koncert
Michał Szpak - The Moon Tour

koncert

Michał Szpak - The Moon Tour

Michał Szpak - The Moon Tour - Bilety na koncert

Michał Szpak - The Moon Tour - Poznań Sala Ziemi | Kupuj Bilety Online

Dla Michała Szpaka i jego zespołu rok 2019 przyniósł wiele sukcesów: album „Dreamer” pokrył się złotem, a magiczna trasa koncertowa się wyprzedała.

„Scena to miejsce, w którym czuję się najlepiej. Naturalne jest więc dla mnie to, że właśnie na scenie chcę przekraczać kolejne granice...” – mówi Michał Szpak i tym samym zapowiada kolejną trasę koncertową, zatytułowaną enigmatycznie THE MOON.

Nowa trasa to duże wydarzenie w życiu Michała. Produkcja, nad którą pracuje wiele osób, nowe aranżacje, multimedia oraz praca z instrumentarium, w którego estetyce nigdy się nie poruszał.

„Chcę przekazać ludziom, co mnie boli, co uwiera i co teraz zajmuje moją głowę. Lasy płoną, huragany niszczą ludzkie dobytki, umierają gatunki zwierząt, które niedługo będziemy znać tylko z opowieści czy zdjęć. W jakim kierunku idziemy? Gdzie będziemy za 50 lub nawet 10 lat? Inspiracją dla mnie stała się kondycja naszej planety”.

Dostajemy więc od Artysty to, do czego nas przyzwyczaił – przekaz artystyczny na najwyższym poziomie, ale równocześnie niezapomniany show.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje

Koncert mistyczny.....piękny głos.....oczekiwałam jednak większego kontaktu z publicznością.... rozmowa jednak na koniec zrekompensowała wszystko czego wcześniej zabrakło. Fantastyczny wokalista, człowiek, misja. Super
a.misi 16.10.2019 08:35
Najlepszy koncert na jakim byłam. Piękne przesłanie, aktorstwo i głos.
Koncert. Co to jest koncert? Według Wikipedii jest to występ artysty muzyka (bądź grupy muzyków) na żywo przed publicznością. Zgadza się, Michał dał koncert, ale czy określenie "koncert" w pełni oddaje to, co tam można usłyszeć i zobaczyć? Absolutnie nie! Występ Michała Szpaka w Poznańskiej Sali Ziemi był gigantycznym zamachem na uczucia publiczności. Poprzez wspaniały wokal, nietuzinkowe aranżacje, stylizacje i magiczny ruch sceniczny wdarł się do serc przybyłych osób i zaszczepił w nich poczucie odpowiedzialności za to, co dzieje się na Ziemi. Jestem wdzięczny za to, że mogłem uczestniczyć w tym wydarzeniu. Dawno nie przyżyłem takich emocji. Z każdą kolejną piosenką serce biło coraz szybiej. Wizualizacje, które pojawiały się na ekranie sprawiały, że ludzie nie mogli powiedzieć ani słowa. To było wyjątkowe. Podczas koncertu nie zabrakło kilku niespodzianek. Sala była wypełniona osobami w różnym wieku, wszyscy, czy to dzieci, czy dorośli wychodzi usatysfakcjonowani wzięciem udziału w tym spektaklu. Dziękuję za to, że mogłem tam być. Jeżeli czytasz teraz tę recencję i zastanawiasz się, czy warto kupić bilet na ten koncert w innym mieście, uwierz mi, warto. Polecam z całego serca.
Tomasz96 15.10.2019 22:37
Nie ma takich słów by opisać ten magiczny i fantastyczny SPEKTAKL. Bo to było coś więcej niż koncert...to był spektakl o cudownym przesłaniu...A do tego cudowny, wspaniały głos Michała...ale i zespół dał CZADU! To był cudowny wieczór
Małgosia 15.10.2019 21:23
To był piękny spektakl. Coś niespotykanego.
ingen_b 15.10.2019 21:07
Koncert Michała był naprawdę spektakularny! I z głębokim przesłaniem! Na pewno nie był to mój ostatni koncert
Kasia 15.10.2019 20:32
Dałabym sto gwiazdek. Spektakularny, mistrzowsko przygotowany spektakl muzyczny, dający masę emocji. Głos , charyzma Michała które w Polsce nie mają sobie równych. Przekaz jak najbardziej edukacyjny i poruszający czułe strony chyba każdego myślącego i wrażliwego człowieka
Hanna 15.10.2019 19:49
Koncert Michała Szpaka był wspamiałym spektaklem. Michał to niepowtarzalny artysta o wrażliwej duszy i wielkich umiejetnościach wokalnych. Zachęcam wszystkich, aby osobiście obcowali z artyzmem Michała, trasa The Moon Tour dopiero sie zaczęła.
Nati 15.10.2019 19:10
Piękny koncert🙌. Wspaniała praca całego zespołu👌🌹. No i ten wokal Michała.... kiedy słyszę na żywo niezmiennie mnie zachwyca❤.Nawet najlepszej jakosci nagranie, nie oddaje skali Jego talentu. Można się czepiać sposobu bycia, stylowek ale na scenie. Mistrz, ponad wszelką wątpliwość. I kolejny raz widzę, jak ludzie Michala kochają ,niezależnie od wieku; to jest jego wartość jako Artysty! Szczerze polecam❤
Oczarowana 15.10.2019 18:44
Koncert magiczny, niepowtarzalny. Przenosi człowieka w inny wymiar. Usłyszeć Michała na żywo bezcenne. Wielkie ukłony dla Michała i całego zespołu. Gorąco polecam wielkie emocje zagwarantowane.
Joanna 15.10.2019 18:41
Niesamowity spektakl,duże Wow❤polecam trzeba zobaczyć to na żywo.W czwartek Toruń jadę przeżyć to jeszcze raz😀
Anna M 15.10.2019 18:23
To był mój trzeci koncert Artysty, ale pierwszy, o którym mam ochotę coś napisać. Spodziewałam się powtórzonej trasy Dreamer Tour z nowymi aranżacjami, a otrzymałam coś całkowicie odmiennego. To, co się wydarzyło na scenie, było niesamowite! Nowe aranżacje były po prostu świetne! Było dużo polskich piosenek - co bardzo mnie ucieszyło - bo nie znam angielskiego i wolę jak Michał śpiewa po polsku. Doskonałym pomysłem było zaproszenie publiczności do mikrofonu i umożliwienie wyrażenia swojej opinii na gorąco. Wyszłam z koncertu w pełni usatysfakcjonowana - każdemu polecam!
Anna Roown 15.10.2019 18:21
Premierowy koncert Michała Szpaka przygotowany został w zupełnie nowej konwencji, z wykorzystaniem nowych środków artystycznych i wizualnych, w nowej aranżacji utworów i choreografii. Główne przesłanie o charakterze ekologicznym dotyczy przetrwania naszej planety i życia na Ziemi. Jestem pod ogromnym wrażeniem tego spektaklu i siły wyrazu przewodniej myśli. Widowisko odsłania bezmyślną i eksploatatorską działalność człowieka na naszej planecie, narastający konsumpcjonizm, cierpienie zwierząt. Te tematy są drążone na różnych poziomach świadomości i poprzez szczególny klimat, wykorzystanie symboli kultury trafiają do serc i umysłów odbiorców. To najważniejsze sprawy dotyczą nie tylko nas, ale także dla przyszłego pokolenia. Skłaniają do refleksji nad tym, co my możemy zrobić dla Matki Ziemi. Już nie mogę doczekać się następnego koncertu w Toruniu, bo dramatyczna sytuacja w jakiej znalazła się Ziemia i jej dalsze losy we Wszechświecie wymagają zmian nie tylko w mentalności, ale też w stylu życia.
Wspaniały koncert z wzruszającym, mocnym przekazem. Michał ze swoimi muzykami i całą ekipą techniczną zrobił naprawdę wielką rzecz. Ja wyszłam z koncertu przeczołgana emocjonalnie na wszystkie strony. Polecam z całego serca.
Fantastyczny koncert. Cudowne emocje. Głos Michała niepowtarzalny! I to przesłanie koncertu - świetny pomysł. Już nie mogę doczekać się kolejnego koncertu :)
Małgorzata M. 15.10.2019 17:08
REWELACJA! NIESAMOWITE PRZEŻYCIE :) DZIĘKUJĘ MICHAŁ :):):)
ALDI 15.10.2019 16:04
Brak słów.. wiedziałam, że to będzie mocne, ale nie, że aż tak! Niesamowity występ, pełen emocji i refleksji. Nie do opisania. Każdemu, kto jeszcze nie był naprawdę gorąco polecam. Silna dawka emocji.
Aleksandra 15.10.2019 15:33
Istna magia, cudowne przeżycia, które zostaną na długo w pamięci.
Małgorzata 15.10.2019 13:10
To było cos wspaniałego! Cudowny, zdolny artysta, aranżacje, cały zespół to wspaniali ludzie! Życzę wszystkim , aby udali się na koncert Michała Szpaka, nie pożałujecie! Emocje , które czuje do dzisiaj, rewelacja!
Koncert jak zawsze magiczny, pełen wzruszeń, emocji. Niesamowite przeżycie i GŁOS niepowtarzalny.... czekam z niecierpliwością na kolejną trasę..
andzik92 15.10.2019 11:51
Koncert z przesłaniem, piękny głos i wspaniali Muzycy. Polecam
Rewelacyjny i pomysłowy koncert, pełen pytań, Szpak rewelacja sam w sobie- skala głosu, osobowość sceniczna -demon sceny- rewelacyjny bembniarz i oprawa - polecam dla ludzi myślących.
Zbyszek R 15.10.2019 09:32
Jak zawsze przepiękny,A zarazem bardzo smutny koncert..pozostawił niedosyt i wiele kwestii do przemyślenia
kinga 15.10.2019 09:12
bardzo dobry występ
Super występ z ciekawym przesłaniem
Nie jestem fanką Michała. Dostałam bilet od znajomej. Od dzisiaj wiem, że Szpak, owszem, w powietrzu, na drzewie ale nigdy więcej na scenie! Przynajmniej dla mnie. Cały koncert przeteatralizowany. Wszystkiego za dużo, o wiele za dużo! Prawdopodobnie wisienką na torcie miał być popis chóralnego śpiewu muzyków z zespołu, wraz z Michałem przebranym za ... no właśnie, nie wiadomo do końca za kogo? W tym kostiumie, a w dodatku klęczący, przypominał raczej opuszczoną i nieszczęśliwą pannę młodą, a nie o to, jak sądzę, chodziło. Może był wystylizowany na matkę Ziemię. Może? Kto wie? Zupełnie niepotrzebny zabieg, a nawet niewypał. Panowie zaś wyglądali, jak z krzyża zdjęci. Kto był pomysłodawcą? Czyżby Michaś? Stanowili, za tym nieszczęsnym parawanem, kondukt żałobny. Mogliby w miejscach przeznaczonych dla muzyki po prostu zagrać, gdyby im oczywiście Michał dał szansę, a nie skutecznie zagłuszał swoimi nieudolnymi, niewypracowanymi pseudo wokalizami. Michale, daj zespołowi pograć !!!!!!!!
Zniesmaczona 14.10.2019 18:39
Super koncert!
Świetny występ, tematyka na czasie , wstrząsająca muzyka i głos Michała Szpaka. To nie tylko koncert, ale głos poruszający problem dewastacji ziemi przez człowieka. W końcowej części występu włączenie do repertuaru pieśni dających nadzieję, że los ziemi można jeszcze zmienić bo wszystko jest w naszych rękach. Michał nie gwiazdorzył, rozmawiał z publicznością. Otwarty, mądry młody człowiek. Koncert na wysokim artystycznym poziomie. Warto było przyjść. A wokalizy Michała przyprawiają o dreszcze.
Koncert przepiękny, z przesłaniem, choć osoby nastawione na typową, lekką rozrywkę mogą czuć się zawiedzione.
WIĘCEJ
ZWIŃ

PROMOCJA DNIA

-25%

Gdynia
20.10.2019 17:00

bilety od 45,00 zł

KUP BILET

Polecane

KULT

KULT

(77)

najblizsze wydarzenie
03.11.2019 18:00

bilety od 60.00 PLN

Poznań inne wydarzenia