koncert

Muniek i Przyjaciele

koncert

Muniek i Przyjaciele

Muniek i Przyjaciele - Bilety na koncert

Muniek i Przyjaciele | Bilety Online, Opis, Recenzje | 2020, 2021

Muniek i Przyjaciele to akustyczna odsłona koncertów w wykonaniu Zygmunta ,,Muńka" Staszczyka, lidera formacji T. Love. W koncertach towarzyszą Muńkowi: Cezariusz Kosman - gitara akustyczna oraz Janek "Jahlove" Pęczak - gitara akustyczna. ,,Nie planujemy żadnego nowego albumu, ani projektu. Po prostu chcemy sobie na luzie pograć w nieco mniejszych, kameralnych salach. Program koncertów będzie wypadkową różnych moich projektów artystycznych, zarówno z repertuaru zespołu T.Love, jak i działań solowych, przedstawimy także kilka nowych pomysłów", mówi Muniek Staszczyk Zygmunt Staszczyk, współzałożyciel i lider formacji T.Love, urodził się w 1963 roku w Częstochowie. Tam ukończył IV LO. Kilka lat później został absolwentem polonistyki Uniwersytetu Warszawskiego. Początkowo działał w zespole Atak, przekształconym w Opozycję. W 1982 roku wraz z Januszem Knorowskim, Dariuszem Zającem i Jackiem Wudeckim założył zespól T.Love. Do 1987 roku grupa funkcjonowała pod nazwą Teenage Love Alternative. Największe przeboje z tego okresu to ,,Garaż"; (1984), "IV LO"; (1985) i ,,Autobusy i tramwaje"; (1988). W 1989 roku Staszczyk wyjechał do Anglii, a zespół zawiesił działalność. Do Polski wrócił w 1991 roku, reaktywował zespół, w którym ze starego składu pozostał tylko on sam. Udzielał się także m.in. w formacjach Szwagierkolaska i Paul Pavique Movement.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje

Emocje super, koncert fantastyczny! Sala piękna, ale brakuje klimatyzacji lub po prostu lepszej wentylacji w Sali Wielkiej Dwora Artusa.
Muniek w formie, jak zawsze. Cieszę się, że mogłam być na tym koncercie.
Super koncert,w bardzo klimatycznym miejscu. Muniek jak zawsze w formie, śpiewał kilka nowych utworów, ale też znane kawałki T.LOVE. Organizacja koncertu bez zarzutu. Polecam
Świetny koncert, Muniek w doskonałej formie. Polecam gorąco.
Byłem z kolegą, bardzo nam się podobało.
Muniek👍Teatr Letni👍
Jak zwykle, zajebiście :)
INOMUNIEK 03.12.2018 15:59
ŚWIETNY KONCERT W KAMERALNEJ ATMOSFERZE!!!
Bardzo udany koncert w miłej atmosferze.
Świetny koncert, nowe akustyczne brzmienie. Muniek jest wielki, a nie gwiazdorzy. Mądre teksty+muza -jak to u Muńka, a w bisie nie jeden ,a kilka utworów.
Super koncert, atmosfera the best
Małgosia 30.11.2018 09:50
Super kameralny występ. Nastrój Ok muzyka jak zawsze świetna Bravo Muniek i chłopaki
świetny kocert jestem zadowolona
Wszystko ok wspaniała atmosfera stare dobre przeboje , nowe też bez zastrzeżeń polecam
Bardzo fajny koncert, w klimatycznej aranżacji. Super energia Munka, widać, że daje serducho ze sceny, a nie odhacza kolejny punkt do końca trasy. Dziękuję serdecznie za to serducho najbardziej!
Przyjaciel z Inowrocławia 30.11.2018 09:03
Super koncert !!! Zachęcam do pójścia !!!!
Było super! Byle tak dalej chłopaki!!!
bardzo przyjemny koncert, polecam !
Super koncert, klimatyczne miejsce- byłiśmy tam pierwszy raz, ale na pewno nieostatni :)

Polecane