koncert

Muzyczny czar wspomnień. Grażyna Brodzińska i Goście

koncert

Muzyczny czar wspomnień. Grażyna Brodzińska i Goście

Muzyczny czar wspomnień. Grażyna Brodzińska i Goście - Bilety na koncert

Najnowszy projekt „Muzyczny czar wspomnień” przeniesie widza w krainę przebojów operetkowych i musicalowych oraz piosenek ze światowego repertuaru.

Serdecznie zapraszamy na wyjątkowy koncert niekwestionowanej gwiazdy polskiej sceny muzycznej – Grażyny Brodzińskiej. Wybitna śpiewaczka zaprasza nas tym razem w podróż po melodiach, które od dziesięcioleci porywają serca słuchaczy na całym świecie. Podczas koncertu nie zabraknie zarówno wielkich, operetkowych hitów, np. „Zagraj mi cyganie”, jak i dynamicznych, latynoskich przebojów, takich jak „La Bella Tangolita” czy „Aquarela do Brasil”.

Na scenie z Grażyną Brodzińską pojawią się utalentowani soliści reprezentujący różne gatunki i style muzyczne: artysta musicalowy Janusz Kruciński oraz – nazywany polskim Frankiem Sinatrą – Marcin Jajkiewicz. Całość dopełni Orkiestra Creo pod batutą Mateusza Walacha.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

 KUP BILET

Brak wydarzeń w: Toruń

Recenzje i opinie: Muzyczny czar wspomnień. Grażyna Brodzińska i Goście

Koncert był wspaniały, a występ naszej szczecinianki Pani Grażyny Brodzińskiej nie do opisania przecudny.Zawsze kiedy jest taki koncert w Szczecinie zawsze chodzimy z całą rodziną.
Pani Grażyna Brodzińska to największa gwiazda operetki! Cudowny głos, ogromna kultura! Pozostali panowie również wspaniali! Brawa dla orkiestry! Jestem zauroczona!
Najwspanialszy koncert na jakim kiedykolwiek byłam. Dziekujemy za cudownie spędzone chwile.

Polecane z kategorii koncert