koncert Michał Bajor

Michał Bajor - Kolor Cafe. Przeboje włoskie i francuskie

koncert Michał Bajor

Michał Bajor - Kolor Cafe. Przeboje włoskie i francuskie

Michał Bajor - Kolor Cafe. Przeboje włoskie i francuskie - Bilety na koncert

Artysta zaprezentuje nowy program koncertowy oparty na premierowym wydawnictwie płytowym, które jesienią 2019 ukaże się w sprzedaży. Na płycie znajdą się Jego ulubione piosenki włoskie i francuskie. Dla miłośników talentu Michała Bajora i sympatyków włoskich i francuskich przebojów będzie to z pewnością niezapomniany koncert!

Kiedy przed laty rówieśnicy Michała Bajora słuchali Beatlesów, on również zafascynowany, nucił ich ponadczasowe piosenki. Ale równolegle wsłuchiwał się w utwory włoskich i francuskich wykonawców. Festiwale w San Remo czy piosenki Piaf i Aznavoura, były dla niego wyznacznikiem gustu dobrej estrady. Od kolorowych włoskich po mądre francuskie przeboje. Po te ostatnie artysta sięgał w swoim muzycznym życiu wielokrotnie. Tym razem Michał Bajor postanowił przemieszać swoje muzyczno włosko-francuskie fascynacje , które w większości pierwszy raz nagrał na płycie i zbudował z nich koncert. To bardzo zróznicowany recital, od przejmującej “Je sui malade” Dalidy, przez kolorowe “Couleur cafe” Gainsburga , czy roztańczone “Quando, quando”, aż po dramatyczny “Hymn miłości “Edith Piaf. Piosenki w świetnych , większości nowych tłumaczeniach Rafała Dziwisza, ale i utwory z oryginalnymi tekstami włosko-francuskimi. W stylowych aranżacjach Wojciecha Borkowskiego i z udziałem wspaniałych muzyków.

W związku ze specyficznym i kameralnym charakterem recitalu Michała Bajora, uprzejmie prosimy o nie przyprowadzanie na koncert małych dzieci poniżej 6 roku życia. Przepraszamy i dziękujemy.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

 KUP BILET

Brak wydarzeń w: Bydgoszcz

Recenzje i opinie: Michał Bajor - Kolor Cafe. Przeboje włoskie i francuskie

Cudowny recital, wspaniałe piosenki ,wspaniałe wykonanie, .....byliśmy po raz drugi na Michale B i było równie pięknie jak dwa lata temu.Polecamy z całego serca.
Strzelec1 25.10.2021 00:10
anetazimnawoda@interia.pl
Witam, koncert cudowny, świetnie się bawiłam z całą rodziną. To mój trzeci koncert, chyba najlepszy. Michał Bajor inny, ale jak zawsze wysoka klasa. Pozdrawiam
Piękna muzyka , pięknie przedstawiona i zinterpretowana. Pan Michał jak zawsze elegancko i z humorem. Rewelacja
Bardzo udany występ pana Michała Bajora.jego profesjonalizm i dykcja- pełna jestem podziwu brawo,brawo i jeszcze raz brawo
SUPER KONCERT
Koncert rewelacyjny jak zawsze .Pan Michał jest bezkonkurencyjny
Super, jak zwykle.
Koncert Michała Bajora bardzo nam się podobał. Spędziliśmy miły wieczór, do dzisiaj nucę color cafe.
Doskonały występ!!!
Super koncert !
wspaniały i profesjonalny Michał Bajor
Cudowny artysta wspaniały koncert
Super!!! 👍
Małgorzata 18.10.2021 16:40
Koncert rewelacyjny. Pan Michal z zespołem jak zwykle na najwyższym poziomie. Cudowny wieczór. Bardzo rodzinna atmosfera.
KatarzynaWaw 18.10.2021 15:55
Przepiękny występ, Pan Michał jsk zwykle niezawodny. Cudownie spędzony wieczór.
Niesamowite wrażenia...polecam...nie da się opisać słowami emocji
Piękny koncert,nastrojowy,niezapomniana atmosfera❤️
Sonia i Rafał 18.10.2021 11:39
Super
Wspaniały występ, dobra organizacja
Bosko ! Opłaciło się czekać tak długo.Prowadzenie,narracja,anegdoty wszystko na poziomie i w pełnym smaku
Super, polecam
Pan Michał to klasa sama w sobie! Bardzo polecamy!
Koncert fantastyczny z kameralna atmosfera
Cudowny klimat, piękny koncert 👍😊
Wspaniały koncert. Cudowna atmosfera było i wzruszająco i zabawnie. Pan Michał nie tylko zaśpiewał piosenki które znam i bardzo lubię ale przy każdej opowiedział historię o wykonawcy o powstaniu danego tekstu. Do tego super muzycy. Był to drugi koncert Pana Bajora na którym byłam i wiedziałam że warto czekać i się nie zawiodłam. Wielkie uznanie i szacunek.
Super koncert. Polecam
Atmosfera jak zwykle na najwyższym poziomie. Pan Michał ma świetny kontakt z publicznością Dziekuje
Cudowny koncert przepełniony świetną muzyką, oprawiony niezapomnianymi komentarzami Pana Michała Bajora, każdy utwór poprzedzony krótką historią. Bardzo udany wieczór. Wielkie ukłony w stronę Pana Michała Bajora za dobór repertuaru.
basiek12031973 17.10.2021 10:36
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane z kategorii koncert