koncert Małgorzata Ostrowska

Małgorzata Ostrowska - 40-lecie

koncert Małgorzata Ostrowska

Małgorzata Ostrowska - 40-lecie

Małgorzata Ostrowska - 40-lecie - Bilety na koncert

Ostrowska od kilku dekad należy do najciekawszych postaci polskiej sceny muzycznej. Przez lata związana z kultowym zespołem Lombard, dziś doskonale radzi sobie w ramach solowej kariery.

Z jej ust popłynęły m.in. takie przeboje jak „Szklana pogoda”, „Droga pani z TV”, „Słowa”, „Mister of America”, „Po niebieskim niebie” czy „Meluzyna”.

W latach największej popularności zespołu Lombard była jego wokalistką. W 1999 roku zaczęła solową karierę. Fani cenią ją za wyjątkowy głos i wielką charyzmę.

Małgorzata Ostrowska ma na swoim koncie wiele prestiżowych nagród. Wśród nich – Bursztynowego Słowika za całokształt działalności artystycznej, którego otrzymała w 1999 roku w Sopocie. W 2007 roku artystka odsłoniła swoją gwiazdę w Alei Gwiazd Polskiej Piosenki w Opolu, a w 2013 roku podczas jubileuszowej, 50. edycji festiwalu otrzymała tytuł Ikony Festiwalu Opolskiego. W 2021 roku artystka zaprasza na koncerty z okazji swojego 40-lecia na scenie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

 KUP BILET

Brak wydarzeń w: Szczecin

Recenzje i opinie: Małgorzata Ostrowska - 40-lecie

Świetny koncert! Rewelacyjny głos p. Małgorzaty i akustyka Filharmonii Pomorskiej robią swoje. Polecam!
Koncert wyjątkowy, artystka wielkiej klasy!
Koncert super, atmosfera mega, Małgosia jak zwykle zjawiskowa, dała czadu, porwała publiczność na niejeden bis. Jeden z najlepszych koncertów na jakim byłam.
Super, szkoda żer tak krótko :(
Chciałbym, żeby moje CD tak brzmiały jak Pani Ostrowska na koncercie. Kapitalna wokalistka + świetny zespół = ja chcę jeszcze raz :-) .
Wspaniałą Ona, wspaniały koncert, wspaniała scena!
Rewelacyjny koncert
Energetyczna Małgorzata. Super głos!!! Nie do uwierzenia, że to koncert z okazji 40 lecia. Bez żadnego nadęcia. Naturalna!!!
Koncert Petarda !!!!!! 😊👍

Polecane z kategorii koncert