Mąka, który jest członkiem zespołu Chemia, jak i zespołu Agnieszki Chylińskiej czy Ryszarda Rynkowskiego, Krzysztof "Flipper" Krupa grający na perkusji również u Ani Wyszkoni oraz Jana Gałacha, uznanego multiinstrumentalistę grającego gościnnie z zespołem Dżem, a również w swoim autorskim zespole Jan Gałach Band.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Maciek Balcar Akustycznie

REWELACJA polecam :)
Koncert Maćka jak zawsze klasa sama w sobie. Muzycy z górnej półki, klub bardzo klimatyczny. Cudownie spędzone dwie godziny!
Wspaniały koncert,muzyka na najwyższym poziomie
Wspaniały koncert! Klimat, świetne wykonania, znakomita forma muzyków. Maciek Balcar to człowiek, który potrafi tworzyć muzykę, jest autentyczny i niepowtarzalny. Zapraszam do obejrzenia wideo reportażu z występu w Inowrocławiu, pod adresem: https://business.facebook.com/Monolith.Studio.Bydgoszcz/videos/1201971479939137/?business_id=663630540439903
Nie znałam takiego Macieja, kojarzył mi się tylko z Dżemem i na taki koncert właśnie szłam. Byłam zaskoczona ale pozytywnie. Okazało się że to inny rodzaj muzyki ale bardzo, bardzo mi się podobało. Sam Balcar super ale i jego muzycy również niczego sobie. Szczerz polecam
Spędziłam wspaniały wieczór. Brakowało mi "Do kołyski"
inowrocławianka 02.02.2018 19:13
Organizacja koncertu na 5, oby tak dalej,no i oczywiście więcej tego typu imprez.Maciek i reszta zespołu dali -czadu-Dzieki i pozdrawiam
Świetny,klimatyczny koncert. Ciekawe akustyczne aranżacje i zapowiedzi kawałków z nowej płyty. Czekam już na przyszłorocznych koncert:)
Wspaniała atmosfera, nagłośnienie nie budziło żadnych zastrzeżeń. Warto było się wybrać.
Rewelacja!!! Polecam zdecydowanie

Polecane z kategorii koncert