koncert Michał Bajor

Michał Bajor - Kolor Cafe. Przeboje włoskie i francuskie

koncert Michał Bajor

Michał Bajor - Kolor Cafe. Przeboje włoskie i francuskie

Michał Bajor - Kolor Cafe. Przeboje włoskie i francuskie - Bilety na koncert

Artysta zaprezentuje nowy program koncertowy oparty na premierowym wydawnictwie płytowym, które jesienią 2019 ukaże się w sprzedaży. Na płycie znajdą się Jego ulubione piosenki włoskie i francuskie. Dla miłośników talentu Michała Bajora i sympatyków włoskich i francuskich przebojów będzie to z pewnością niezapomniany koncert!

Kiedy przed laty rówieśnicy Michała Bajora słuchali Beatlesów, on również zafascynowany, nucił ich ponadczasowe piosenki. Ale równolegle wsłuchiwał się w utwory włoskich i francuskich wykonawców. Festiwale w San Remo czy piosenki Piaf i Aznavoura, były dla niego wyznacznikiem gustu dobrej estrady. Od kolorowych włoskich po mądre francuskie przeboje. Po te ostatnie artysta sięgał w swoim muzycznym życiu wielokrotnie. Tym razem Michał Bajor postanowił przemieszać swoje muzyczno włosko-francuskie fascynacje , które w większości pierwszy raz nagrał na płycie i zbudował z nich koncert. To bardzo zróznicowany recital, od przejmującej “Je sui malade” Dalidy, przez kolorowe “Couleur cafe” Gainsburga , czy roztańczone “Quando, quando”, aż po dramatyczny “Hymn miłości “Edith Piaf. Piosenki w świetnych , większości nowych tłumaczeniach Rafała Dziwisza, ale i utwory z oryginalnymi tekstami włosko-francuskimi. W stylowych aranżacjach Wojciecha Borkowskiego i z udziałem wspaniałych muzyków.

W związku ze specyficznym i kameralnym charakterem recitalu Michała Bajora, uprzejmie prosimy o nie przyprowadzanie na koncert małych dzieci poniżej 6 roku życia. Przepraszamy i dziękujemy.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

 KUP BILET

Brak wydarzeń w: Ostrów Wielkopolski

Recenzje i opinie: Michał Bajor - Kolor Cafe. Przeboje włoskie i francuskie

ARTYSTA!!!
Marcio 23.12.2021 13:58
Występ doskonały. Dziękuję
Byłem po raz trzeci na koncercie Pana Michała Bajora z piosenkami włoskimi i francuskimi. Każdy występ był inny, niepowtarzalny i pełen profesjonalizmu Artysty!
Bartłomiej 20.12.2021 19:11
Występ jak zwykle świetny. Mogę chodzić na Bajora raz w miesiącu. Proszę jednak o dopilnowanie, żeby nie zdarzały się, tak jak wczoraj, podwójnie sprzedane miejsca.
Jak zawsze niesamowity występ Mistrza.
Genialny, prawdziwy artysta!
Przedłużyliśmy pobyt w Polsce aby pójść na ten koncert. Było miło , kulturalnie i przyjemnie . Niemal kameralnie . Po czterdziestu latach przerwy widzimy Michała Bajora bardzo pozytywnie . Gratulujemy udanego wieczoru Michalina i Alexander Adamski Frankfurt nad Menem
Występ był naprawdę super! Jak każdy w wykonaniu Michała. Natomiast organizacja pozostawiała sporo do życzenia. Przede wszystkim było sprzedanych po kilka biletów na jedno miejsce a obsługa w kinie nie reagowała na prosby ludzi o ogarnięcie sytuacji. Mieli przyjsć i pomóc, nikt nis przyszedl. Ludzie siadali gdzie chcieli, były awantury. Sprawdzanie szczepień przy wejściu - prowizorka. Nikt też nie sprawdzał biletów, więc za mna siedziała pani chwaląc się że weszła sobie ot tak bez biletu.
Super koncert
krzalb 20.12.2021 11:00
Koncert wspaniały! Dziękuję artystom i organizatorom za świetny wieczór. Jedyną trudnością były sytuacje zdublowanych biletów, które wprowadziły małe zamieszanie przy zajmowaniu miejsc. Pozdrawiam serdecznie!
Sylwia 20.12.2021 10:53
Nie wiem co było źle? Czy to wina nagłośnienia czy formy Pana Bajora. Byłam już na koncercie Color Cafe, był to drugi, po Częstochowie, koncert w trasie, zatem mam porównanie. Wówczas pan Bajor śpiewał z pasją a na tym koncercie najwyraźniej słychać było jego zmęczenie. Życzę mu wiele dobrego a ko cert i tak mi się podobał.
WSPANIAŁY WYSTĘP! PRAWDZIWY ARTYSTA!!!!!
Wspaniały koncert, balsam dla ucha i duszy. Michał Bajor jak zwykle perfekcyjny. Mój ulubiony artysta od wielu lat.
Ewa z Gdańska 18.12.2021 09:33
Uwielbiam Michała Bajora ..ten jego cudowny dramatyczny głos..koncert wspaniały piosenki przeplatane opowieściami ....były owacje na stojąco .. więcej takich koncertow
Występ bardzo mi się podobał, Pan Michał Bajor ma duże poczucie humoru no i piękny głos, który zawsze bardzo mi się podobał.
Pan Michał w świetnej formie. Jak zawsze potrafi zadziwić swoim talentem i rozbawić poczuciem humoru. Występ z klasą i gracją 5/5.
Było pięknie, dziękujemy!
Jestem zachwycona. Pan Bajor to profesjonalista, a przy tym uroczy Artysta z poczuciem humoru. Występ był na najwyższym poziomie. Dziękuję za uroczy wieczór!
WSPANIALE !!!! KLASA, ELEGANCJA I WRAŻLIWOŚC DUCHOWA.
Piękny koncert. Super nagłośnienie, odpowiednie oświetlenie.
Wzruszający wieczór. Michał Bajor -jak zwykle- na wysokim poziomie.
Świetny występ
Pan Bajor genialny, jak zwykle. Na przestrzeni lat byłam po raz piąty.
Koncert fantastyczny, warto było tyyyyle czekać. Piękny głos, piękne teksty, super aranżacje.
Jeżeli ktoś lubi tego typu klimat to zapewne będzie zachwycony
Bielty kupiłem mamie, która jest wielką fanką. Bawiła się świetnie!
Michał Bajor klasa sama w sobie. Koncert wyjątkowy.
Wspaniały występ warto było czekać!!!
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane z kategorii koncert