Recenzje
Marcin Styczeń

Recenzje

Marcin Styczeń

Cudne klimatyczne energetyczne przeżycie. Jestem bardzo zadowolona.
malgosia0218 28.04.2019 21:24
Wspaniały koncert!! Artysta bardzo uduchowiony, Otwarty na piękno i na drugiego człowieka
Super koncert
Muzyka Marcina jest niczym Rafaello - "Wyraża więcej niż tysiąc słów" :)
Super koncert! Wspaniały wykonawca, świetna atmosfera, niepowtarzalne miejsce!
Piękny koncert. Super 👌
Monika 24.03.2019 14:53
Wiedziałam, że będzie super - w końcu na scenie miał się pojawić Marcin:) Ale w życiu nie przypuszczałam, że zarówno sam koncert jak i spotkanie z artystą przed nim jak i po mnie będzie najpiękniejszym wydarzeniem i to w dniu moich urodzin! :)
Zakup biletów bezproblemowy. Koncert mega, doskonałe aranżacje oraz świetna atmosfera, teksty mądre, czego chcieć więcej.
Piękne utwory - mądre, głębokie teksty z piękną muzyką wyśpiewane tak, że w sercu robi się cieplej, pogodniej i bliżej do samego siebie i innych :). Polecam!
Super koncert. Jak zwykle zresztą.
Wróbelki 22.03.2019 13:11
Uczta dla uszu! Świetny głos, muzyka słowa!
Bardzo sympatyczny w odbiorze artysta, ciekawe teksty, b. dobra muzyka i świetne współbrzmienie gitar. Długi udany występ (kilkakrotne bisy!) Zdecydowanie do polecenia, zwłaszcza kobietom.
guitarman 22.03.2019 08:43
Fantastyczny koncert. Wspaniała atmosfera i ten głęboki, uwodzicielski głos Pana Marcina :-). Na koncercie byłam z córką i synek oraz znajomymi. Wszystkim bardzo się podobało i dostałam mnóstwo podziękowań, że spędzili wspaniały i niezapomniany wieczór. Zapraszamy częściej do Białegostoku :-)
Jak zawsze koncert pełen skrajnych emocji od "Płaczu" po "Ojojoj" przez "Madonne od popaprańców" , "Amen" i "Dzięki, dzięki, tak, tak, tak". Była nostalgia, zaduma i śmiech, rozmarzenie ii śpiew na stojąco całej sali Jak zawsze dwie godziny przeleciały bardzo szybko, Uśmiech wykonawcy i krótkie info o każdej piosence tworzą niepowtarzalny nastrój. Wystarczy raz pójść na koncert by zawsze przy nadarzającej się okazji pójść jeszcze raz.
Super koncert! Kiedy w Zamościu?
Koncert spełnił moje oczekiwania, było naprawdę super!
Koncert wspaniały potrafił wywołać uśmiech jak i łzy