koncert
Michał Bajor - Od Kofty... do Korcza

koncert

Michał Bajor - Od Kofty... do Korcza

Michał Bajor - Od Kofty... do Korcza - Bilety na koncert

Michał Bajor - Od Kofty... do Korcza - Bydgoszcz Opera Nova | Bilety na koncert

Prawie 45 lat temu Michał Bajor mając niespełna 16 lat wystąpił jednocześnie w konkursie festiwalu w Zielonej Górze i jako gość na festiwalu w Sopocie. Wtedy jedna z nielicznych w Polsce wytwórni płytowych wydała pocztówkę dźwiękową z piosenką śpiewaną przez niego na obu festiwalach. Pocztówkę tę można było kupić w sklepach muzycznych, a nawet w kioskach Ruchu. Pierwszą dorosłą płytę (jeszcze winylową) Polskie Nagrania wydały wokaliście w 1986 roku.
Nadchodząca kolekcja "Od Kofty... do Korcza", niejako podsumowująca kilkadziesiąt lat przygody aktora z piosenką, będzie dwudziestą pozycją w jego dorobku nagraniowym (nie licząc pocztówki z 1973 roku). A skąd tytuł? Jak wyjaśnia sam Bajor: "Kofta, bo między innymi od jego pięknych i poetyckich tekstów zaczęło się na poważnie moje śpiewanie; a Korcz, bo tak kapitalnie utrafił w moją muzyczną osobowość, że od dawna nosiłem się z zamiarem nagrania naraz jego muzycznych, dla mnie napisanych perełek".

Na repertuar jubileuszowego zestawu złożą się najważniejsze utwory w muzycznym życiu wybitnego wokalisty - te o których wydanie od lat proszą fani, i do których jednocześnie on sam ma szczególny sentyment. Nagrane i zaaranżowane na nowo, przefiltrowane przez jego dzisiejszą dojrzałość, wrażliwość oraz świadomość emocjonalną i interpretacyjną, mogą z powodzeniem stanowić rodzaj klamry dla artystycznej drogi Bajora.
Materiał zostanie podzielony na dwie części, które ukażą się nakładem wytwórni Sony Music z półrocznym odstępem. Dla sympatyków Michała Bajora ten zbiór będzie niewątpliwie wymarzoną i niezastąpioną perłą w całej jego dyskografii.

W związku ze specyficznym i kameralnym charakterem recitalu Michała Bajora, uprzejmie prosimy o nie przyprowadzanie na koncert małych dzieci poniżej 6 roku życia. Przepraszamy i dziękujemy.CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje

Czas leci a Michał Bajor wciąż w REWELACYJNEJ formie. Można nawet zaryzykować stwierdzenie, że jest wręcz, na przekór prawom natury. coraz lepszy. Mocny., wyrazisty głos, energia, charyzma sceniczna, swoboda i naturalność połączone z umiejętnością nawiązania świetnego kontaktu z publicznością, czynią Jego recitale niezapomnianym przeżyciem .Serdecznie polecam, zwłaszcza tym, którym wydaje się, że nie przepadają za tym niezwykłym Artystą. Jeden koncert obejrzany "na żywo" sprawi, że wszelkie uprzedzenia prysną jak bańka mydlana. Oby śpiewał dla swoich fanów jak najdłużej.
Pierwszy raz miałam przyjemność być na występie Pana Michała Bajora. Piękne wykonanie piosenek, które bardzo szybko wprowadziły mnie w sentymentalny nastrój. Po zakończeniu występu owacje były na stojąco .
Fantastycznie, zjawiskowo, Wielki artysta 😍
Recital poruszający Duszę i Serce, proszę o więcej...
402 Venena 13.04.2019 11:31
poezja dla ucha i duszy wspaniały koncert dziękujemy i czekamy na nową płytę i koncerty
Koncert super zgodnie z oczekiwaniami. Polecam gorąco. Michał Bajor to artysta przez duże A. Doceniam również, że poinformował publiczność o możliwości spotkania się z nim po koncercie, porozmawiania twarzą w twarz czy uzyskania autografu.
Basik 08.04.2019 09:01
Jak zawsze Cudowny Pan Michał Bajor, chodzę na każdy Jego koncert w Bydgoszczy. ARTYSTA NIEPRZECIĘTNY.
Kasia 07.04.2019 09:48
Tego artysty nie trzeba przedstawiać.Vhoc na codzien słucham innej muzyki to jednak magia głosu ,jak również treści przekazywane przy akompaniamencie fortepianu...coś niesamowitego. Tym którzy jeszcze nie mieli okazji zobaczyć na żywo serdecznie polecam a z pewnością będą pod wielkim wrażeniem siły głosu,piękna dykcji ,a tym którzy się nie dostali już biletów bo rozeszły się naprawdę szybko życzę powodzenia przy następnych występach tego artysty...
Niesamowity koncert! Od Kofty... do Korcza - od śmiechu... przez łzy wzruszenia do chwili zatrzymania. Razem z przyjaciółmi polecamy każdemu i dziękujemy za ogromną dawkę emocji i muzyczną ucztę!
Cudowna atmosfera , piękny głos i niezapomniane wrażenia
Bardzo przyjemny wieczór... Wielkie brawa dla pana Michała !!!
Bajor genialny jak zawsze, pełen charyzmy i uroku
Piękny koncert dużo wzruszeń i Michał Bajor który mimo upływu lat wcale się nie zmienia
Cudowny koncert!!! To trzeba przeżyć.
Cudowne przeżycie!
Jak zawsze świetny!
Pan Michał jest cudowny!!
Pan Michał w doskonałej formie. Świetny występ.
Bajor jak zwykle super ale nagłośnienie sali psuło wszystko niestety
Dojrzały artysta. Wielki szacunek dla słuchacza. Cudowny głos, piękna dykcja. Koncert przeplatany anegdotami z życia. Baroj to człowiek pięknie śpiewający i mówiący.
Wspaniały koncert
Koncert na wysokim poziomie, niestety krótki.
Piękny recital, ubolewam, że za krótki
Brak 5 gwizdki za nienajlepsze nagłośnienie . Po filharmonii można spodziewać się czegoś więcej. Sam Artysta fenomenalny jak zawsze.
Koncert wspaniały. Jedyne zastrzeżenie co do sali i nagłośnienia
Występ mocno przegadany. Ogólnie mimo sympatii do p. Bajora- rozczarowanie
Uwielbiam Michała Bajora i jak zwykle nie zawiodłam się Jego występem. Niezwykle inteligentny, utalentowany i czarujący. Czekam z niecierpliwością na nową płytę.
WSPANIAŁA UCZTA DLA DUCHA,MICHAŁ BAJOR-ARTYSTYA Z NAJWYŻSZEJ PÓŁKI!
Rewelacja. Balsam dla duszy, serca i uszu.
Wspaniały koncert, niepowtarzalna atmosfera.
WIĘCEJ
ZWIŃ