koncert

Noworoczna Gala - Koncert Wiedeński z udziałem Woytek Mrozek Chamber Orchestra

koncert

Noworoczna Gala - Koncert Wiedeński z udziałem Woytek Mrozek Chamber Orchestra

Noworoczna Gala - Koncert Wiedeński z udziałem Woytek Mrozek Chamber Orchestra - koncert
Dodaj do ulubionych
Ulubione

Zapraszamy Państwa w podróż do romantycznego i roztańczonego Wiednia, magicznego świata operetki, gdzie będą rozbrzmiewać najpiękniejsze arie, duety, walce i polki Johanna Straussa. Gdzie, w pełnych zachwytu dźwiękach, będzie można usłyszeć szelest długich sukien, huk rozlewanego szampana, czy miłosne westchnienia w alkowach.

Wybitne kompozycje w wykonaniu Woytek Mrozek Chamber Orchestra oraz międzynarodowej klasy solistów sceny operetkowej, operowej i musicalowej, przeniosą słuchaczy do ojczyzny walca, polki, a także do Nowego Jorku, do najsłynniejszych scen Wiednia i Broadwayu. Artyści zaprezentują niezwykły kunszt wokalny i wykreują dla Państwa najwspanialsze światowe arie, szlagiery i duety miłosne.

Niespodzianką wieczoru będzie Plejada Gwiazd.
Diva Agata Sava - wybitna mezzosopranistka, solistka opery w Pradze. Absolwentka Hohschule fur Musik w Monachium, którą ukończyła z wyróżnieniem. Koncertuje aktywnie na scenach całego świata, m.in.: Chicago Philharmonic Hall, Filharmonii Narodowej w Warszawie, czy Lucerne Concert Hall, sale Filharmonii w Zurychu i Genewie. Koncertowała także we wszystkich prestiżowych salach koncertowych Japonii.

Irina Kasjanchuk – sopran, absolwentka Kijowskiej Narodowej Akademii Muzycznej. Laureatka międzynarodowych konkursów wokalnych. Koncertowała we Francji, Hiszpanii, Austrii, Słowenii, Włoszech, Bułgarii, Serbii, Litwie i Polsce. Obecnie solistka operetki kijowskiej.

Wioleta Malchar - wokalistka, aktorka, pedagog, solistka sceny musicalowej w całej Polsce. Zagrała główne role na deskach Teatru Rozrywki w Chorzowie w spektaklach takich jak Cabaret, Jesus Christ Superstar, Przebudzenie Wiosny i w wielu innych. Współpracuje z Marcinem Wyrostkiem i Zespołem Łzy.

Aleksander Kruczek – tenor, Absolwent Akademii Muzycznej w Katowicach oraz Państwowego Policealnego Studium Wokalno-Baletowego w Gliwicach. Uczestnik prestiżowego Programu Kształcenia Młodych Talentów- Akademii Operowej w Teatrze Wielkim - Operze Narodowej. Współpracuje z Teatrem Wielkim w Warszawie oraz zTeatrem Wielkim w Poznaniu. Laureat pierwszych nagród 14 międzynarodowych konkursów wokalnych. Jest obecnie solistą w Narodni Divadlo Moravskoslezske w Czechach.

Nazar Tatsyshyn – tenor, absolwent Lwowskiej Narodowej Akademii Muzycznej. Solista Filharmonii Lwowskiej oraz opery w Budapeszcie. Laureat wielu międzynarodowych konkursów wokalnych. Wykonawca głównych partii oper na Ukrainie i całym świecie. Współpracuje z wieloma reżyserami i dyrygentami O. Lyniv, K. Donadio, R. Revakovych, N. Conti, T. Placido. Koncertował w ponad 50 krajach.

Daniel Cebula–Orynicz - Absolwent wydziału jazzu w Katowicach. Jest wokalistą, wykładowcą akademickim, trenerem zespołów wokalnych. Prowadzi cykl warsztatów gospel, które odbywają się w całej Polsce. Współpracował z wieloma znanymi osobistościami polskiej sceny muzycznej, m. in. Marcinem Wyrostkiem, Edytą Górniak, Margaret, Natalią Kukulską, Stanisławem Soyką czy Elżbietą Zapendowską. Jest finalistą 6. edycji programu The Voice of Poland. W postać Johanna Straussa wcieli się

Artur Banaszkiewicz - skrzypek, kompozytor, aranżer zaprezentuje publiczności wirtuozowskie fantazje i parafrazy m.in.: Viva Strauss!, La Fiesta Mexicana, Skrzypek na Dachu, Hava Nagilah, Hrabina Marica, Carmen na wesoło. Artysta koncertował w wielu prestiżowych salach m.in. Lincoln Center w Nowym Jorku, Berlińskiej Filharmonii czy Gewandhaus. Wszystkich artystów poprowadzi polski dyrygent i wirtuoz klarnetu Maestro Woytek Mrozek - producent znany publiczności całego świata.

Ta niezwykła gala będzie wzbogacona barwnymi kreacjami i bogatą choreografią par tanecznych z udziałem solistów Baletu Opery Lwowskiej.

NOWOROCZNA GALA - Koncert Wiedeński swoim charakterem wiernie nawiązuje do tradycji wielkich, wiedeńskich gali noworocznych koncertów odbywających się w Wiedniu oraz na scenach całego świata. Publiczność usłyszy największe przeboje Króla Walca - Johanna Straussa. Nie zabraknie także popisowych arii i duetów z: Zemsty Nietoperza, Księżniczki Czardasza, Barona Cygańskiego, Wesołej Wdówki, Krainy Uśmiechu, czy walca Nad pięknym modrym Dunajem Marsz Radeckiego, Hava Nagili, Skrzypka na dachu, pieśni neapolitańskie.

Zapraszamy wszystkich melomanów i miłośników światowej wokalistyki w klimatyczną podróż w dobrym muzycznym stylu.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

 KUP BILET

Brak wydarzeń w: Kielce

Recenzje i opinie: Noworoczna Gala - Koncert Wiedeński z udziałem Woytek Mrozek Chamber Orchestra

Rewelacja, świetnie się bawiłam. Szczerze polecam.
brygitta 18.02.2022 09:50
Było cudownie. bardzo nam się podobało polecam i bardzo dziękuję
17.02.2022 19:16
WIELKIE BRAWA SZCZEGÓLNIE DLA SOLISTÓW
Barbara 17.02.2022 09:22
Koncert był cudowny . Orkiestra światowej klasy jak również utalentowani śpiewacy . Zbior najbardziej lubianych i popularnych utworów dla każdego ,nawet dla nie zaawansowanych odbiorców tego typu muzyki. Piękne wykonanie "iespodzianki" dla publiczności od dyrygenta . Ogrom wrażeń. Polecam całym sercem !.
Danuta 17.02.2022 08:48
Rodzice wyszli z Noworocznej Gali pod ogromnym wrażeniem. Ocenili występ bardzo pozytywnie i z chęcią wybraliby się jeszcze raz.
MARW 17.02.2022 08:31
Koncert był wspaniały !!! Oczekujemy w Pile na więcej podobnych wydarzeń artystycznych :)
Joanna 25.01.2022 17:46
Piękny i bardzo profesjonalny koncert, wykonawcy , piękne wykonania prezentowanych utworów, wysoki poziom. Jestem bardzo zadowolona i proszę o więcej takich koncertów.
24.01.2022 10:32
Świetny relaks na poziomie,tak potrzebny w tych smutnych czasach
19.01.2022 22:15
Impreza w mojej ocenie nawet na dziesięć gwiazdek, jedynie beznadziejne oświetlenie orkiestry i wykonawców, operatorzy światła chyba spali. To wydarzenie godne polecenia wykonawcy, orkiestra oraz skrzypek, wszysko dobrane i wykonane idealnie !!!
Marian 19.01.2022 21:57
Przepiękne utwory w mistrzowskich wykonaniach, uczta dla uszu i ducha.
Petra 17.01.2022 17:35
Koncert rewelacyjny. Wydarzenie warte obejrzenia i wysłuchania. Jak to mówią : "miód na uszy i serce".
Marzena 17.01.2022 13:54
Było wspaniałe, szkoda tylko, że publiczność przy bardziej rozrywkowych wykonaniach była taka "sztywna", no ale Polska to nie Meksyk, gdzie bawić ludzie potrafią się wszędzie. My jednak jesteśmy nauczeni, że na tego typu wydarzeniach obowiązuje etykieta taka, a nie inna. Nic jednak nie zmienia faktu, że było wspaniale🙂
Anna 17.01.2022 13:10
Koncert wspaniały. Wykonawcy i orkiestra perfect.
Dana 16.01.2022 17:46
Super koncert. Największe wrażenie wywarł na mnie Pan Artur Banaszkiewicz - skrzypek. Bardzo polecam
Lucy 16.01.2022 09:27
Najpierw minusy 1.Lubię głośną muzykę ale tu było momentami na granicy bólu 2.Podstarzała primadonna przeginała w ukłonach a głosu nie było słychać spoza gigantycznego pogłosu.3.Brak przerwy w 3 godzinnym koncercie to przesada.A teraz pozytywy.1.Skrzypek poziom światowy mocny trzon zespołu.2 Wszyscy wokaliści poza primadonną cudowne głosy.3.Świetny dobór repertuaru prowadzenie z humorem. Reasumując polecam.
Krytyk 15.01.2022 22:58
Świetny koncert wykonanie profesjonalne super rozrywka na przygnębiająca rzeczywistość .Polecam znajomym i wybieram się na następny koncert
15.01.2022 20:37
Wystep na bardzo wysokim poziomie.Bawilam sie niesamowicie.
Agnieszka 15.01.2022 15:50
Fantastyczny koncert. Cudowni artyści. To nie był mój pierwszy raz na Koncercie Wiedenskim i na pewno nie ostatni.
15.01.2022 15:45
Piękny koncert. Urozmaicony repertuar Świetnie się bawiliśmy
Anna 15.01.2022 10:20
Fatalne nagłośnienie! Mega głośno, jak na koncercie stadionowym! Orkiestra zagłuszała wokalistów, wokaliści mieli podkręconą głośność tak, że nie można było zrozumieć słów śpiewanych przez nich utworów. Wszystko w świetnej akustycznie sali Filharmonii Łódzkiej. Szkoda, że nie wykorzystano tego faktu, tylko wspaniale zapowiadający się koncert stał się trudny do zniesienia.
Widz 10.01.2022 18:07
Koncert przygotowany na wysokim poziomie. Wykonawcy nieznani dla szerszej publiczności, ale artyści wyjątkowi, bardzo dobre głosy, ruch sceniczny, dbałość o słuchacza, wybór utworów interesujący i wymagający, klasa światowa. Na szczególne uznanie zasługuje występ wirtuoza skrzypiec. Polecam wszystkim sympatykom żywej muzyki. Bywalec oper i operetek
Barbara 10.01.2022 14:24
W sumie koncert bardzo przyjemny, w sam raz na początek nowego roku. Ale nazywanie go Wiedeńskim, to trochę nadużycie.
Zbig 10.01.2022 12:34
1. ciekawy repertuar, dobre wykonania dlatego ocena 4/5 2. mylący tytuł; z nieznanych powodów reklamowany jako "koncert wiedeński" 3. w pierwszej części koncertu bardzo złe nagłośnienie - liczba dB wymagała zatykania uszu 4. brak przerwy podczas koncertu trwającego około 120 minut, do zaakceptowania może w Ciechocinku ale nie w filharmonii - liczne wyprawy widzów do toalety;
10.01.2022 11:31
Bardzo miło spędzony czas
Aga 09.01.2022 19:48
wspaniała zabawa, zawodowcy wiedzą jak rozbawić publikę
Wojciech 08.01.2022 08:42
Bilety były prezentem-Rodzice są bardzo zadowoleni!!!
Monia 07.01.2022 19:29
Witam. Koncert rewelacyjny!!! Wspaniały występ tenorów oraz sopranistki, orkiestra na medal. Konferansjer bardzo fajnie poprowadził cały występ - z humorem i profesjonalnie. 3 godziny genialnej rozrywki! Polecam.
Damiano 07.01.2022 15:04
Bardzo fajny koncert
07.01.2022 15:02
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane z kategorii koncert