koncert

Natty Michalak z zespołem

koncert

Natty Michalak z zespołem

Natty Michalak z zespołem - Bilety na koncert
Dodaj do ulubionych
Ulubione

Natty Michalak, po studiach w Australii wróciła do Polski. W wakacje odbyła trasę koncertową „FENIX" promując swój autorski materiał w Gdańsku, Gdyni, Sopocie, Wrocławiu, Katowicach, Poznaniu i Krakowie. Po tej trasie zaproszono ję na scenę muzyczną Festiwalu „Kontrapunkt" w Szczecinie oraz na koncerty do Wrocławia i Chorzowa.

23.10.2021 w Sobotę Natty Michalak po raz pierwszy zagra w Warszawie, prezentując nie tylko utwory z trasy "Fenix", ale również nowy matriał. Zatem będzie to koncert premierowy. Artystka od kilku lat występuje solo, jednak i pod tym względem ten koncert jest wyjątkowy, bowiem na scenie będą jej towarzyszyć przyjaciele: Łukasz Kłeczek (gitara basowa, banjo), Wiktoria Deredas (pianino), Klaudia Fedyryszyn (wiolonczela) oraz Nina Michalak (wokal).

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje i opinie: Natty Michalak z zespołem

Koncert Natty Michalak z zespołem był niesamowitą podróżą emocjonalną. Z jednej strony mogłam doświadczyć: nostalgii i zadumy (w utworze napisanym dla Babci i Dziadka, czy autorskich piosenkach Natty oddających poczucie samotności), z drugiej strony przekazywały prostą radość życia przeżywaną w kawiarni, z rodziną czy ze świadomością upływającego czasu. Uważam, że cover Kayah - "Śpij kochanie śpij" był dużo lepszy od oryginału (choć trudno je porównywać bo oba różni muzyczny styl). Mi przypadł bardziej do gustu ten w wykonaniu Natty. Byłam też pod ogromnym wrażeniem talentu muzycznego (aranżacje utworów, wykonanie na trzy głosy, instrumentarium - dla mnie mistrzostwo świata), a autorskie teksty pokazywały ogromną wrażliwość i umiejętność oddawania myśli autorki. Brawa za wokale i chórki w tle!. Dla mnie ten wieczór był niezapomniany i wart przejechania prawie 100 km, by przeżyć całą paletę doznań i niespodzianek. Czekam z niecierpliwością na pierwsze wydanie autorskiej płyty,
Magdalena Wołkowicz Life & Business Advisor- 26.10.2021 10:46
Koncert był fantastyczny! Przekroczył moje wszelkie oczekiwania. Cudowne piosenki i harmonie, oraz utalentowany zespół. Z przyjemnością się słuchało!
Zachwycona 25.10.2021 17:41

Polecane z kategorii koncert