koncert
Mika Urbaniak & Victor Davies z zespołem

koncert

Mika Urbaniak & Victor Davies z zespołem

Mika Urbaniak & Victor Davies z zespołem - Bilety na koncert

Mika Urbaniak & Victor Davies z zespołem - Warszawa Kuźnia Kulturalna | Kupuj Bilety Online

Wokalistka, aktorka, autorka tekstów i muzyki. Mika Urbaniak występuje na scenie jako profesjonalny muzyk od kiedy skończyła 13 lat. Wychowywana w nowojorskim domu pełnym muzyki I sztuki. Córka legendarnych ikon światowego jazzu Urszuli Dudziak I Michała Urbaniaka – pionierów fusion. Wzrastała w świecie muzycznym, w którym mieszały się takie muzyczne gatunki jak pop, jazz, hiphop, rap, neosoul, RnB i blues. To właśnie te gatunki wyznaczyły jej muzyczną drogę. Choć jako wciąż poszukująca i rozwijająca się Artystka, eksperymentuje również z rożnymi stylami. Mika dysponuje niezwykłą, unikalną barwą głosu. Aksamitne dźwięki pełne melancholii, płynące prosto z serca hipnotyzują słuchaczy. Mika słynie z własnego, niepowtarzalnego stylu, w którym rapuje.

Przez wiele lat koncertowała na całym świecie towarzysząc wokalnie takim artystom jak: Lenny White, Tom Browne, Richard Bona I Hiram Bullock. Występowała również z Quincy Jonesem i jego big bandem, obok Chaki Khan. Brała udział w wielu projektach muzycznych w Europie spotykając się z dobrymi recenzjami swojej twórczości muzycznej I umiejętności wokalnych. Jej pierwszy solowy album “Closer”, wyprodukowany przez Troya Millera, otrzymał nagrodę Fryderyka za Najlepszy Album Pop w 2010 roku.

Przy dwóch kolejnych płytach Mika połączyła siły z Victorem Davisem wspólnie napisali i wyprodukowali “Follow You” (Sony) oraz “Once in a Lifetime”. Ich kolejny projekt “Once In A Lifetime” (Warner) będący połączeniem swingu i jazzu jest ukłonem w stronę słuchaczy, bo zarówno na płycie jak i na koncertach brzmi znakomicie. Kolejne lata współpracy, ich pasja i talent  przełożyły się na inteligentne, ciekawe i wręcz nowatorskie odczytanie standardów sprzed lat i kreacje nowego brzmienia, co zaowocowało kolejną płytą "Art Pop" wydaną w maju 2019 roku. Album jest syntezą, tego o czym muzycznie rozprawiają młodzi twórcy, ale także hołdem dla muzyki minionych epok. 

Mika Urbaniak i Victor Davies połączyli siły i zdolności tworząc znakomity duet.
Pełna żaru pasja i talent obojga pomaga stworzyć inteligentne, dowcipne i niezapomniane show pełne przepięknej muzyki. Połączenie dwóch osobowości daje niezwykłą mieszankę, której doświadczenie jest wyjątkowym przeżyciem dla każdego odbiorcy. Na koncercie duet uzupełni zespół muzyków złożony z perkusji, bassu i klawiszy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

02.10.2019, 20:30 Kuźnia Kulturalna
 KUP BILET

Brak wydarzeń w: Warszawa

Recenzje

Mile spędzony czas, niezapomniane wrażenia, szczerze polecam

Polecane

Warszawa inne wydarzenia