koncert Michał Bajor

Michał Bajor - Kolor Cafe. Przeboje włoskie i francuskie

koncert Michał Bajor

Michał Bajor - Kolor Cafe. Przeboje włoskie i francuskie

Michał Bajor - Kolor Cafe. Przeboje włoskie i francuskie - Bilety na koncert

Michał Bajor - Kolor Cafe. Przeboje włoskie i francuskie - Bydgoszcz Opera Nova | Kupuj Bilety Online

Artysta zaprezentuje nowy program koncertowy oparty na premierowym wydawnictwie płytowym, które jesienią 2019 ukaże się w sprzedaży. Na płycie znajdą się Jego ulubione piosenki włoskie i francuskie. Dla miłośników talentu Michała Bajora i sympatyków włoskich i francuskich przebojów będzie to z pewnością niezapomniany koncert!

Kiedy przed laty rówieśnicy Michała Bajora słuchali Beatlesów, on również zafascynowany, nucił ich ponadczasowe piosenki. Ale równolegle wsłuchiwał się w utwory włoskich i francuskich wykonawców. Festiwale w San Remo czy piosenki Piaf i Aznavoura, były dla niego wyznacznikiem gustu dobrej estrady. Od kolorowych włoskich po mądre francuskie przeboje. Po te ostatnie artysta sięgał w swoim muzycznym życiu wielokrotnie. Tym razem Michał Bajor postanowił przemieszać swoje muzyczno włosko-francuskie fascynacje , które w większości pierwszy raz nagrał na płycie i zbudował z nich koncert. To bardzo zróznicowany recital, od przejmującej “Je sui malade” Dalidy, przez kolorowe “Couleur cafe” Gainsburga , czy roztańczone “Quando, quando”, aż po dramatyczny “Hymn miłości “Edith Piaf. Piosenki w świetnych , większości nowych tłumaczeniach Rafała Dziwisza, ale i utwory z oryginalnymi tekstami włosko-francuskimi. W stylowych aranżacjach Wojciecha Borkowskiego i z udziałem wspaniałych muzyków.

W związku ze specyficznym i kameralnym charakterem recitalu Michała Bajora, uprzejmie prosimy o nie przyprowadzanie na koncert małych dzieci poniżej 6 roku życia. Przepraszamy i dziękujemy.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

03.02.2020, 19:00 Opera Nova
 KUP BILET

Brak wydarzeń w: Bydgoszcz

Recenzje

Pan Michał genialny. Sala nieadekwatna do rangi koncertu....akustyka beznadziejna. Szkoda.....
Wyjątkowy Człowiek Głos i Występ
wspaniały występ.
Było bardzo przyjemnie.Takiego wykonania można słuchać godzinami.Świetne tłumaczenie piosenek, ŚWIETNE opowiadanie ,przybliżenie życiorysów wykonawców włoskich i francuskich przez pana Bajora.
Wspaniały koncert. Artysta wysokiej klasy. Polecam
Michał cały czas w świetnej formie. Bardzo miły wieczór, polecam Piotr.
Występ znakomity,głos wspaniały,jednakowoż moim zdaniem zbyt dużo monologów w stosunku do zaśpiewanych utworów. Ponadto wolałbym wyrazistrzego rozdzielenia muzyki włoskiej od francuskiej a także bardziej popularnych melodii.
Świetny koncert, Pan Michał w formie. Na żywo lepszy niż na płycie. Doskonałe jedzenie i wino dopełniło miłego wieczoru.
Rewelacyjny. Koncert lepszy niż płyta. Do zobaczenia.
Bardzo dobry występ,choć osobiście wolałbym gdyby piosenki były wykonywane w wersji orginalnej.
Bardzo dobry koncert , wykonawca i akompaniament zespołu cieszyli serce i ucho , miejsce bardzo klimatyczne - polecam wizytę w Kuźni Kulturalnej
Świetny występ Michała Bajora, jestem zachwycona jak zwykle. Polecam
Wielkie dzięki dla Wielkiego Artysty. To był wieczór pełen niesamowitych wrażeń. Wspaniałe miejsce👍
Cudowny koncert. Michał Bajor to Mistrz humoru, dykcji, wokalu i tworzenia wspaniałego klimatu w czasie koncertu. To spotkanie to pewność miło spędzonego czasu. Kolor Cafe - to wyjątkowy koncert. Odkrywanie przeboju włoskich i francuskich w tłumaczeniu Rafała Dziwisza to czysta przyjemność. Polecam.
Bardzo dobry koncert! Polecam!
Występ Pana Michała Bajora i akompaniujących mu artystów to uczta dla ucha. Cudowny wieczór w miłym towarzystwie. Wyśmienite dania oraz podziękowania dla organizatorów za pomysł.
Koncert był fantastyczny. Michał Bajor cudowny, ach ten głos i klasa. Mogłabym słuchać bez końca...
To było urocze, duchowe spotkanie z Wielkim Artystą. Interpretacje w wykonaniu Michała Bajora zawsze stawiają mnie "do pionu" - chce się żyć na każdym poziomie wewnętrznego nastroju.
Pan Bajor jest znakomitym piosenkarzem o wysokiej kulturze osobistej. Jego recital zapadnie w mojej pamieci na zawsze. Szacunek i uznanie dla artysty i Kuzni Kulturalnej. Alex z Wiednia
AlexVienna 11.11.2019 13:58
Rewelacyjny koncert! Piękne piosenki i wspaniały artysta. Czekamy na więcej bo warto!
Artystycznie super, ale duży problem z dostępem do toalety i szatni oraz wyjątkowo nieprzyjemny zapach z kanalizacji na sali.
Super koncert. Niespotykane wykonania i niesamowite opowieści. Na płycie się tego usłyszy.
Magia, klasa, niesamowita atmosfera, którą może stworzyć tylko artysta przez duże A.
Wspaniała atmosfera. Pan Michał Bajor to wyjątkowy artysta. Poza niesamowita dla mnie barwą głosu ma też cudowne poczucie humoru i kontakt z publicznością. Do tego wszystkiego wyjątkowe miejsce na koncert. Byłyśmy zachwycone.
Iwona i Krystyna. 11.11.2019 09:18
Fantastyczny koncert, niepowtarzalny głos
Cudowny wieczor. Michal Bajor jak zwykle oczarował publiczność.
Fantastyczny występ - Michał Bajor jak wino, im starszy tym chyba lepszy. Występ pełen energii, emocji, nostalgii , czyli wszystkiego po trochu.
Najwybitniejszy artysta na polskiej scenie muzycznej!
...."Ty i ja".......♥️ Czekam z niecierpliwością na Pana występ w Żyrardowie mam nadzieję, że się znów zobaczymy. Wczorajszy był świetny jak zwykle! Ps. Tylko autograf do poprawienia 😉
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane

Bydgoszcz inne wydarzenia