koncert

Muzyczny Stand-up Czesława Mozila

koncert

Muzyczny Stand-up Czesława Mozila

Muzyczny Stand-up Czesława Mozila - Bilety na koncert

Muzyczny Stand-up Czesława Mozila

Muzyczny Stand-up Czesława Mozila to połączenie monodramu, stand-upu i koncertu jednego z najpopularniejszych współczesnych artystów – Czesława Mozila. Czy bycie alternatywnym artystą daje popularność wśród dresiarzy? Co to znaczy odnieść sukces w Polsce? Jak siedzieć na ławce rezerwowych, a i tak strzelać gole? Polska widziana z perspektywy podwójnego emigranta, żyjącego między Danią a Polską, kochającego absurdy obu tych krajów i patrzącego na wszystko z humorem. Historie z życia , opowiedziane za pomocą największych hitów Czesława. Przewrotna, słodko-gorzka i bardzo zabawna opowieść o patriotyzmie, emigracji i ojczyźnie, a także o codziennym życiu popularnego artysty

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Muzyczny Stand-up Czesława Mozila

Samo wydarzenie ok, choć mnie osobiście nie rozśmieszył żaden z żartów. Za to sala w której się wszystko odbyło to totalna porażka. Nagłośnienie na tyle słabe, że pierwsze 40 minut przyzwyczajałam się do pogłosu jaki się robił po każdym głośniejszym słowie artysty. Bardzo ciężko było cokolwiek zrozumieć, lepiej było by bez mikrofonu. Po ok 30 minutach był taki moment że chciałam wyjść, ale że wydarzenie było kameralne - nie chciałaś zrobić przykrości artyście. Więcej nie udam się do Kętrzyńskiego zamku, za to muzyczny stand up Czesława Mozila chętnie obejrzałabym jeszcze raz, żeby coś zrozumieć.
Świetny występ. Cudowny i odważny człowiek a przy tym bardzo utalentowany. Wieczór z ta gwiazda uważam za bardzo udany. Polecam występ Czesława Mozila w tej formie bo na chwilę przebudza z letargu w którym jesteśmy.

Polecane z kategorii koncert