koncert
Michał Szpak - The Moon Tour: Meet & Greet Exclusive

koncert

Michał Szpak - The Moon Tour: Meet & Greet Exclusive

Michał Szpak - The Moon Tour: Meet & Greet Exclusive - Bilety na koncert

Michał Szpak - The Moon Tour: Meet & Greet Exclusive - Łódź Teatr Muzyczny | Kupuj Bilety Online

Podczas najnowszej trasy Michała Szpaka, w odpowiedzi na oczekiwania Fanów, zorganizowane zostaną specjalne spotkania z Artystą.

Seria MEET & GREET to nie tylko szansa na wspólne zdjęcie oraz autograf, ale również na wspólną rozmowę.

Dodatkowo w ręce Fanów trafi MEET & GREET EXCLUSIVE*, uprawniające do wejścia również na próbę i tym samym do uczestniczenia w kulisach przygotowań do koncertu. Część dochodu z MEET & GREET EXCLUSIVE będzie przeznaczona na Fundację Fabryka Tlenu, ratującą kondycję naszej planety. Uczestnicy otrzymają specjalne podziękowania za przyłączenie się do ratowania Ziemi.

Każdy uczestnik spotkania MEET & GREET oraz MEET & GREET EXCLUSIVE otrzyma również gadżety limitowane dla każdego miasta na trasie.

*obejmuje pakiet podstawowy (spotkanie z Artystą) plus dodatkowo uczestnictwo w próbie

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje

Cudowne spotkanie z cudownym czlowiekiem. Jego uśmiech jest bezcenny . Bardzo sympatyczny rozmowny na każdy temat. Kocham Go. Oby zawsze była mozliwosc takiej formy spotkania.
Podobało mi się, było bardzo fajnie. To dla mnie ogromne szczęście, że kolejny raz mogłam zobaczyć Michała Szpaka na żywo. Jestem zadowolona z tego wydarzenia.
Spotkanie exclusive? Tylko z nazwy...Było bardzo niekomfortowo. Jeden wielki chaos organizacyjny. I nie jest to bynajmniej wina Artysty. Michał jest kochany. Organizator zamienił niestety jakość na ilość. Ponad 60 osób na spotkaniu plus nieokreślona ilość osób dołączających się bez przeszkód i bez kontroli do spotkania, pomimo braku biletu. Specyfika dnia nie jest tu żadnym wytłumaczeniem...Nawet nie można było spokojnie złożyć życzeń urodzinowych, bez popędzania...
Cudowne spotkanie, ze wspaniałym artystą i człowiekiem. Trudno to nawet wyrazic slowami ale człowiek ze spotkań z Michałem wychodzi bogatszy.duchowo. Możliwość bycia na probie , zobaczenia kulis przygotowań, ogromnego zaangażowania całej ekipy było fantastycznym doświadczeniem. Padły ciekawe pytania i jeszcze ciekawsze odpowedzi artysty :-) wspolne.zdjecie, możliwość pobycia z Michałem w spokojnych, komfortowych warunkach bez pospiechu jest super sprawa. Dziękuję tez pracownikom i obsłudze za życzliwość:-)
Koncert Michała Szpaka to nie jest zwykły koncert tylko spektakl muzyczny. Gra, świateł, scenografia wszystko uzupełniało się z pięknym przeszywającym na wskroś głosem Michała. Do tego aranżacja utworów i przekaz dotyczący całego spektaklu, po prostu wzruszenie i zaskoczenie. Polecam każdemu ten koncert bo tylko widząc to na własne oczy będzie można odczuć to co Michał chciał przekazać. Jestem pod ogromnym wrażeniem tego co zobaczyłam i polecam wszystkim by mogli to przeżyć, bo emocje gwarantowane.
Bezcenne spotkanie z Artystą. Meet zaczyna się udzialem w probie Michala, zespolu oraz ekipy od dźwięku, oświetlenia itd. Warto przezyć przygotowania do koncertu. Michał śpiewał, ustalał szczegoly scenografii i choreografii, testowane było oświetlenie, dźwiek. Tylko garstka fanow podczas próby, wiec jest bardzo kameralnie :) Po próbie przechodzimy do sali na backstageu, gdzie odbywa się rowniez kameralna rozmowa z Michałem, możba zadać Mu pytania, panuje fantastyczna atmosfera, Michal sklada autografy i na koniec kazdy może zrobic sobie zdjecie pamiatkowe z Michalem. Emocje ogrome, a wspomnienia na zawsze :)
Bardzo sympatyczne spotkanie, możliwość porozmawiania i zadania pytań.

PROMOCJA DNIA

-25%

Ostrzeszów
18.01.2020 18:00

bilety od 60,00 zł

KUP BILET

Polecane

Łódź inne wydarzenia