koncert Michał Szpak

Michał Szpak - The Moon Tour

koncert Michał Szpak

Michał Szpak - The Moon Tour

Michał Szpak - The Moon Tour - Bilety na koncert

Michał Szpak - The Moon Tour - Wrocław Teatr Muzyczny Capitol | Kupuj Bilety Online

Dla Michała Szpaka i jego zespołu rok 2019 przyniósł wiele sukcesów: album „Dreamer” pokrył się złotem, a magiczna trasa koncertowa się wyprzedała.

„Scena to miejsce, w którym czuję się najlepiej. Naturalne jest więc dla mnie to, że właśnie na scenie chcę przekraczać kolejne granice...” – mówi Michał Szpak i tym samym zapowiada kolejną trasę koncertową, zatytułowaną enigmatycznie THE MOON.

Nowa trasa to duże wydarzenie w życiu Michała. Produkcja, nad którą pracuje wiele osób, nowe aranżacje, multimedia oraz praca z instrumentarium, w którego estetyce nigdy się nie poruszał.

„Chcę przekazać ludziom, co mnie boli, co uwiera i co teraz zajmuje moją głowę. Lasy płoną, huragany niszczą ludzkie dobytki, umierają gatunki zwierząt, które niedługo będziemy znać tylko z opowieści czy zdjęć. W jakim kierunku idziemy? Gdzie będziemy za 50 lub nawet 10 lat? Inspiracją dla mnie stała się kondycja naszej planety”.

Dostajemy więc od Artysty to, do czego nas przyzwyczaił – przekaz artystyczny na najwyższym poziomie, ale równocześnie niezapomniany show.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje

wspanialy wystep!
Koncert jak zawsze przecudny.
Znakomity koncert!
Wspaniały, perfekcyjnie przygotowany i zrealizowany spektakl muzyczny, z bardzo aktualnym przesłaniem, dotyczącym niszczycielskiej działalności człowieka i jego wpływu na postępujące i zagrażające naszej egzystencji zmiany klimatyczne. Utwory wykonywane przez Michała i jego muzyków, sceneria, stroje, klimat tego widowiska na długo pozostaną w głowach widzów, nie da się inaczej. Do tego dodam rewelacyjną dyspozycję głosową Michała. Jego niesamowicie mocny, dojrzały wokal powalał na kolana. Nowe, bardzo dynamiczne interpretacje już znanych nam utworów- np. Dreamer, Rainbow wbijały w fotel, a Dziwny jest ten świat tak zabrzmiał, że można było stracić oddech. Emocje po tym koncercie, a właściwie widowisku tkwią we mnie do dzisiaj i bardzo liczę na to, że wzorem lat poprzednich Wrocław zorganizuje dodatkowy koncert na bis :-)
Danuta Puchała 27.12.2019 21:29
Wspaniały koncert!
MIchał podjął wazny temat i to doceniam. Koncert byl ciekawy ale za malo bylo w nim muzyki samego MIchala. Uwielbiam jego głos i spodziewalam się więcęj jego popularnych kawałków. Czekam na więcej....
Piękny, przejmujący spektakl, w którym artysta potrafił usunąć się w cień, a główną rolę grały obrazy, śpiew, muzyka dla Ziemi.
Fantastyczny głos na żywo i bardzo ciekawy projekt. Realizacja bez zarzutu. Jedyny mankament to oślepiająca widownię w trakcie całego koncertu żarówka. Chyba że był to celowy zamiar powodowania rozdrażnienia i niepokoju!!!
Świetny, klimatyczny koncert. Wartościowy temat trasy,dający do myślenia . Po koncercie Michał poświęcił sporo czasu na rozmowę z widownią-miłe zaskoczenie. Super widowisko,zapamiętamy na długo.
Koncert rewelacyjny, jestem pod ogromnym wrażeniem. Z całą pewnością wybiorę się na kolejny z tej trasy.
Niesamowite przeżycie. Życzę każdemu możliwości uczestniczenia w tym koncercie. Warte każdych pieniędzy. Uczta dla ucha i duszy.
Lepiej, gdy śpiewa niż rozmawia z publicznością. Koncert trwał jakieś 70 min. I wrażenie głosowe były, ale gdy zaczął monolog, a potem dialog pozytywne wrażenie się rozpadło. Dziwne oślepiające animacje świetlne, mroczna atmosfera. Niemniej koncert zadowalający.
Niesamowity koncert, który wzbudził we mnie wiele emocji❤️ Dal również wiele do myślenia.
WeronikaSzym 23.12.2019 16:53
Zarabisty performens. Energia i mądrość. Michał głos niesamowity najlepszy w Polsce. Ukłony i do zobaczenia.
Koncert extra, głos wspaniały, zespół rewelacyjny . Ale chciałabym o meet exclusive , hmmm tylko z nazwy bo na próbie ponad 20 osób, aż sam Michał był zdziwiony , że tylu nas jest o meet zwykły nie wspominając . Tam było ponad 50 osób taki mini zlocik. Osoby, które przyszły z "exclusive " nawet nie miały pierwszych rzędów tylko miejsca pod ścianką bo ktoś wcześniej wpuścił osoby na zwykły meet . Trochę to słabe. Na czym polega spotkanie ? No cóż na podpisywaniu certyfikatów i robieniu zdjęć o niczym innym trudno tutaj pomarzyć bo nie ma zwyczajnie na nic czasu. Droga Adrio czy Music Art może byście tak poszli na jakość, a nie ilość ( zl) . Jeśli komuś odpowiada tylko patrzenie na idola i zdjęcia to będzie zadowolony.
Rozczarowana Karolina 23.12.2019 13:43
Dużo pozytywnych opinii słyszałam na temat tej trasy koncertowej i z wielkim zaciekawieniem kupiłam bilet, żeby na własne oczy ten spektakl. No właśnie... spektakl... Nieprzypadkowo użyłam tego słowa. To co zobaczyłam i usłyszałam trudno nazwać koncertem. Wizualizacje, muzyka, dobór utworów, stroje - wszystko zostało dopracowane i przemyślane pod każdym względem. Super kontakt z publicznością. No i oczywiście osobowość i znakomity głos Michała. Dla mnie Artysta przez duże A, który w każdym utworze daje 100% siebie i potrafi poruszyć serca słuchaczy. Zasługuje na to, aby zrobić karierę światową. Koncert polecam każdemu! I tym starszym i tym młodszym, bo koncerty Michała naprawdę łączą pokolenia. :) Nawet jeśli ktoś nie jest fanem Michała, warto wybrać się na jego koncert ze względu na zawarte przesłanie i oczywiście ze względu na naprawdę znakomitą jakość występu :)
Koncert mi się podobał. Natomiast sama jakość oglądania w teatrze Capitol budzi moje zastrzeżenia, ponieważ wystarczy, że przed widzem usiądzie ktoś wysoki i już trzeba kombinować aby cokolwiek zobaczyć, ale to inny temat.
Tym razem zupełnie nowy klimat. Piosenki w nowych aranżacjach z przesłaniem. Okazuje się, że każdy koncert Michała porusza nowe pokłady emocji. Przepięknie wykonana Aleja Gwiazd, brawurowy Nim wstanie dzień, chłopaki dali radę 😁, stylowe Gdzie są kwiaty z tamtych lat. Mnóstwo niespodzianek i znany repertuar, Michał niezmiennie zachwyca.
Niesamowity występ, można powiedzieć, że pewnego rodzaju spektakl. Poruszający, refleksyjny. Nieoczywiste, niepokojące wręcz aranżacje. Ogromny szacunek za powrót do pięknych, ważnych polskich utworów. Michał - wielka klasa artystyczna, podziwiam.
Fantastyczny koncert, a w zasadzie widowisko z głębokim przesłaniem do człowieka!!!!!!!!!!!!!! Brawo Michał!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Niezwykła atmosfera, emocje I niezapomniane przeżycie. Po koncercie jeszcze długo trzymała nas jego atmosfera. Polecam każdemu kto jeszcze nie był aby wybrać się na taki koncert! ❤
Cudowny koncert!
Artystyczno-muzyczne show. Na koniec rozmowa z uczestnikami koncertu. Polecam!
Przepiękny koncert z bardzo ważnym przesłaniem. Cudowna interakcja Michała z publicznością. Gorąco dziękuję i polecam.
Fantastyczny koncert. Najlepszy na jakim byłem!
rewelacja!! koncert na najwyższym poziomie. Sam wykonawca the best. pozdrawiam
Koncert, albo przedstawienie zważywszy na tematykę - poruszający. Michał to artysta, który ma coś do powiedzenia i robi to z ogromnym uczuciem oraz zaangażowaniem. Jestem pod ogromnym wrażeniem jego wokalu, na żywo odbiór jest zdecydowanie niesamowity. Polecam zdecydowanie, czekam na kolejny występ.
Świetny koncert, poruszający bardzo ważne zagadnienie jakim jest dewastacja świata przez człowieka... Michał śpiewający na żywo REWELACJA!!!
Uroczy wieczór pełen niesamowitych emocji.
Co tu mówić 🥰 koncert taki cudowny, cudowny wykon Michała i zespołu. Koncert magia 😁
WIĘCEJ
ZWIŃ

PROMOCJA DNIA

-25%

Gdynia
24.01.2020 19:00

bilety od 45,00 zł

KUP BILET

Polecane

Wrocław inne wydarzenia