Recenzje
Michał Szpak z zespołem - Dreamer Tour

Recenzje

Michał Szpak z zespołem - Dreamer Tour

Koncert był genialny, przeniósł mnie w inny wymiar
Świetny koncert i doskonała organizacja! Polecam! :)
Jaga 18.02.2019 08:54
Koncert byl super . Moc glosu Michala jest niesamowita!!! Wspaniale przezycie.
karo 17.02.2019 16:28
Dziekuje SUPER
Wspaniale 🤩
Genialny głos, magiczny spektakl. Mam nadzieje ze nie jedyny koncert tego artysty w Gdańsku. Niesamowity koncert P.olecam jestem pod ogromnym wrażeniem .
Michał Szpak to nietuzinkowy Artysta. Jego koncerty to ogromna dawka pozytywnej energii.
Koncert Szpaka to show, jak dla mnie trochę za dużo przerw między utworami, które wypełniała muzyka orkiestry - nie całkiem moje klimaty wolę śpiew Michała. Za to jak już śpiewał to na 100%! Rewelacyjny głos, świetny kontakt z publicznością, bardzo ciekawe kreacje. Jest to artysta niepowtarzalny na polskim rynku muzycznym.
Gmerasik 16.02.2019 17:06
Koncert na 6+ bardzo bardzo sensualny!!!
hanatomk 16.02.2019 16:34
To jest niesamowite przeżycie uczestniczyć w tak pięknym widowisku.Z całym sercem polecam.Oczywiscie czekamy na kolejne koncerty Michała z zespołem.
Karola 16.02.2019 11:39
Świetny koncert! Polecam każdemu kto chce się odciąć od codzienności i przenieść w inny niesamowity świat.
Niezapomniany, jedyny w swoim rodzaju, magiczny, cudowny, wywołujący ciarki , spektakl muzyczny charyzmatycznego, wspaniałego artysty Michała Szpaka. Byłam dwa razy i wybrałabym się jeszcze kilka razy jeśli trasa Dreamer Tour się wydłuży. W dodatku gościć Michała w rodzinnym mieście to wielki zaszczyt i przyjemność. Jestem pełna podziwu dla kunsztu. Cała oprawa na medal.
Hanna 15.02.2019 19:17
Wspaniały koncert w formie spektaklu, przenoszący widza w świat magii, pełnej wizualizacji i efektów. Wspaniały głos Michała Szpaka wraz z wspaniałymi muzykami dają słuchaczowi niesamowitą ucztę muzyczną. Mam nadzieję, że na trasie dreamer tour jeszcze raz pojawi się Poznań.
Anse66 15.02.2019 16:13
Przepiękny koncert, doskonała organizacja, gorąca publiczność. Jestem bardzo zadowolona z tej imprezy i jeśli tylko Michał Szpak będzie miał koncert Poznaniu zawsze będę. Marzy mi się teraz Jego koncert w Teatrze Wielkim czyli naszej Poznańskiej Operze
Dorota 15.02.2019 11:06
Było suuuuper :) Michał jest świetny, ma wielki talent! Tak szybko minął ten czas, na pewno będę chciała pójść na następny koncert Michała jak odbędzie się w Gdańsku :)
wspaniały występ, dobrze się bawiłam , to taki moment oderwania się od szarej rzeczywistości , gorąco polecam
Michał Szpak najlepszy męski głos Polski nie zawiódł, ale w Filharmoni światła źle ustawione cały czas odbijało się w scenerii lustrzanej , co oślepiało, nie było widać Szpaka przez cały czas , światła tez nie były na niego skierowane, widzieliśmy tylko postać i tyle, my siedzieliśmy w loży na przeciwko sceny
Cudowny koncert, niezapomniane wrażenia, Michał Szpak to wspaniały artysta, a dodatkowo Aula UAM to jedna z najpiękniejszych i najlepszych sal koncertowych w Poznaniu.
Nati 13.02.2019 23:09
Kocert mega! Na wysokim poziomie! Bardzo mi się podobal