koncert
Michał Szpak - The Moon Tour

koncert

Michał Szpak - The Moon Tour

Michał Szpak - The Moon Tour - Bilety na koncert

Michał Szpak - The Moon Tour - Wrocław Teatr Muzyczny Capitol | Kupuj Bilety Online

Dla Michała Szpaka i jego zespołu rok 2019 przyniósł wiele sukcesów: album „Dreamer” pokrył się złotem, a magiczna trasa koncertowa się wyprzedała.

„Scena to miejsce, w którym czuję się najlepiej. Naturalne jest więc dla mnie to, że właśnie na scenie chcę przekraczać kolejne granice...” – mówi Michał Szpak i tym samym zapowiada kolejną trasę koncertową, zatytułowaną enigmatycznie THE MOON.

Nowa trasa to duże wydarzenie w życiu Michała. Produkcja, nad którą pracuje wiele osób, nowe aranżacje, multimedia oraz praca z instrumentarium, w którego estetyce nigdy się nie poruszał.

„Chcę przekazać ludziom, co mnie boli, co uwiera i co teraz zajmuje moją głowę. Lasy płoną, huragany niszczą ludzkie dobytki, umierają gatunki zwierząt, które niedługo będziemy znać tylko z opowieści czy zdjęć. W jakim kierunku idziemy? Gdzie będziemy za 50 lub nawet 10 lat? Inspiracją dla mnie stała się kondycja naszej planety”.

Dostajemy więc od Artysty to, do czego nas przyzwyczaił – przekaz artystyczny na najwyższym poziomie, ale równocześnie niezapomniany show.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

 KUP BILET

Brak wydarzeń w: Wrocław

Recenzje

Wystrój, dźwięk, światła wszystko idealnie. Najważniejsze muzycy i gwiazda Michał Szpak. Wow. Artysta dał tyle emocji i przekazu ze w głowie się nie mieści. Dziękuję czekam na kolejny koncert.
Bardzo mi się podobało
Wspaniały koncert, pełen emocji.
+ pomysł i tematyka, + niepodważalny talent Michała Szpaka, + rozmowa Michała z publicznością po koncercie - pozwoliła rozweselić smutek, który jest związany z poruszanym na koncercie tematem, - trzeba dopracować pracę świateł, momentami za bardzo oślepiały publiczność, - muzyka za głośno - zagłuszała śpiew Michała, - występ z akordeonem mi się nie podobał - zbyt monotonny
Niesamowite, zaskakujące, przemyślane, perfekcyjnie wykonane wydarzenie. Dla mnie mistrzostwo. Polecam wszystkim.
Świetny koncert, mega emocje , wspaniały wokalista i spektakl.
Nigdy nie byłam na tak fenomenalnym wydarzeniu artystycznym! Jestem w szoku - wszystko dopracowane na ostatni guzik! Pełen szacunek!!!
1. Ta dziwna ramka z firanką szpeciła cały występ. 2. Michał był słabo oświetlony - nie można się nim było nasycić. 3. Kulka (księżyc??) którą miał w ręce powinna być oświetlona. 4. Za dużo kombinacji z tymi efektami. DNA itd. 5. Na koniec najlepsze - Michała głos jest cudowny i Michał jest skromny. I to uratowało cały występ.
To było przepiękne przedstawienie... Głos Michała zawsze przenosi w inny wymiar, a przesłanie o którym mówił i śpiewał jest bardzo ważne, dziękuję!
W opinii mojej oraz żony Koncert był magiczny. Michał wraz z zespołem dali czadu. Przekaz z tego koncertu o obronie naszej planety też niepowtarzalny. Było bosko! Jedyny minus to brak możliwości zrobienia sobie zdjęcia z Gwiazdą. Szybkie podpisywanie płyt i popędzanie Michała przez panią w okularach oraz łysego gościa to jedyny minus tego wieczoru. Brawo Michał. Powodzenia.
Jarek / Hanna 13.10.2019 11:18
Spodziewałem się czegoś bardziej widowiskowego znając możliwości Michała. Zamiast tego zobaczyłem kawał niezłej szopki. Tematyka koncertu nie spełniła moich oczekiwań. Oczywoscie były momenty w których ciarki przechodziły przez cialo, ale liczyłem na więcej.
Super mega show
Koncert niósł w sobie przesłanie, wrazliwość i moc którą kazdy nosi w sobie skłonił do refleksji nad zyciem ze mozemy coś zrobić dla Ziemi i innych ludzi
stokrotka 2019 13.10.2019 09:48
Świetny koncert Michała, super kontakt z publicznością. Michał to prawdziwy talent, kolorowy ptak. Koncert z przesłaniem, chwila refleksji na pewno spłynie na każdego uczestnika w trakcie i po zakończeniu. Polecam.
Koncert z przesłaniem, głos na wysokim poziomie. Wyszłam oczarowana
Rewelacyjny i bardzo emocjonalny koncert. Świetny kontakt Michała z publicznością
piotr.zytowiecki 13.10.2019 09:33
Występ cudowny. Przeszedł moje oczekiwania. Czekam na następny.
Najbardziej emocjonalny koncert Michała na jakim byłam do tej pory. Czekam na następne i tym razem zaopatrzę się w chusteczki bo łzy leciały strumieniami.
To był najpiękniejszy koncert w jakim brałam udział, dziękuję❤

Polecane

Wrocław inne wydarzenia