koncert

Mirosław Niewiadomski Presley&Sinatra

koncert

Mirosław Niewiadomski Presley&Sinatra

Mirosław Niewiadomski Presley&Sinatra - Bilety na koncert

Obaj tak różni, a tak samo fascynujący… Jeden był śpiewającym kelnerem, a drugi podobno porzucił karierę wojskową z powodu ukochanej. Ich głosy - o charakterystycznej, ciepłej barwie – stały się symbolami muzyki rozrywkowej XX wieku.
Frank Sinatra i Elvis Presley śpiewali o własnej drodze w życiu („My Way”) i o miłości („Love Me Tender”). To zawsze była nieprosta droga, na której u początków kariery słyszeli, że nie mają głosu i nie nadają się do świata muzyki. Co do miłości – otaczały ich piękne kobiety (J. Garland, A. Gardner, M. Farrow, P. Presley).
Tamtą atmosferę lat 50. I 60. Postarają się wskrzesić muzycy wraz z Mirosławem Niewiadomskim, przenosząc słuchaczy do świata, gdzie nieznajomi w nocy („Strangers in the Night”) upajają się wyzwoloną melodią („Unchained Melody”).

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje i opinie: Mirosław Niewiadomski Presley&Sinatra

Koncert rewelacyjny, Pan Mirosław Niewiadomski jest naszym ulubionym tenorem. Zespół również na wysokim poziomie. Na pewno jeszcze nieraz się zobaczymy.
Koncert Mirosława Niewiadomskiego bardzo mi się podobał. Przyjechałam specjalnie z Bydgoszczy, by móc posłuchać Pięknego Lola, którego kiedyś słyszałam w Teatrze Letnim w Ciechocinku. Polecam.
Cudowny koncert
Występ Pana Mirosława, jak zwykle.... REWELACJA!! Tu nie ma co pisać, po prostu trzeba samemu tego doświadczyć :)
Występ rewelacyjny, zachwycający. Głos fantastyczny. Super interakcja i kontakt ze słuchaczami. Czekamy z niecierpliwością na następne spotkanie w Filharmonii w Olsztynie.
Bawiłam się fantastycznie! Długo wyczekiwany koncert😀 Wspaniały głos , osobowość ,talent Repertuar świetnie dobrany Jestem pod wrazeniem😃👏👏
Fantastyczny koncert, świetny wykonawca. Chętnie poszłabym jeszcze raz 🙂
wspaniały wieczór, niezapomniane chwile. Warto dzielić chociaż chwilkę z tym artystą.
znakomity głos, świetny kontakt z publicznością, dobrze dobrany repertuar
Cudowny koncert! Niewiadomski ma taki głos,że można odlecieć. Melodie i piosenki z mojej młodości. Chciałoby się słuchać i słuchać. Dziękuję za możliwość zakupu biletów. I chętnie powtórzyłabym tę imprezę. Zatem liczę na kolejny spektakl. Pozdrawiam

Polecane z kategorii koncert