koncert

Monika Borzym - W stylu Retro

koncert

Monika Borzym - W stylu Retro

Monika Borzym - W stylu Retro - Bilety na koncert

Monika Borzym - W stylu Retro - Jabłonna Pałac w Jabłonnie | Kupuj Bilety Online

Charyzmatyczna wokalistka jazzowa Monika Borzym spotka się Państwem w bardzo intymnych okolicznościach i zaśpiewa zapomniane, przepiękne przedwojenne piosenki autorstwa wybitnych kompozytorów i poetów, takich jak Julian Tuwim, Henryk Wars czy Marian Hemar. Przy pianinie zasiądzie wspaniały Krzysztof Dys. Serdecznie zapraszamy.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

 KUP BILET

Brak wydarzeń w: Jabłonna

Recenzje

Cudowny głos, wspaniały wieczór, ciekawe miejsce
świetny klub i koncert Moniki!
Świetny, klimatyczny klub w Wilanowie z dobrą akustyką idealnie pasował do tego kameralnego koncertu Moniki Borzym. Było super! Na pewno wrócę na kolejne.
Uroczy wieczór. Monika Borzym na luzie, pełna humoru i dystansu. I oczywiście dałaradę. Bardzo lubię atmosferę na Jej koncertach. Klub bardzo fajny, pełen dobrej energii i ludzi z pasją.
Rewelacja, u Moniki jak zwykle fantastyczne poczucie humoru, przepiękne w tekstach i aranżacji międzywojenne piosenki, znane bardziej i trochę mniej. Monika czarowała swoim głosem choć faktycznie ucisk na przeponę było trochę słyszalne. Miejsce OK jakby było gdzie zaparkować. Jest tak fatalnie z miejscami że po półgodzinnym szukaniu zmuszeni byliśmy do zaparkowania kilometr dalej
Świetny koncert w kameralnym miejscu

Polecane

Cleo

Cleo

(23)

najbliższe wydarzenie
06.08.2020 19:30

bilety od 30.00 PLN