koncert
NONO GARCIA

koncert

NONO GARCIA

NONO GARCIA

NONO GARCIA - Gomunice - bilety na koncert

Nono Garcia urodził się w Barbate (Cadiz, Hiszpania) w 1959 roku. W wieku 15 lat otrzymał pierwszą nagrodę "Festival de la Canción de Andalucía".

Studiował filozofię w Granadzie. W tym czasie skomponował także muzykę teatralną i grał na gitarze w Peña Flamenca "La Platería". W 1980 roku wyruszył w swoją pierwszą trasę koncertową ze słynnym piosenkarzem i autorem tekstów, Carlosa Cano. Następnie grał w jazzowych klubach w Madrycie, towarzysząc gitarzyście Tito Alcedo, z którym później także koncertował w całej Europie.

Wkrótce Nono wyrusza w kolejne tournee po Europie, z gitarzystą Antonio Toledo, a także ze znanymi hiszpańskimi muzykami jazzowymi Flamenco Jazz Jorge Pardo i Chano Domínguez.

W 1988 roku, studiując Jazz w Konserwatorium w Brukseli, Nono dołączył do belgijskiego zespołu VAYA CON DIOS z którymi koncertował wiele lat na całym świecie. Jednocześnie założył swój pierwszy kwartet, NONO GARCÍA BELGIAN BAND. Ponadto brał udział w różnych projektach z muzykami z Afryki, Węgier i brazylijskiego Cheiro Do Choro.

W 1992 roku Nono wydał swoją pierwszą płytę solową "Las Quimeras Del Momento" ze specjalnym udziałem Jorge Pardo i Chano Domínguez. Ten album jest odzwierciedleniem jego spojrzenia na flamenco i jazz.

Wrócił do Madrytu w 1996 roku. Następnie współpracował z tak różnymi artystami, jak Martirio, Javier Ruibal, Carmen París, kubańska Gema y Pável z Kuby i brazylijska Gladston Galliza. Ponadto brał udział w projekcie "DIGITANO", a także tworzył ścieżki dźwiękowe do filmów fabularnych i dokumentalnych.W ramach projektu TURESPAÑA wziął udział wraz ze znakomitym harmonistą Antonio Serrano, w tournee po USA, Indiach, Japonii i Południowej Afryce.

Jego drugi album "Atún Y Chocolate" ukazał się w 2001 roku, a w 2002 otrzymał nagrodę "Flamenco Hoy" w National Critique of Flamenco. W 2004 roku skomponował ścieżkę dźwiękową do filmu Pabla Carbonell "Atún Y Chocolate". W 2005 roku dzięki temu został nominowany do nagrody za najlepszą ścieżkę dźwiękową w "IX Premios de la Música" (Spanish Music Awards).

W 2006 roku był dyrektorem muzycznym programu "ABRACADOS"autorstwa znanego tancerza Davida Moralesa. W tym projekcie García zaadaptował muzykę brazylijskiego kompozytora Toma Jobima do Flamenco. Dwa lata później, w 2008 roku, opublikował swój trzeci solowy album "Al Filo De La Medianoche", z udziałem takich wybitnych muzków jak Jerry Gonzalez, Bob Sands, Norman Hogue, Chano Domínguez, Miguel Blanco, Eva Durán i wielu innych.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń w: Gomunice

Brak wydarzeń w: Gomunice


Recenzje

Brak recenzji

Polecane

(74)

Zapraszamy na wyjątkowe wydarzenie muzyczne w październiku i listopadzie w sześciu miastach Polski. Bilety na koncert TRIBUTE TO... już w sprzedaży! Koncerty Tribute to... są wyjątkowym projektem muzycznym, będacym hołdem dla takich artystów jak: Prince, Michael Jackson, George Michael, Amy Winehouse, Whitney Houston, Joe Cocker, Freddie Mercury, John Lennon. Do współpracy nad tym projektem zzostali zaproszeni znakomici polscy artyści: Janusz Radek, Kasia Cerekwicka, Andrzej Piaseczny, Tatiana Okupnik, Krzysztof Cugowski, Kasia Moś, Tomasz Tomson Lach, Baron, Ania Dąbrowska, Justyna Steczkowska. Wydarzenie poprowadzą Edyta Herbuś i Piotr Polk.

Podczas koncertu współcześni polscy wykonawcy złożą hołd takim wokalistom, jak: Prince, Michael Jackson, George Michael, Amy Winehouse, Whitney Houston, Joe Cocker, Freddie Mercury, John Lennon.
Podczas koncertu będzie można zobaczyć w sumie około 200 artystów na jednej scenie: 10 wokalistów, 100-osobową orkiestrę symfoniczną, 80-osobowy chór, tancerzy oraz akrobatów.

Koncert Tribute to... bilety w sprzedaży!

 KUP BILET
06.10.2019, 20:00 Hala Globus
 KUP BILET
11.10.2019, 19:00 Hala Urania
 KUP BILET
18.10.2019, 19:00 Gdynia Arena
 KUP BILET
27.10.2019, 19:00 Spodek
 KUP BILET
 KUP BILET
 KUP BILET
 KUP BILET
 KUP BILET
 KUP BILET

Już niedługo poznamy nazwiska artystów, którzy wystąpią w 3 edycji Koncert Muzyki Filmowej. Nie zabraknie tancerzy, orkiestry symfonicznej oraz prowadzących Grażyny Torbickiej / Tomasza Raczka.

 KUP BILET
17.02.2019, 19:00 Hala Globus
 KUP BILET
22.02.2019, 19:00 Hala Urania
 KUP BILET
03.03.2019, 19:00 Hala Arena
 KUP BILET
 KUP BILET
 KUP BILET
 KUP BILET
22.03.2019, 19:00 Spodek
 KUP BILET
 KUP BILET
(60)

Michał Szpak to jeden z najbardziej rozpoznawalnych artystów młodego pokolenia na polskiej scenie muzycznej. Finalista programu X-Factor i juror The Voice of Poland wyrusza w trasę "Dreamer Tour", podczas której promować będzie najnowszą płytę.
Single, które do tej pory się ukazały - między innymi "Don't Poison Your Heart" i "King of the Season" są zaledwie namiastką tego, co wydarzy się na koncertach.
Album, który miał premierę 7 września 2018 roku, według słów samego artysty oddaje jego sentyment do muzyki lat 80 i 90, możemy więc spodziewać się kompilacji rocka, bluesa, jazzu i popu. Trasa koncertowa rusza 13 października - zapraszamy na koncerty w całym kraju!

 KUP BILET
 KUP BILET
 KUP BILET
 KUP BILET
 KUP BILET
 KUP BILET
 KUP BILET
11.02.2019, 19:00 Aula UAM
 KUP BILET
 KUP BILET
 KUP BILET
(74)

Podczas gali usłyszymy obdarzonych wspaniałymi głosami, fantastycznych solistów operowych. Towarzyszyć im będą wybitni, polscy kameraliści młodego pokolenia, występujący na co dzień z najlepszymi orkiestrami i dyrygentami w Polsce i Europie.
Na scenie pojawią się laureaci międzynarodowych konkursów muzycznych, wirtuozi skrzypiec, fortepianu, wspaniali soliści polskiej estrady. Zabrzmią największe przeboje króla walca - Johanna Straussa, nie zabraknie także popisowych arii z najsłynniejszych operetek "Zemsta nietoperza", "Baron cygański", "Wesoła Wdówka", "Księżniczka Czardasza" oraz "Kraina Uśmiechu". Publiczność usłyszy m.in.: Walc "Nad Pięknym Modrym Dunajem", Arię Barinkaya "Wielka sława to żart",
Duet wszech czasów "Usta milczą dusza śpiewa" czy polkę "Tritsch- Tratsch".
Koncert programowo nawiązywał będzie do tradycyjnych gali i noworocznych koncertów, odbywających się w Wiedniu.

 KUP BILET
 KUP BILET
 KUP BILET
 KUP BILET
 KUP BILET
 KUP BILET
 KUP BILET
 KUP BILET
27.01.2019, 19:30 Aula UAM
 KUP BILET
 KUP BILET
(80)

Odpowiadając na wzrastające zainteresowanie w Polsce sztuką wokalną artystów z Ukrainy, postanowiliśmy stworzyć projekt, będący jednym z mostów, łączących kultury naszych krajów. Projekt jest też efektem znakomitej, trwającej od wielu lat współpracy z dyrektorem generalnym Teatru Operetki Kijowskiej, Bohdanem Strutynśkym. 10 śpiewaków, Polaków i Ukraińców, zaśpiewa przeboje operetkowe i musicalowe, a także wykona muzykę estradową, łącząc repertuar światowy z utworami kompozytorów polskich i ukraińskich. Unikalny projekt, kryjący się pod hasłem "10 TENORÓW", to nie tylko most wokalny między dwoma krajami - to także nowe słowo (a raczej - nuta) w historii muzyki popularnej.

PROGRAM:

CZĘŚĆ I

1) Intro
2) C. Esposito - Grande amore
3) A. Lara - Granada
4) L. Dalla - Caruso
5) R. Stolz – Brunetki, blondynki
6) Pieśń ludowa – Oczi czornyje
7) J. Strauss - Wielka sława to żart
8) G. Puccini - Nessun dorma
9) G. Verdi- La donna e mobile
10) E. Di Capua - O sole mio
11) V. DiChiarra - La spagnola
12) C. Velasquez – Besame mucho
13) L. Danza – Funiculi funicula

CZĘŚĆ II

1) R. Cocciante – Dzwonnik z Notre Dame
2) N. Gimbel - Sway
3) R. Cociante - Belle
4) T. Renis – Quando Quando Quando
5) H. Zimmer / E.John – Król Lew
6) M. Draws - Delayla
7) L.A. Ried - Sparta Regressa
8) D. Modugno - Volare
9) Z. Wodecki - Lubię wracać tam, gdzie byłem już
10) Ludowa pieśń ukraińska - Czerwona ruta
11) Q. Mendoza - Celito lindo
12) B. Joel - Uptown girl
13) V.Di Paola – Come Prima


 KUP BILET
 KUP BILET
 KUP BILET
 KUP BILET
09.03.2019, 19:00 Aula UMK
 KUP BILET
 KUP BILET
 KUP BILET
 KUP BILET
 KUP BILET
 KUP BILET
Podziel się swoją opinią o stronie