koncert

Myslovitz

koncert

Myslovitz

Myslovitz - Bilety na koncert

MYSLOVITZ to jeden z najważniejszych zespołów rockowych polskiej muzyki rozrywkowej ostatních 30 lat. Grupa została założona w 1992 roku w Mysłowicach przez Artura Rojka, Wojtka Powagę oraz Jacka i Wojtka Kuderskich. Cztery lata później do zespołu dołączył Przemysław Myszor.

Zespół ma na swoim koncie 10 płyt, które rozeszły się w ponad pół milionie egzemplarzy. Wielkie przeboje, takie jak „Długość dźwięku samotności“, „Dla ciebie“, „My“, „Chłopcy“, „Scenariusz dla moich sąsiadów“, „Peggy Brown“, „Z twarzą Marilyn Monroe“ i wiele innych na stałe zagościły we wszystkich polskich rozgłośniach radiowych.

W swojej historii grupa ma na koncie współpraca z reżyserem Januszem Kamińskim, fotografikiem Ryszardem Horowitzem, Markiem Grechutą, Jerzym Stuhrem. Zespół pojawił się na najważniejszych festiwalach europejskich, takich jak Das Bizarre-Festival i prestiżowym Montreux Jazz Festival. Zagrał trasy koncertowe u boku Iggy’ego Popa, Simple Minds, Skin, Travis.

Myslovitz są dwukrotnymi laureatami MTV Europe Music Award w kategorii Best Polish Act., wielokrotnie nagradzani Fryderkiem przez Akademię Fonograficzną jak również są laureatami Paszportów „Polityki“, Superjedynek, Yach Festiwal i wielu innych nagród.

W 2022 roku zespół będzie obchodził jubileusz 30-lecia swojej działalności. Z tej okazji w przygotowaniu jest nowa płyta, jak również trasa koncertowa, podczas której zespół zaprezentuje się w nowej, jubileuszowej odsłonie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

18.03.2022, 20:00 Stary Maneż
 KUP BILET

Brak wydarzeń w: Gdańsk

IRA

IRA

(928)

najbliższe wydarzenie
12.03.2022 17:00

bilety od 100.00 PLN

KUP BILET

Recenzje i opinie: Myslovitz

Koncert sam w sobie bardziej niż ok!!! Co do Klubu i organizacji można poprawić pewne niedociągnięcia...pierwsze piętro zamknięte(pewnie nie chciało się sprzątać...), koncert o 19.30 a do klubu wpuszczali od 19.15 co spowodowało kolejkę jak nie z tej epoki aż do ulicy (w deszczu wolałbym sączyć piwko w środku...) po upragnionym wejściu kolejka gigantus do szatni...porażka
Szczrze mówiąc przeciętnie. Zespół nie miał dużego kontaktu z publicznością. Nie było dobrze słuchać wokalisty (akustyka cos nie taka) Życzę im wszystkiego dobrego w następnym 10 leciu... I odwagi kontaktow z publicznością.
Super koncert.
Świetny koncert, choć z małym poślizgiem czasowym. Warto jednak było czekać, bo Panowie zrewanżowali się graniem na DŁUGI bis :) Szkoda tylko, że występ odbył się bez udziału A.Rojka.
Ogólnie fajna zabawa ale nagłośnienie było za mocne i mało było słychać eokaliste

Polecane z kategorii koncert