koncert

NIE PYTAJ O POLSKĘ - przeboje lat 80'

koncert

NIE PYTAJ O POLSKĘ - przeboje lat 80'

NIE PYTAJ O POLSKĘ  - przeboje lat 80' - Bilety na koncert

NIE PYTAJ O POLSKĘ - przeboje lat 80' w Starym Klasztorze!

Z okazji 35 rocznicy powstania Niezależnego Zrzeszenia Studentów we Wrocławiu zapraszamy na premierowy koncert NIE PYTAJ O POLSKĘ z piosenkami z burzliwych lat 80-tych w Polsce.

Koncert odbędzie się 18 lutego w Sali Gotyckiej w Starym Klasztorze przy ul. Purkyniego 1

Dekada lat 80-tych w Polsce to z jednej strony Solidarność i Niezależne Zrzeszenie Studentów, a później stan wojenny i podziemie, a z drugiej niezwykły rozwit muzyki rockowej zarówno w obiegu oficjalnym, jak i niezależym.

PERFECT, MAANAM, LADY PANK, LOMBARD, a także KULT, T.LOVE, LECH JANERKA czy REPUBLIKA z GRZEGORZEM CIECHOWSKIM ? to tylko niektórzy z artystów tworzących w tym okresie.

"Chcemy być sobą", "Mniej niż zero", "Boskie Buenos", "Szklana pogoda", "Polska", "Arahja", "Wychowanie", "Jezu jak się cieszę", "Sen o Victorii", "Mój jest ten kawałek podłogi", "Dorosłe dzieci", "Biała flaga" - to kamienie milowe polskiej muzyki.

Te i wiele innych nieśmiertelnych przebojów lat 80-tych usłyszymy w nowych aranżacjach podczas koncertu NIE PYTAJ O POLSKĘ w Sali Gotyckiej.

Zaśpiewają wspaniałe wrocławskie wokalistki:

NATALIA LUBRANO, MARTA KOŁODZIEJCZYK, PAULINA LENDA, ANIA KŁYS i ALICJA KALINOWSKA

a towarzyszyć im będzie zespół muzyczny w składzie:

BARTEK MIARKA - gitara, MARCIN KAREL - gitara, ANDRZEJ STAGRACZYŃSKI - bas, BARTEK NIEBIELECKI - perkusja i PIOTR ŚWIĘTONIOWSKI - piano

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje NIE PYTAJ O POLSKĘ - przeboje lat 80'

Przerost formy nad treścią. Piosenki przekombinowane w warstwie wokalnej. Nieczytelna dla mnie myśl przewodnia w doborze utworów.

Polecane z kategorii koncert