koncert

Magda Umer

koncert

Magda Umer

Magda Umer - Bilety na koncert

Piosenkarka, aktorka, scenarzystka i reżyserka. Perfekcyjne połączenie wiersza, muzyki i aktorstwa w jej wykonaniu sprawiło, że upowszechniła się moda na piosenkę poetycką. Nagrała kilka płyt, m.in. „Koncert jesienny”, ”Gdzie Ty jesteś”, „Wszystko skończone”, ”Magda Umer” „O niebieskim pachnącym groszku”, ”Koncert sprzed lat”, „Kołysanki Utulanki”- z Grzegorzem Turnauem, w 2010 r. – „Noce i sny” i najnowsza – wydana w 2012 r. „Wciąż się na coś czeka” Jest autorką i wykonawczynią autorskich recitali telewizyjnych: „Cienie", „Na strychu", „Wszystko już było". Tworzy widowiska poetyckie dla teatru, estrady i telewizji, programy poświęcone twórcom piosenki literackiej i studenckiej m.in.: Elżbiecie Adamiak, Wojtkowi Bellonowi, Leszkowi Długoszowi, Markowi Grechucie, Elżbiecie Wojnowskiej, Maciejowi Zembatemu a także Agnieszce Osieckiej, Jeremiemu Przyborze i Jerzemu Wasowskiemu, Kalinie Jędrusik, Wojciechowi Młynarskiemu, Sewerynowi Krajewskiemu.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje i opinie: Magda Umer

Wspaniałe wydarzenie. Wzbudziło we mnie szereg różnych emocji, które towarzyszyły mi także po nim. Piekne. Powodujące wzruszenie. Cieszę się że mogłam tam być...
Najlepszy koncert, magicznie!
jestem wzruszony występ świetny Pani Magda w formie brakowało mi jedynie interpretacji wierszy Leśmiana które w wykonaniu Pani Magdy nie mają sobie równych.Dziękuję za zaproszenie po występie za kulisy i krótką rozmowę .Dwadzieścia trzy lata temu mówiąc Pani Magdzie że ją kocham nie kłamałem.
super, bardzo klimatyczny występ
Wspaniały recital, niesamotny atmosfera która tworzy Magda Umer i klimatyczne miejsce z przepyszna kuchnia! Wszystko na najwyższym poziomie! Super przeżycie na wieczorna porę.
Świadomi własnego talentu :)
Piękny występ. Dziękujemy Pani Magdzie i Panu Wojciechowi. Tym razem temperatura w pomieszczeniu była idealna, był przewiew i czułyśmy się bezpiecznie (na IRA niedawno było za gorąco, klimatyzacja była wyłączona, co powodowało, że wszyscy bardzo się pocili, powietrze stało). Wydaje się, że warto rozstawić jeszcze mocniej krzesełka przed sceną. Stoliki były w idealnej odległości. Było przyjemnie i bezpiecznie
To była uczta duchowa . Pani Magda Umer jak zawsze genialna . Mumio moje kochane również .Formuła koncertu z Przyborą wymyślona na 102 właśnie. Chcę ich widzieć częściej w Krakowie. Przydałaby się płyta z nagraniem video. Super .
Rewelacyjny spektakl, ale nie jestem tym zdziwiona, bo uwielbiam zarówno Magdę Umer i Mumio jak i teksty Jeremiego Przybory. Polecam bardzo!
Magda Umer i Mumio pokazali wysoką klasę. Świetny występ i wspaniała zabawa. Jeśli spektakl byłby dostępny na płycie DVD, oglądałabym go codziennie. Bardzo dziękuję Wykonawcom :-)
Przepiękne, fantastyczne przedstawienie z Panią Magdą Umer w roli Cioteczki Potakiwaczki. W cudowny sposób oddana atmosfera „Kabaretu Starszych Panów”, tego niepowtarzalnego, łagodnego humoru. Doskonali aktorzy MUMIO, potrafiący rozśmieszyć nie tylko publiczność, ale też samą Panią Umer.
Kupiłem bilety, ufając, że nazwisko Magdy Umer jest gwarantem poziomu wydarzenia. I nie pomyliłem się. Świetny spektakl, uczta nie tylko dla miłośników twórczości Jeremiego Przybory i Jerzego Wasowskiego, ale także dla fanów humoru opartego na absurdzie. Ech, ta szwaczka, która szwała i szwała, mewy pocztowe, miłośniczki kiszonych ogórków... Jestem pod wrażeniem umiejętności aktorskich i wokalnych członków kabaretu Mumio. Prawdę mówiąc, nie podejrzewałem ich o to. A byli znakomici. Zastanawiam się, ile w tym było improwizacji (sądzą po reakcjach M. Umer - całkiem sporo), a ile przygotowanych tekstów. Genialny dialog Makbeta i Desdemony. Brawo!
Bawilam sie swietnie, ale to jest tak zwykle z MUMIO. Gorąco polecam.
Cudowni wszyscy, uczta spodziewana znając zarówno Magdę Umer jak i Mumio
Rewelacyjny spektakl! 2,5 godziny wspaniałej zabawy.
Spektakl absolutnie rewelacyjny!
Przypominania piosenek Starszych Panów nigdy za dużo. Pani Magda i Jeremi Przybora nierozerwalni. Poczucie humoru Mumio i ich talent aktorski to szczyty kabaretowe. Uroczy spektakl wzruszeń i łez śmiechu.
Kabaret Mumio od lat trzyma poziom! Magda Umer nie przysłania a trafnie i taktownie towarzyszy.
Fantastyczna zabawa, z wielką klasą. Nie mogło być inaczej, jeśli robi to Pani Magda Umer z kabaretem Mumio.
Wymarzony rodzaj humoru! Cudowny spektakl, czas mija w tempie przyśpieszonym- to i źle i dobrze. Czekamy na kolejny występ kabaretu Mumio!
Super. Jakże to się różni od dzisiejszych kabaretów i innych imprez. Okazuje się, że można się pięknie bawić bez chamstwa i przekleństw.Kabaret Starszych Panów i Magda Umer to klasa dziś nieosiągalna dla innych wykonawców.Osobne słowa uznania dla kabaretu Mumio.szkoda ,że zniknęli z mediów.
Wspaniałe! Ubaw po pachy!
Jestem pod wrażeniem!!!
Świetne przedstawienie,z klasą i ze smakiem, a przy tym bardzo dowcipnie!!. Rewelacja.
Udane popołudnie,:) Magda Umer jak zawsze doskonała..... uwielbiam ja..... szkoda tylko, ze tak mało było śpiewającego, boskiego głosu Pani Umer....
Jestem pod ogromnym wrażeniem. Tak trudna rola głównego bohatera została pięknie przedstawiona. Aktorstwo pierwszej klasy. Gratuluję występu.
Kapitalny występ Magdy Umer, Mumio i zespołu muzycznego. Świetne piosenki duetu Przybora/Wasowski w pięknie wykonanych przez fantastycznych artystów. Mumio tak mocne, że kilka razy Magda Umer została "ugotowana". Proszę o więcej.
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane z kategorii koncert