koncert
Michał Szpak - The Moon Tour

koncert

Michał Szpak - The Moon Tour

Michał Szpak - The Moon Tour - Bilety na koncert

Michał Szpak - The Moon Tour - Toruń Sala Koncertowa CKK Jordanki | Kupuj Bilety Online

Dla Michała Szpaka i jego zespołu rok 2019 przyniósł wiele sukcesów: album „Dreamer” pokrył się złotem, a magiczna trasa koncertowa się wyprzedała.

„Scena to miejsce, w którym czuję się najlepiej. Naturalne jest więc dla mnie to, że właśnie na scenie chcę przekraczać kolejne granice...” – mówi Michał Szpak i tym samym zapowiada kolejną trasę koncertową, zatytułowaną enigmatycznie THE MOON.

Nowa trasa to duże wydarzenie w życiu Michała. Produkcja, nad którą pracuje wiele osób, nowe aranżacje, multimedia oraz praca z instrumentarium, w którego estetyce nigdy się nie poruszał.

„Chcę przekazać ludziom, co mnie boli, co uwiera i co teraz zajmuje moją głowę. Lasy płoną, huragany niszczą ludzkie dobytki, umierają gatunki zwierząt, które niedługo będziemy znać tylko z opowieści czy zdjęć. W jakim kierunku idziemy? Gdzie będziemy za 50 lub nawet 10 lat? Inspiracją dla mnie stała się kondycja naszej planety”.

Dostajemy więc od Artysty to, do czego nas przyzwyczaił – przekaz artystyczny na najwyższym poziomie, ale równocześnie niezapomniany show.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje

Ten koncert powinien zobaczyć każdy. Jedyny w swoim rodzaju. Muzyka , znakomity wokal artysty ,scenografia ,nowe aranżacje utworów , każdy ruch sceniczny wszystko dopracowane i zapięte na ostatni guzik. Coś niesamowitego !!!
Koncerty Michała zawsze są przepełnione magią i perfekcjonizmen w każdym calu ale to co wydarzyło się na trasie The Moon przerosło wszystko do tej pory. OGROMNY TALENT ! chwyta za serce pokazuje nagą prawdę w jakim świecie obecnie się znajdujemy i co się stanie jeśli nic z tym nie zrobimy. Byłam na wielki koncertach Michała i każdy na mnie w pewnym sposób wpłynął ale wychodząc tym razem z sali stałam się kompletnie inną osobą. Nic nigdy tak nie zmotywowało mnie do zmian podejścia do świata. Każdy powinien doświadczyć tego momentami trudnego ale potrzebnego wstrząsającego doświadczenia jakim jest rzeczony spektakl.
koncert był rewelacyjny. prawdziwy spektakl :-) prawdziwy artysta a zarazem bardzo ludzki i przyjacielski. Na pewno pójdę na kolejny. Serdecznie polecam.
Koncert Michała Szpaka w Lublinie to przepiękny spektakl który opowiada o bardzo ważnej rzeczy jaką jest ziemia którą niszczymy sami sobie poprzez różne rzeczy w koncercie też jest też poruszona kwestia hejtu na drugim człowieku polecam z całego serca się wybierać świetny Artystą i zespół Groove Section który rozmienia moje serce na drobne Kocham
Koncert w Szczecinie jak zawsze cudowny i niepowtarzalny za każdym razem. To jest niesamowite. Wspaniały Michał i wspaniali muzycy. Owacje publiczności na stojąco. Publiczność w różnym wieku od małych do starszych osób, co jest fenomenem. DZIĘKI MICHAŁ, ŻE JESTEŚ I PAMIĘTASZ O SZCZECINIE. Organizacja koncertu bardzo dobra, bez żadnych opóżnień, bardzo miła obsługa. DZIĘKUJĘ.
Znakomicie, jak zwykle na koncercie Michała Szpaka.
Koncert, a właściwie wspaniały spektakl, naprawdę godny polecenia. Niesamowity wokal Artysty, oprawa muzyczna i wizualizacje powodują, że ze sceny płynie ogrom emocji i wzruszeń. To trzeba zobaczyć i usłyszeć. Polecam.
Cudowny koncert, mocny przekaz, rewelacyjna muzyka, niesamowity wokal! Polecam!
Koncert bardzo wzruszający, mroczny, tajemniczy. Po wyjściu nie można przejść koło tego, co można było obejrzeć na scenie, bez refleksji. Wspaniały artysta jakim jest Michał Szpak oraz jego zespół tworzą niesamowitą całość, która odróżnia ten koncert od innych.
Bardzo cenie twórczość Michała i Jego Osobę, jednak ten koncert był dla mnie za ciężki emocjonalnie. Gdyby wcześniej były informacje jak będzie wyglądał koncert to bym zrezygnowała. Wielka szkoda, ze takich informacji nie było:( moim zdaniem Artysta powinien informować o tak ważnych sprawach gdy rozpoczęła się sprzedaż biletów.
Wspaniały występ. Bardzo aktualny temat, świetnie i sugestywnie przedstawiony przez Michała Szpaka - artystę światowego formatu.
Koncert rewelacja. Michał Szpak to zjawisko!
Spektakl ktory trwal godzine bardzo ciekawy i interesujący. Pozniej.... no właśnie, brakło mi muzyki, spiewu i występów bo tego oczekuje od wyjscia na koncert tym bardziej do Filharmonii w Szczecinie. Tutaj... jakaś pogadanka ktora moim zdaniem byla nie potrzebna.
Było nieźle ale nie na tyle żeby nie mogło być lepiej
Oryginalny, odważny artysta. Doskonale wie co robi . Rewelacja
Koncert absolutnie udany, bogaty artystycznie i etycznie. Michał ustąpiwszy pierwszeństwa tak ważnej idei, której poświęcony był koncert stał się dla mnie WIELKIM ARTYSTĄ Z BOGATĄ DUSZĄ. Dziękuję.
Cudowny koncert i wspaniały artysta!
Anna1388 03.12.2019 18:34
Koncert przepiękny ze smutnym przekazem, jakim jest nasza umierająca planeta...Michał śpiewa niesamowicie, a zespół na najwyższym poziomie. Świetne aranżacje utworów. Po pierwszym bisie artysta zaprasza do rozmowy chętne i odważne osoby z widowni. Polecam się wybrać.
Wspaniałe widowisko o bardzo smutnym wydźwięku, porusza bardzo ważne obecnie tematy, a przy tym pokazuje "stare" utwory Michała w zupełnie innych, ciekawych aranżacjach. Gorąco polecam, niezapomniane doświadczenie!!!
Sam koncert w drastyczny sposób pokazuje prawdę. Dużo uświadamia, daje do myślenia. Polecam każdemu pójść na chociaż jeden występ tej trasy, nawet jeśli nie jest fanem Michała Szpaka.
Aniela 01.12.2019 16:04
Wspaniały koncert jak zwykle tak jak jego wykonawca, widać że Michałl kocha to co robi i wkłada w każdy detal cząstkę siebie
Koncert byl super!!! Moim zdaniem Michal Szpak jest w chwili obecnej najlepszym piosenkarzem w Polsce. Mimo, ze mieszkam na stale w Szwajcarii przyjezdzam na jego koncerty i zawsze jestem zachwycona. Michal nawet nie wie jak wielu fanow ma dzieki mnie. Robie mu super reklame w Polsce i Szwajcarii.
Koncert z trasy The Moon Tour po prostu rewelacyjny trzeba go zobaczyć na własne oczy. Dużo emocji, wielki spektakl z przeslaniem, a Michał jest naprawdę niesamowita osobowością. Dodatkową atrakcją w Łodzi był jego urodziny. Polecam.
Igorek 29.11.2019 18:36
Bomba, Bomba, Bomba.!!! Michał jest niesamowity, i koncert w Jego urodziny był przecudny!
Jola-gina 29.11.2019 18:13
Piękny, poruszający do głębi spektakl muzyczny. Gorąco polecam.
Marta z rodziną 29.11.2019 14:21
Koncert super! PO koncercie Michał wyszedł na Bis, zaśpiewał po czym usiadł na scenie i rozmawiał z nami około godziny, pozostawił mega wspomniania!
super, chcę ponownie być na następnym koncercie Michała, nie mam pytań, każdy moment bez zastrzeżeń, koncert z przesłaniem, super muza, super facet
Super koncert. Polecam
Koncert, a w zasadzie sztuka artystyczna jak zawsze na najwyższym poziomie. Artysta idealny, kompletny, imponujący. Michał Szpak jest człowiekiem o wielkiej charyzmie i talencie. Najlepszy:-)
Ewelka 28.11.2019 12:06
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane

Toruń inne wydarzenia