koncert
Michał Szpak - The Moon Tour

koncert

Michał Szpak - The Moon Tour

Michał Szpak - The Moon Tour - Bilety na koncert

Michał Szpak - The Moon Tour - Szczecin Filharmonia w Szczecinie - sala symfoniczna | Kupuj Bilety Online

Dla Michała Szpaka i jego zespołu rok 2019 przyniósł wiele sukcesów: album „Dreamer” pokrył się złotem, a magiczna trasa koncertowa się wyprzedała.

„Scena to miejsce, w którym czuję się najlepiej. Naturalne jest więc dla mnie to, że właśnie na scenie chcę przekraczać kolejne granice...” – mówi Michał Szpak i tym samym zapowiada kolejną trasę koncertową, zatytułowaną enigmatycznie THE MOON.

Nowa trasa to duże wydarzenie w życiu Michała. Produkcja, nad którą pracuje wiele osób, nowe aranżacje, multimedia oraz praca z instrumentarium, w którego estetyce nigdy się nie poruszał.

„Chcę przekazać ludziom, co mnie boli, co uwiera i co teraz zajmuje moją głowę. Lasy płoną, huragany niszczą ludzkie dobytki, umierają gatunki zwierząt, które niedługo będziemy znać tylko z opowieści czy zdjęć. W jakim kierunku idziemy? Gdzie będziemy za 50 lub nawet 10 lat? Inspiracją dla mnie stała się kondycja naszej planety”.

Dostajemy więc od Artysty to, do czego nas przyzwyczaił – przekaz artystyczny na najwyższym poziomie, ale równocześnie niezapomniany show.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

 KUP BILET

Brak wydarzeń w: Szczecin

Recenzje

Doskonały koncert! Michał to wybitnie uzdolniony Artysta! Perfekcyjny w każdej nutce! Teatr wypełniony po brzegi, podostawiane krzesła, a potem owacje na stojąco. To ogromna uciecha dla nas jak i dla samego Mistrza sceny. Każdy Jego koncert to dla mnie wielka muzyczna uczta.
Cudowny występ
TO BYŁ GENIALNY SPEKTAKL DOSŁOWNIE WBIŁO MNIE W FOTEL. TA WIZUALIZACJA POŁĄCZONA Z GENIALNYM GŁOSEM COŚ NIESAMOWICIE PIĘKNEGO. WARTO ZOBACZYĆ
Najlepszy koncert na jakim byłam. Móc to przeżyć to wielki szczęście. Niepowtarzalny artysta, który zabiera swoich fanów w przepiękną muzyczna podróż. Pozdrawiam! 😉
Piękny koncert! Prawdziwe show.Warto obejrzeć.Jakże w doborowym towarzystwie :)
Fantastyczny koncert cudowna atmosfera i niezapomniane przeżycia
To nie jest zwykły koncert! To jest spektakl muzyczny, mający niewątpliwie rangę wydarzenia. Pozwolił przeżyć ogrom emocji i wzruszeń, pozostawił niedosyt i ochotę, aby przeżyć je raz jeszcze. Polecam!
Jeden z najlepszych koncertów-wydarzeń tego roku. Warto zobaczyć, coś zupełnie innego i wyjątkowego
Bardzo dobry koncert - performance z mocnym przekazem. Wokal Michała niesamowity ale najważniejszy i niespotykany u innych artystów bezpośredni kontakt z publicznoscia. Trzeba w tym uczestniczyc
Fantastyczny koncert a raczej spektakl Artysty ,który nie tylko włada wspaniałym głosem. Pokazał również, że jego talent aktorski i reżyserski jest wielki. Polecam gorąco, to trzeba zobaczyć
Przepiękny spektakl.
Rewelacja
Witam! Bardzo przepiękny koncert pełen pięknych wrażeń polecam.
Marzena Lenartowicz 28.10.2019 11:54
Bardzo dobry koncert, świetnie przygotowany muzycznie,ciekawa forma wyrazu, niosący aktualne i bardzo ważne przesłanie pro ekologiczne , chętnie obejrzałabym jeszcze raz.
wystep SUPER MICHAŁ jest wielkim artystą o gorącym sercu który nie przechodzi obojętnie obok problemów ludzkości.Udział w koncercie MICHAŁA był dla mojej żony niespodzianką,ale ONA GO uwielbia,i razem sprawiliśmy JEJ WIELKĄ FRAJDĘ za co CI serdecznie DZIĘKUJĘ i po staropolsku kłaniam się w pas.
Forma rozmowy z publicznością the best!
super pan Szpak je top a firma biltyna.pl tez super
Super koncert, organizacja ok.
Koncert a raczej spektakl ...brak słów, dzieło sztuki, zapierał dech i wbijał w fotel.. głos Michała i to co działo się na scenie. Wspaniale!
Jestem fanką Michała od kilku lat. Byłam na wielu koncertach, jednak czegoś tak pięknego, tak poruszającego jeszcze nie widziałam. Niezwykle aranżacje, wizualizacje, stroje, ruch sceniczny, wszystko tak bardzo spójne i emocjonalne. Niezwykły przekaz, klimat. To po prostu trzeba zobaczyć, trzeba przeżyć. Wielkie brawa za ten piękny spektakl muzyczny. :)
Polecam !!!!!!! Piękny spektakl muzyczny z WIELKIM ARTYSTĄ. Tego nie da się opisać to trzeba przeżyć.
Występ Michała z Trasy THE MOON to wielkie widowisko przepełnione niesamowitym obrazem i cudownym głosem Michała Szpaka, porusza bardzo ważny temat - zagłady środowiska na Ziemi, warto iść zobaczyć, pomyśleć i się zachwycić
Michała koncerty są zawsze na najwyższym poziomie, to niezwykły artysta mogłabym Go słuchać bez końca lecz niestety przez czarne kotary nie widziałam całej sceny i wyświetlanych wizualizacji...szkoda...
Mikib2010 25.10.2019 15:53
Jestem zachwycona koncertem a właściwie spektaklem muzycznym Michała Szpaka The Moon Tour. Występ świetny, atmosfera nie z tej ziemi a emocje nie do opanowania. To jest wspaniały młody artysta.
CUDOWNE WYDARZENIE
To był najlepszy koncert na jakim byłam. Wszystko spójne, niesamowite aranżacje utworów, muzyka , obrazy A wokal Michała boski . Jestem pod ogromnym wrażeniem. Nigdy nie miałam łez w oczach, teraz tak . To nie był koncert to była sztuka na najwyższym poziomie. Nawet akordeon którego nie lubię jest świetnie wkomponowany i tworzy całość. Na koniec wydawało mi się że nie ma już tego naszego pięknego świata. Nie ma łąk, kwiatów ,lasów, tej naszej pięknej przyrody.Zawsze wydaje mi się że nie może być lepszej trasy koncertowej od poprzedniej i jakże się mylę. Tak chcę się mylić ciągle
Czuję niedosyt, za mało Szpaka w Szpaku. To co zaśpiewał brzmiało rewelacyjnie, fajny występ. Natomiast szłam na koncert Michała a nie jego brata i siostry, których występy były odtworzone. Za mało samego Michała było na tym koncercie. Podobało mi się że rozmawiał z publicznością.,ale pomysł żeby ludzie się wypowiadali jest chybiony - czułam się jak w sekcie.
Koncert a właściwie spektakl był przecudowny... To była MAGIA...Przeżyłam coś czego nie da się opisać słowami...Michał jest artystą na skale światową...Uwielbiam tego chłopaka 👌👌👌😊😊😊
AGIEEE 22.10.2019 10:08
To był ogromnie piękny i wzruszający koncert.. Nikt inny tak jak Michał nie potrafi przekazać ludziom emocji.. Koncert inny niż wszystkie.. Smutny, przeszywający na wskroś ludzką duszę i serce.. Jego wrażliwość na ogrom tragedii na świecie jest zdumiewająca.. Kto nie był po prostu MUSI to zaliczyć.. I naprawdę nie trzeba być wielkim fanem Michała aby wyciągnąć wnioski z trasy The Moon Tour..
WIĘCEJ
ZWIŃ

PROMOCJA DNIA

-25%

Gdynia
22.11.2019 19:00

bilety od 45,00 zł

KUP BILET

Polecane

Szczecin inne wydarzenia