koncert Natalia Przybysz

Natalia Przybysz - Jak malować ogień 2

koncert Natalia Przybysz

Natalia Przybysz - Jak malować ogień 2

Natalia Przybysz - Jak malować ogień 2 - Bilety na koncert

Koncert Natalii Przybysz z zespołem

Natalia Przybysz - wokalistka i autorka tekstów, to obecnie jedna z najbardziej wyrazistych osobowości muzycznych. Pojawiła się na rynku w 2001, kiedy to wraz z siostrą Pauliną Przybysz, Markiem Piotrowskim oraz Bartkiem Królikiem powołali do życie zespół Sistars, wnosząc powiew świeżego powietrza na polską scenę. Ich soulowo-hiphopowe utwory szybko podbiły listy przebojów. Wraz z grupą nagrała dwa albumy studyjne, które na stałe wpisały się w historię polskiej muzyki – „Siła Sióstr” z 2003 roku oraz „A.E.I.O.U.” z 2005. Po rozwiązaniu zespołu Natalia skupiła się na solowej karierze i poszukiwaniach własnej artystycznej drogi.

Rok 2011 okazał się przełomowy w karierze artystki. To właśnie wtedy, w 50 rocznicę debiutu artystycznego Janis Joplin, powstał wyjątkowy projekt koncertowy „Kozmic Blues”. Ten w założeniu jednorazowy występ został tak ciepło przyjęty, że Natalia postanowiła przekłuć go w całą trasę, która okazała się ogromnym sukcesem.
„Przyjaźń z Joplin” pchnęła Natalię w kierunku pogranicza bluesa, soulu, jazzu i funku, zakorzenionych w amerykańskiej tradycji starych, ciepłych, motown’owskich brzmień i vintage’owych instrumentów. Pod wpływem tych inspiracji w 2014 roku powstał „Prąd”. To z tego albumu pochodzą takie utwory jak: „Miód” czy „Nazywam się niebo”. Płyta pokryła się platyną i został nagrodzony dwoma Fryderykami.
W 2017 roku światło dzienne ujrzał album „Światło nocne”. Na płycie znalazły się takie utwory jak: tytułowe „Światło nocne”, „Dzieci malarzy”, „Świat wewnętrzny” i „Przez sen”. Za tę płytę Natalia Przybysz otrzymała Fryderyka w kategorii Najlepszy Album POP.

„Jak malować ogień” to trzecia solowa, autorska płyta Natalii Przybysz, która ukazała się w październiku 2019. Materiał jest naturalną konsekwencją i rozwinięciem brzmień i kompozycji, które ukazały się na poprzednich albumach „Prąd” i „Światło nocne”.

„Jak Malować Ogień” to płyta nagrana najpłynniej ze wszystkich moich płyt do tej pory. Razem z moim zespołem, z którym wspólnie koncertujemy, nagraliśmy 10 piosenek, w tym 9 z moimi nowymi tekstami. Jest świeżo, energetycznie i mamy masę powietrza, które chcemy z Wami dzielić na spotkaniach, jakimi są dla nas koncerty. Spodziewajcie się dobrych dźwięków i dużo ciepłego wiatru.” - Natalia Przybysz

Na koncercie usłyszymy również najważniejsze utwory z dyskografii Natalii Przybysz.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

19.01.2022, 20:30 Kuźnia Kulturalna
 KUP BILET

Brak wydarzeń

Recenzje i opinie: Natalia Przybysz - Jak malować ogień 2

Wspaniały koncert, bardzo fajne miejsce i formuła z kolacją
Zdecydowanie za glośno!!! Lokal bardziej jest przystosowany na kameralne występy, a nie 5 gitar elektrycznych...
Atmosfera i koncert na medal!
Rewelacyjny występ! Natalia przechodzi samą siebie, super kontakt z publicznością, również dzięki wyciągniętej ręce.
Super Glos
Koncert super. Natomiast było trochę za głośno. W miejscu takim jak Kuźnia Kulturalna spodziewałam się nagłośnienia adekwatnego do kameralnego pomieszczenia.
Świetny koncert - klasa :)
świetny, kameralny koncert, i choć zasiadany Natalii i zespołowi udało się rozbujać towarzystwo. Bardzo dobre nagłosnienie
Wspaniała energia.:)

Polecane z kategorii koncert