koncert
Michał Szpak - The Moon Tour: Meet & Greet Exclusive

koncert

Michał Szpak - The Moon Tour: Meet & Greet Exclusive

Michał Szpak - The Moon Tour: Meet & Greet Exclusive - Bilety na koncert

Michał Szpak - The Moon Tour: Meet & Greet Exclusive - Łódź Teatr Muzyczny | Kupuj Bilety Online

Podczas najnowszej trasy Michała Szpaka, w odpowiedzi na oczekiwania Fanów, zorganizowane zostaną specjalne spotkania z Artystą.

Seria MEET & GREET to nie tylko szansa na wspólne zdjęcie oraz autograf, ale również na wspólną rozmowę.

Dodatkowo w ręce Fanów trafi MEET & GREET EXCLUSIVE*, uprawniające do wejścia również na próbę i tym samym do uczestniczenia w kulisach przygotowań do koncertu. Część dochodu z MEET & GREET EXCLUSIVE będzie przeznaczona na Fundację Fabryka Tlenu, ratującą kondycję naszej planety. Uczestnicy otrzymają specjalne podziękowania za przyłączenie się do ratowania Ziemi.

Każdy uczestnik spotkania MEET & GREET oraz MEET & GREET EXCLUSIVE otrzyma również gadżety limitowane dla każdego miasta na trasie.

*obejmuje pakiet podstawowy (spotkanie z Artystą) plus dodatkowo uczestnictwo w próbie

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń w: Łódź

26.11.2019, 17:30 Teatr Muzyczny
WYPRZEDANE
WYPRZEDANE

Recenzje

Cudowne spotkanie, ze wspaniałym artystą i człowiekiem. Trudno to nawet wyrazic slowami ale człowiek ze spotkań z Michałem wychodzi bogatszy.duchowo. Możliwość bycia na probie , zobaczenia kulis przygotowań, ogromnego zaangażowania całej ekipy było fantastycznym doświadczeniem. Padły ciekawe pytania i jeszcze ciekawsze odpowedzi artysty :-) wspolne.zdjecie, możliwość pobycia z Michałem w spokojnych, komfortowych warunkach bez pospiechu jest super sprawa. Dziękuję tez pracownikom i obsłudze za życzliwość:-)
Koncert Michała Szpaka to nie jest zwykły koncert tylko spektakl muzyczny. Gra, świateł, scenografia wszystko uzupełniało się z pięknym przeszywającym na wskroś głosem Michała. Do tego aranżacja utworów i przekaz dotyczący całego spektaklu, po prostu wzruszenie i zaskoczenie. Polecam każdemu ten koncert bo tylko widząc to na własne oczy będzie można odczuć to co Michał chciał przekazać. Jestem pod ogromnym wrażeniem tego co zobaczyłam i polecam wszystkim by mogli to przeżyć, bo emocje gwarantowane.
Bezcenne spotkanie z Artystą. Meet zaczyna się udzialem w probie Michala, zespolu oraz ekipy od dźwięku, oświetlenia itd. Warto przezyć przygotowania do koncertu. Michał śpiewał, ustalał szczegoly scenografii i choreografii, testowane było oświetlenie, dźwiek. Tylko garstka fanow podczas próby, wiec jest bardzo kameralnie :) Po próbie przechodzimy do sali na backstageu, gdzie odbywa się rowniez kameralna rozmowa z Michałem, możba zadać Mu pytania, panuje fantastyczna atmosfera, Michal sklada autografy i na koniec kazdy może zrobic sobie zdjecie pamiatkowe z Michalem. Emocje ogrome, a wspomnienia na zawsze :)
Bardzo sympatyczne spotkanie, możliwość porozmawiania i zadania pytań.

PROMOCJA DNIA

-25%

Bydgoszcz
24.11.2019 18:30

bilety od 50,00 zł

KUP BILET

Polecane

KULT

KULT

(78)

najblizsze wydarzenie
22.11.2019 19:00

bilety od 60.00 PLN

Łódź inne wydarzenia