koncert Michał Szpak

Michał Szpak - FREEDOM

koncert Michał Szpak

Michał Szpak - FREEDOM

Michał Szpak - FREEDOM - Bilety na koncert

Michał Szpak od dawna szukał takiej formy wydarzenia, która pozwoli zamienić zwykły koncert w zbiorowe doświadczenie. Odpowiedzią na tę potrzebę jest „Freedom” – nowa trasa artysty ma pozwolić na wytworzenie szczególnej więzi z publicznością.

Zapraszając na koncerty w ramach trasy „Freedom”, Michał Szpak promuje idee wolności, miłości i otwartości. Od samego początku kariery swoboda wyrażania była kluczowym aspektem twórczości wokalisty.

Trasa „Freedom” to okazja do posłuchana na żywo najpopularniejszych utworów Michała Szpaka. Poza nowymi aranżacjami kawałków artysty, utrzymanymi w odprężającym, letnim wydaniu, usłyszymy także covery światowych hitów.

To wszystko, wraz z hipnotyczną oprawą wizualną, przeniesie nas w błogi świat dzieci kwiatów. W takiej atmosferze, wspólnie z artystą, wyślemy energię miłości, równości i wolności w kosmos.
Michał Szpak zapowiada, że na koncertach z trasy „Freedom” nie ma żadnych ograniczeń. Bądźcie więc dokładnie takimi osobami, jakimi chcecie być! Dajcie się ponieść własnej fantazji!

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje Michał Szpak - FREEDOM

Fantastyczny koncert! Dziekujemy!
Super!
Wszystko super super
Super koncert!!!
To był fenomenalny koncert, wręcz spektakl muzyczny na najwyższym poziomie. Po każdej trasie Michała myślę, że już lepiej nie można ...a jednak kolejny raz zaskoczył niesamowicie. Jestem jego osobą oczarowana od X-Faktora ...kocham, uwielbiam.
Niesamowita atmosfera i ogień na scenie, Michał oprócz genialnego wokalisty z ogromną skalą głosu i charyzmą okazał się również urodzonym showmanem, który nie tylko potrafi doprowadzić do łez wzruszenia ale również niekontrolowanych wybuchów śmiechu, polecam!!!
Było fantastycznie, moc energii i niezapomnianych wrażeń.
No cóż. Rewelacja. Kocham człowieka i cóż więcej.
Rewelacyjny występ samego Artysty i zespołu. Energia ze sceny wprost się wylewała . Cudoooowny, mocny , piękny a jednocześnie delikatny , ciepły głos Michała to balsam na moje uszy. Z tych negatywów , hmm koncertowe sale to nie miejsce na tak mega energetyczną trasę. Tak czy inaczej ten facet potrafi odnaleźć się w każdej sytuacji. Love Szpak.
Jak zawsze cudowny, wspaniały koncert na najwyższym poziomie wokalnym, instrumentalnym, yechnicznicznym. Michał jak zawsze poprowadził koncert rewelacyjnie a jego głos, swoje utwory, które śpiewał i covery to sztos. Do tego koncert w tak pięknym Teatrze jakim jest Teatr im. Adama Mickiewicza w Cieszynie. Oceniam od 1 do 10 na milion.
Monika Ars Rottis Kennel 12.09.2021 08:38
Michał to niesamowity Artysta. Koncert świetny, energetyczny, ciężko usiedzieć w miejscu. Wokalnie wciska w fotel.. Na scenie odgrywa się wręcz spektakl pełen emocji i magii. Świetna integracja z publiką. To wydarzenie trudno opisać, to trzeba zwyczajnie przeżyć. Kto nie był, nie usłyszał, nie zobaczył, powinien narobić. Błam na wielu koncertach Michała, a wciąż potrafi mnie zaskoczyć. Wspaniały, emocjonalny koncert. :)
Koncert fenomenalny, na najwyższym poziomie! Zdecydowanie była to fantastyczna podróż rockowa, którą powinien usłyszeć każdy miłośnik Michała i nie tylko. Jednym słowem : Artysta nie do podrobienia! Polecam z całego serca 🙂
Michał ma wspaniały głos ,czasem ciarki przechodzą. Niesamowity talent ,świetny występ , kontakt z publicznością, wystrój ,światła ,muzyka ... Niech przyjeżdża częściej w to samo miejsce :-) Ogromnie było warto ! Szkoda ,że nie można się spotkać po koncercie na zdjęcie i autograf. Może w przyszłości tak będzie .
Zrobił bardzo dobre wrażenie, noooo i ten głos!
Michał jak zwykle dał popis swoich umiejętności. Jest on fenomenalnym artystą. Głos ma potężny. Zaskoczył nas tym, iż tak wiele utworów stworzył będąc jeszcze nastolatkiem. Szkoda, że nie udało się zrobić wspólnego zdjęcia.
piękny wokal piękny koncert
Koncert okazał się fantastycznie energetyczny i rockowy. Michał zaprasza do wspólnej zabawy, opowiada ciekawe historie, zespół Groove Section oraz zaproszony gość Kamil Czapla grają znakomicie :) Zdecydowanie polecam :) Jestem zachwycona i dlatego wybieram się do Sopotu :)
Karolina 10.08.2021 14:30
Szpak jest dla mnie sam w sobie 5 gwiazdkami. Brakowało mi bardzo tych starszych piosenek.
teacherka 09.08.2021 17:30
Michal byl fantastyczny, jego wystep byl interesujacy, Michal ma bardzo dobry kontakt z publicznoscia , Michal spiewal nowe piosenki i Dziwny jest ten swiat
MIchal freedom 08.08.2021 16:02
Najlepszy koncert, na jakim byłam.
super
Najlepszy koncert, na jakim byłam. Świetny repertuar, niesamowita charyzma na scenie. Rockowy ogień, energia na scenie, ale nie zabrakło też lirycznych momentów. Nieziemsko utalentowany artysta, a przy tym autentyczny. Wszystko ma jakieś znaczenie, bardzo przemyślany występ. Ta trasa to zarazem retrospekcja, pokazanie hardrockowej twórczości z początków kariery Michała, kiedy śpiewał w zespole Whiplash, ale także nowe utwory. Brawa także dla zespołu muzyków. Jestem pod ogromnym wrażeniem tego koncertu i bardzo polecam. Warto!
Weronika L. 03.08.2021 13:43
Porywający energetyczny koncert👌Michał Szpak w repertuarze nieznanym szerszej publiczności. Jestem zachwycona ,polecam!!!
Świetne, energetyczne wydarzenie! Michał Szpak przypomniał nam swoje rockowe wcielenie, kameleon naszej sceny jest jedyny w swoim rodzaju, nie do podrobienia...Na pewno nie był to mój ostatni jego koncert, już się rozglądam za biletami na kolejne! Szczerze polecam!
Najlepszy koncert od początku kariery Michała, polecam wszystkim, jest ogień!!!!
Było zajebiscie!!!!
Pełna profeska!
Na koncercie Michała z zespołem bawiłam się znakomicie strasznie mi brakowało tego klimatu żywej ,rockowej muzy i ponownie powrócić do korzeni dawnych piosenek Michała w odwiezionych aranżacjach, zespół Groove Section jest the best pod każdym względem ludzie na koncercie dopisali świetnie sie bawili nie siedzieli było genialnie KONCERTY MICHAŁA SZPAKA SĄ NAJLEPSZE
Świetny koncert w dużej mierze retrospektywny. Bardzo duży plus za to, co Michał mówił miedzy utworami. Głos jak zwykle na najwyższym poziomie!
Rockandrollowy show z przekazem i liryczny nastrój w jednym. Szpak ma naturę kameleona i charyzmę wielkich frontmanów. Z takim show, z takim głosiskiem powinien szaleć na największych scenach, Opener, Pol'and'Rock itp. Szacunek.
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane z kategorii koncert