koncert

Noworoczna Gala - Koncert Wiedeński z udziałem Woytek Mrozek Chamber Orchestra

koncert

Noworoczna Gala - Koncert Wiedeński z udziałem Woytek Mrozek Chamber Orchestra

Noworoczna Gala - Koncert Wiedeński z udziałem Woytek Mrozek Chamber Orchestra - Bilety na koncert

Zapraszamy Państwa w podróż do romantycznego i roztańczonego Wiednia, magicznego świata operetki, gdzie będą rozbrzmiewać najpiękniejsze arie, duety, walce i polki Johanna Straussa. Gdzie, w pełnych zachwytu dźwiękach, będzie można usłyszeć szelest długich sukien, huk rozlewanego szampana, czy miłosne westchnienia w alkowach.

Wybitne kompozycje w wykonaniu Woytek Mrozek Chamber Orchestra oraz międzynarodowej klasy solistów sceny operetkowej, operowej i musicalowej, przeniosą słuchaczy do ojczyzny walca, polki, a także do Nowego Jorku, do najsłynniejszych scen Wiednia i Broadwayu. Artyści zaprezentują niezwykły kunszt wokalny i wykreują dla Państwa najwspanialsze światowe arie, szlagiery i duety miłosne.

Niespodzianką wieczoru będzie Plejada Gwiazd.
Diva Agata Sava - wybitna mezzosopranistka, solistka opery w Pradze. Absolwentka Hohschule fur Musik w Monachium, którą ukończyła z wyróżnieniem. Koncertuje aktywnie na scenach całego świata, m.in.: Chicago Philharmonic Hall, Filharmonii Narodowej w Warszawie, czy Lucerne Concert Hall, sale Filharmonii w Zurychu i Genewie. Koncertowała także we wszystkich prestiżowych salach koncertowych Japonii.

Irina Kasjanchuk – sopran, absolwentka Kijowskiej Narodowej Akademii Muzycznej. Laureatka międzynarodowych konkursów wokalnych. Koncertowała we Francji, Hiszpanii, Austrii, Słowenii, Włoszech, Bułgarii, Serbii, Litwie i Polsce. Obecnie solistka operetki kijowskiej.

Wioleta Malchar - wokalistka, aktorka, pedagog, solistka sceny musicalowej w całej Polsce. Zagrała główne role na deskach Teatru Rozrywki w Chorzowie w spektaklach takich jak Cabaret, Jesus Christ Superstar, Przebudzenie Wiosny i w wielu innych. Współpracuje z Marcinem Wyrostkiem i Zespołem Łzy.

Aleksander Kruczek – tenor, Absolwent Akademii Muzycznej w Katowicach oraz Państwowego Policealnego Studium Wokalno-Baletowego w Gliwicach. Uczestnik prestiżowego Programu Kształcenia Młodych Talentów- Akademii Operowej w Teatrze Wielkim - Operze Narodowej. Współpracuje z Teatrem Wielkim w Warszawie oraz zTeatrem Wielkim w Poznaniu. Laureat pierwszych nagród 14 międzynarodowych konkursów wokalnych. Jest obecnie solistą w Narodni Divadlo Moravskoslezske w Czechach.

Nazar Tatsyshyn – tenor, absolwent Lwowskiej Narodowej Akademii Muzycznej. Solista Filharmonii Lwowskiej oraz opery w Budapeszcie. Laureat wielu międzynarodowych konkursów wokalnych. Wykonawca głównych partii oper na Ukrainie i całym świecie. Współpracuje z wieloma reżyserami i dyrygentami O. Lyniv, K. Donadio, R. Revakovych, N. Conti, T. Placido. Koncertował w ponad 50 krajach.

Daniel Cebula–Orynicz - Absolwent wydziału jazzu w Katowicach. Jest wokalistą, wykładowcą akademickim, trenerem zespołów wokalnych. Prowadzi cykl warsztatów gospel, które odbywają się w całej Polsce. Współpracował z wieloma znanymi osobistościami polskiej sceny muzycznej, m. in. Marcinem Wyrostkiem, Edytą Górniak, Margaret, Natalią Kukulską, Stanisławem Soyką czy Elżbietą Zapendowską. Jest finalistą 6. edycji programu The Voice of Poland. W postać Johanna Straussa wcieli się

Artur Banaszkiewicz - skrzypek, kompozytor, aranżer zaprezentuje publiczności wirtuozowskie fantazje i parafrazy m.in.: Viva Strauss!, La Fiesta Mexicana, Skrzypek na Dachu, Hava Nagilah, Hrabina Marica, Carmen na wesoło. Artysta koncertował w wielu prestiżowych salach m.in. Lincoln Center w Nowym Jorku, Berlińskiej Filharmonii czy Gewandhaus. Wszystkich artystów poprowadzi polski dyrygent i wirtuoz klarnetu Maestro Woytek Mrozek - producent znany publiczności całego świata.

Ta niezwykła gala będzie wzbogacona barwnymi kreacjami i bogatą choreografią par tanecznych z udziałem solistów Baletu Opery Lwowskiej.

NOWOROCZNA GALA - Koncert Wiedeński swoim charakterem wiernie nawiązuje do tradycji wielkich, wiedeńskich gali noworocznych koncertów odbywających się w Wiedniu oraz na scenach całego świata. Publiczność usłyszy największe przeboje Króla Walca - Johanna Straussa. Nie zabraknie także popisowych arii i duetów z: Zemsty Nietoperza, Księżniczki Czardasza, Barona Cygańskiego, Wesołej Wdówki, Krainy Uśmiechu, czy walca Nad pięknym modrym Dunajem Marsz Radeckiego, Hava Nagili, Skrzypka na dachu, pieśni neapolitańskie.

Zapraszamy wszystkich melomanów i miłośników światowej wokalistyki w klimatyczną podróż w dobrym muzycznym stylu.

CZYTAJ WIĘCEJ

IRA

IRA

(928)

najbliższe wydarzenie
12.03.2022 17:00

bilety od 100.00 PLN

KUP BILET

Bilety

Recenzje i opinie: Noworoczna Gala - Koncert Wiedeński z udziałem Woytek Mrozek Chamber Orchestra

Koncert był wspaniały !!! Oczekujemy w Pile na więcej podobnych wydarzeń artystycznych :)
Piękny i bardzo profesjonalny koncert, wykonawcy , piękne wykonania prezentowanych utworów, wysoki poziom. Jestem bardzo zadowolona i proszę o więcej takich koncertów.
Świetny relaks na poziomie,tak potrzebny w tych smutnych czasach
Impreza w mojej ocenie nawet na dziesięć gwiazdek, jedynie beznadziejne oświetlenie orkiestry i wykonawców, operatorzy światła chyba spali. To wydarzenie godne polecenia wykonawcy, orkiestra oraz skrzypek, wszysko dobrane i wykonane idealnie !!!
Przepiękne utwory w mistrzowskich wykonaniach, uczta dla uszu i ducha.
Koncert rewelacyjny. Wydarzenie warte obejrzenia i wysłuchania. Jak to mówią : "miód na uszy i serce".
Było wspaniałe, szkoda tylko, że publiczność przy bardziej rozrywkowych wykonaniach była taka "sztywna", no ale Polska to nie Meksyk, gdzie bawić ludzie potrafią się wszędzie. My jednak jesteśmy nauczeni, że na tego typu wydarzeniach obowiązuje etykieta taka, a nie inna. Nic jednak nie zmienia faktu, że było wspaniale🙂
Anna 17.01.2022 13:10
Koncert wspaniały. Wykonawcy i orkiestra perfect.
Dana 16.01.2022 17:46
Super koncert. Największe wrażenie wywarł na mnie Pan Artur Banaszkiewicz - skrzypek. Bardzo polecam
Lucy 16.01.2022 09:27
Najpierw minusy 1.Lubię głośną muzykę ale tu było momentami na granicy bólu 2.Podstarzała primadonna przeginała w ukłonach a głosu nie było słychać spoza gigantycznego pogłosu.3.Brak przerwy w 3 godzinnym koncercie to przesada.A teraz pozytywy.1.Skrzypek poziom światowy mocny trzon zespołu.2 Wszyscy wokaliści poza primadonną cudowne głosy.3.Świetny dobór repertuaru prowadzenie z humorem. Reasumując polecam.
Świetny koncert wykonanie profesjonalne super rozrywka na przygnębiająca rzeczywistość .Polecam znajomym i wybieram się na następny koncert
Wystep na bardzo wysokim poziomie.Bawilam sie niesamowicie.
Fantastyczny koncert. Cudowni artyści. To nie był mój pierwszy raz na Koncercie Wiedenskim i na pewno nie ostatni.
Piękny koncert. Urozmaicony repertuar Świetnie się bawiliśmy
Fatalne nagłośnienie! Mega głośno, jak na koncercie stadionowym! Orkiestra zagłuszała wokalistów, wokaliści mieli podkręconą głośność tak, że nie można było zrozumieć słów śpiewanych przez nich utworów. Wszystko w świetnej akustycznie sali Filharmonii Łódzkiej. Szkoda, że nie wykorzystano tego faktu, tylko wspaniale zapowiadający się koncert stał się trudny do zniesienia.
Koncert przygotowany na wysokim poziomie. Wykonawcy nieznani dla szerszej publiczności, ale artyści wyjątkowi, bardzo dobre głosy, ruch sceniczny, dbałość o słuchacza, wybór utworów interesujący i wymagający, klasa światowa. Na szczególne uznanie zasługuje występ wirtuoza skrzypiec. Polecam wszystkim sympatykom żywej muzyki. Bywalec oper i operetek
W sumie koncert bardzo przyjemny, w sam raz na początek nowego roku. Ale nazywanie go Wiedeńskim, to trochę nadużycie.
1. ciekawy repertuar, dobre wykonania dlatego ocena 4/5 2. mylący tytuł; z nieznanych powodów reklamowany jako "koncert wiedeński" 3. w pierwszej części koncertu bardzo złe nagłośnienie - liczba dB wymagała zatykania uszu 4. brak przerwy podczas koncertu trwającego około 120 minut, do zaakceptowania może w Ciechocinku ale nie w filharmonii - liczne wyprawy widzów do toalety;
Bardzo miło spędzony czas
wspaniała zabawa, zawodowcy wiedzą jak rozbawić publikę
Bilety były prezentem-Rodzice są bardzo zadowoleni!!!
Witam. Koncert rewelacyjny!!! Wspaniały występ tenorów oraz sopranistki, orkiestra na medal. Konferansjer bardzo fajnie poprowadził cały występ - z humorem i profesjonalnie. 3 godziny genialnej rozrywki! Polecam.
Bardzo fajny koncert
Cudowny koncert!
Marzena 04.01.2022 09:08
Doskonała zabawa artystów z publicznością.
Wojciech 04.01.2022 08:12
Polecam w 100 % wspaniały koncert ,na szczególną uwagę zasługuje występ skrzypka super, oczywiście pozostali wykonawcy jak i orkiestra zasługują na wielkie brawa .Atmosfera na koncercie fantastyczna .
Jola M 03.01.2022 13:03
Noworoczna Gala z przytupem. Radosne, muzyczne rozpoczęcie Nowego Roku. Ponadczasowe muzyczne utwory, energia wykonawców i solistów sprawiły dobrą zabawę. Organizacja super, dziękujemy za koncert.
Zibi 03.01.2022 09:58
Polecam bardzo wszystkim.
DARIO 03.01.2022 09:34
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane z kategorii koncert