koncert

Maestro Chives

koncert

Maestro Chives

Maestro Chives - Bilety na koncert

Maestro Chives - Kraków Kijów Centrum | Kupuj Bilety Online

Maestro Chives - geniusz skrzypiec łączący dwa muzyczne bieguny !
To kolejny człowiek udowadniający, że w muzyce jak i w życiu, ogranicza nas tylko własna wyobraźnia , która w połączeniu z ogromnym talentem, buduje coś niepowtarzalnego i niezwykłego.
Coś, co udało się idealnie stworzyć właśnie naszej gwieździe, to zatarcie granic między muzyką klasyczną którą znamy z filharmonii a muzyką elektroniczną XXI wieku Ukończenie Uniwersytetu Muzycznego im. F. Chopina w Warszawie, występy w największych salach koncertowych świata (Pekin, Seul, Tokyo, Berlin, Wieden, Zurich) czy ścisła współpraca z Operą i Filharmonią Podlaską nie przeszkodziły mu w romansie z muzyką klubową, którą otworzył na nowe horyzonty.
Kto bowiem jeszcze kilka lat temu wyobrażał sobie połączenie skrzypiec i elektronicznych brzmień, w tak znakomitym stylu? Charyzma, talent i ciężka praca zaowocowała Chivesowi kooperacją z wieloma polskimi producentami oraz zagranicznymi artystami.
Jego covery znanych klubowych utworów robią prawdziwą furorę w sieci, a występy na żywo wywołują gęsią skórkę. Do historii przeszło już show jakie zrobił do spółki z Christianem Burnsem oraz Jonathanem Mendelsohnem.
Na scenie występuje w duecie z własnym hologramem !!!
Takiego show dźwięku, światła i efektów specjalnych jeszcze nie widziałeś !!!

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

15.05.2021, 19:00 Kijów Centrum
 KUP BILET

Brak wydarzeń w: Kraków

Recenzje

Brak recenzji

Polecane