koncert

Nosowska

koncert

Nosowska

Nosowska - Bilety na koncert

Nosowska - Nysa | Kupuj Bilety Online

Katarzyna Nosowska od 25 lat nieustannie zachwyca wrażliwością, charyzmą i poszukiwaniem nowych środków wyrazu. Wokalistka legendarnej grupy Hey od kilku lat stawia na solową karierę. Po lockdownie postanowiła raz jeszcze krzyknąć „Basta!” i otworzyć sezon koncertowy 2020.

Trudno spotkać kogoś, kto nie zetknąłby się z twórczością Kasi Nosowskiej, bez względu na gust muzyczny. Znana fanom rockowego brzmienia jako wokalistka grupy Hey, w solowej karierze odkrywa inne brzmienia. Artystka swobodnie czerpie z całego spektrum gatunkowego, od muzyki pop, przez rock, trip-hop, po szeroko pojętą elektronikę. To właśnie syntetyczne brzmienia dominują na ostatniej, siódmej już solowej płycie piosenkarki – Basta.

Surowe, przesterowane bity i bezpośredni, dosadny przekaz sprawiają, że Nosowskiej raz jeszcze udało się nas zaskoczyć, otwierając nowy rozdział swojej twórczości.

Kasia Nosowska nie zatrzymuje się i ponownie uderza w polską scenę muzyczną, wybudzając nas z koncertowej drzemki. Wiosenna przerwa sprawiła, że wszystkich twórców rozsadzają energia i chęć spotkania z publicznością. Znając Nosowską, możemy spodziewać się barwnych, niesamowitych przeżyć na najwyższym artystycznym poziomie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje

Muzyka elektroniczna i Nosowska.... połączenie rewelacyjne.
zdecydowanie za krótko - pozostał duży niedosyt. Wyszło ok 2 pln za minutę. To drogo!
Świetnie się bawiliśmy, kapitalny występ Kasi Nosowskiej, niesłychanie naturalna ciepła w kontakcie z publicznością, gratulujemy pandemicznego show.
Asia i Irek 01.08.2020 08:41
Wiedziałam,że Kaśka jest fajna, ale nie spodziewałam się , że aż tak!! Rewelacyjny koncert!
Koncert świetny, wokalistka na medal,szkoda tylko że taki krótki.
Niesamowity koncert!!! Energia i ....poprostu Nosowska i basta!😀
Kaśka jest cudowna! Koncert świetny!
Wspaniała Kaśka Nosowska ! Wspaniały jej syn ! Wspaniały cały zespół i koncert! Dobre nagłośnienie i światło;)
Że potańczę jak na disco na koncercie Nosowskiej, to się nie spodziewałam, a tu proszę... super impreza: śpiew, taniec i wzruszenia!
Koncert był bardzo udany. Kasia w świetnej formie. Rewelacyjna ekipa. Super!
Świetny koncert!!!!Byle częściej :)
elzuzulos 11.03.2019 15:48
Mocny koncert, poruszający prawdziwy, po tym koncercie nic już nie jest takie jak było...
Fantastycznie!
Muzycznie gardłowy wulkan przy uroczej osobowości (jak Yin i Yang w jednym:-) Koncert jest udany jak człowiek zapomina, gdzie się znajduje - ja się zapomniałem. Słuchałbym i patrzył, patrzył i słuchał ...
Sztos
Rewelacja! Świetna atmosfera. Super ze Kaśka zdecydowała się na koncert w BB!! Dzięki!
Najlepszy koncert na jakim byłam a byłam już na jej dwóch innych w tym roku. Uwielbien Kasie Nosowską.
Koncert świetny. Materiał z ostatniej płyty jak oraz starsze utwory w nowych aranżacjach zabrzmiały mocno i tłusto. Bezkompromisowa artystka przez duże A. Jedynie publika trochę drętwa, nie dała się ponieść muzyce. Świetne wykonanie coverów Smalltown Boy i Push it oraz Hey Girl Hey Boy z repertuaru Chemical Brothers. Bardzo udany wieczór!
Było bosko i BASTA!
Bardzo, bardzo polecam. Kasia to petarda, poziom nadal wysoki. Dużo elektroniki. Piosenki nie tylko z płyty Basta ale również kilka starszych w nowych elektronicznych aranżacjach. Z tego co Mówiła był to ostatni występ na trasie. Więc kto nie był ten "trąba" 😂
Bardzo dobry koncert, świetna atmosfera
Świetna jest !! :) polecam bardzo !
bardzo fajny koncert fajne podkłady muzyczne :)
Fantastyczny koncert
Koncert jak najbardziej udany. Pani Kasia niezwykle skromna i ciepła osoba. Pozdrawiam.
Fantastyczny koncert, bardzo profesjonalnie przygotowany. Wspaniały klimat, niezmiennie muzyka na najwyższym poziomie. Instrumenataliści na prawdę najlepsi z najlepszych.
Kasia jak zwykle niezawodna, nieziemska, wyjątkowa.
Było rewelacyjnie. Kasia jest fantastyczną osobą ;))
Wszystko super! Nagłośnienie - świetne. Światła - genialne (może poza zapalaniem świateł w stronę widowni). Całość - 5 z plusem!
Koncert doskonały. Bardzo dobrze się bawiliśmy szkoda tylko ze na siedząco.
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane

Cleo

Cleo

(23)

najbliższe wydarzenie
06.08.2020 19:30

bilety od 30.00 PLN