koncert Noworoczna Gala - Koncert Wiedeński

Noworoczna Gala - Koncert Wiedeński z udziałem New Opera Kiev Orchestra & Balet

koncert Noworoczna Gala - Koncert Wiedeński

Noworoczna Gala - Koncert Wiedeński z udziałem New Opera Kiev Orchestra & Balet

Noworoczna Gala - Koncert Wiedeński z udziałem New Opera Kiev Orchestra & Balet - Bilety na koncert

Zapraszamy Państwa w podróż do romantycznego i roztańczonego Wiednia, magicznego świata operetki, gdzie będą rozbrzmiewać najpiękniejsze arie, duety, walce i polki Johanna Straussa, Franca Lehara, Imre Kalmana oraz arie i duety wszechczasów innych kompozytorów. Gdzie w pełnych zachwytu dźwiękach będzie można usłyszeć szelest długich sukien, huk rozlewanego szampana, czy miłosne westchnienia w alkowach.

Wybitne kompozycje, w wykonaniu New Opera Kiev Orchestra oraz europejskiej klasy solistów kijowskiej sceny operetkowej i operowej, przeniosą słuchaczy do ojczyzny walca oraz polki, prezentując niezwykły kunszt wokalny i wykreują dla Państwa najwspanialsze światowe duety miłosne. Wśród solistów usłyszą Państwo światowy głos sopranowy Iriny Kasyanchik oraz mezzosopranistkę Katherynę Zimbaliuk, solistkę Narodowego Teatru Opery i Baletu w Odessie, którym będzie towarzyszyć na scenie znakomity baryton Serhii Makiienko. Niespodzianką tego wieczoru będzie niezwykły ukraiński kontratenor Oleksandr Los, który - niczym Farinelli, wykona brawurowe arie i pieśni, m.in. niezwykle wzruszającą pieśń z repertuaru Vitasa Krzyk Żurawi. Pozostali wokaliści, to laureaci międzynarodowych konkursów wokalnych, na co dzień soliści opery kijowskiej i odeskiej, gościnnie wykonujący główne partie w operach włoskich. Mykola Shuliak, tenor, laureat konkursu wokalnego Metropolitan Opera, a także polska Diwa Agata Sava, mezzosopranistka, solistka opery w Pradze.

Publiczność wysłucha między innymi: arie Adeli oraz Barinkaya z operetki Wielka sława to żart, duety wszechczasów, m.in. z operetki *Usta milczą dusza śpiewa, walce Nad pięknym modrym Dunajem**, Wiedeńska krew*, polki *Trik Trak**, Grzmoty i błyskawice* oraz marsze Straussów, zachwycające zarówno poddanych Franciszka Józefa, jak i współczesną publiczność, przeboje muzyki filmowej, musicalowej i pop kultury, m.in. arie Tewiego z musicalu Skrzypek na dachu, The Whole New World z filmu Aladyn, Mamma mia grupy ABBA czy Skyfall .

Ta niezwykła Gala będzie wzbogacona wirtuozerskim popisem par tanecznych, barwnymi kreacjami i bogatą choreografią, co pozwoli na doświadczanie wielu doznań artystycznych w iście książęcym stylu.

Koncert, swoim charakterem, nawiązuje wiernie do tradycji wielkich wiedeńskich gali noworocznych koncertów odbywających się we Wiedniu.

CZYTAJ WIĘCEJ

Recenzje i opinie: Noworoczna Gala - Koncert Wiedeński z udziałem New Opera Kiev Orchestra & Balet

Świetny,polecam☺
Piękny koncert, pierwszy raz na żywo słyszałam kontra tenor w wykonaniu Aleksandra Łosia - coś niesamowitego. Polecam koncert wszystkim.
sprawnie i profesjonalnie dokonana prcedura
Ilość gwiazdek wystarczy za komentarz. Poziom artystyczny imprezy, dobór repertuaru - moje pełne uznanie.Idealny dobór formuły i pragnę podkreślić znakomicie wkomponowała się publiczność w klimat i atmosferę stworzoną przez wykonawców. Proszę o więcej.
Ja rozumiem,że warunki mertażowe ograniczyły możliwości Zespołu,ale duże rozbieżności między zdjęciem na plakacie a tym co zobaczyłem.Wrażenia pozytywne, ocena - dobra 4
Bilety kupiłem na prezent świąteczny dla rodzicówi i byli zachwyceni występem.
Polecam. Gdybym miała okazje poszlabym ponownie.
Rewelacyjny występ.Publicznosc na stojąco oklaskiwali i urocza prowadzącą i pozostałych wykonawców. Polecam z całego serca.Warto pójść i spędzić wyjątków czas na przedstawieniu.
Szkoda że nie było przypominającej wiadomości... Bilet przepadł a szukając przed świętami biletu nie znalazłem i myślałem że jednak nie kupiłem
Fatalna konferansjerka, dowcipy prymitywne. Soliści i orkiestra- wspaniali
Noworoczna Gala -Koncert Wiedeński z udziałem New Opera Kiev Orchestra & balet, była dla mnie prawdziwą ucztą dla ciała i duszy. Pełen profesjonalizm ze strony orkiestry i artystów. Szczerze polecam Wszystkim witać tak miło Nowy Rok.
koncert wspaniały, doskonale spędzony wieczór. Polecam!!
Piękny występ Artyści bardzo profesjonalni. Byłem pod wrażeniem umiejętności zarówno orkiestry, śpiewaków jak i tancerzy. To był naprawdę profesjonalny występ.Jedyny minus to bardzo mała scena w teatrze w Otwocku, przez co mialem wrażenie ze tancerze nie pokazali swoich pełnych możliwości. Ogólnie super
Rodzice powiedzieli :Fantastyczna gala polecamy każdemu następnym razem idziemy z Wami 😁
Było cudownie.Nowa Opera Kijowska i Balet zachwycili. Dłonie bolały od oklasków. Bisom nie było końca.Brawo!
koncert,który się odbył, uważam za bardzo udany, mimo, że prowadząca była nieprzygotowana do konferansjerki, ale pięknie śpiewała., Informacja o wykonawcach i utworach była kłamliwa, w rzeczywistości nie te utwory i nie Ci wykonawcy o których inforomwano na folderze, ale to wina organizatorów.Koncert OK!
Super artyści na wysokim poziomie.chetnie poslucham ich ponowne-natomiast prowadząca koncert to jakieś nieporozumienie a rapertuar niezrozumiale tematycznie przemieszany...Carmen...Adele Abba... Coen przynajmniej wykonane lux.
Piękna muzyka prosto z Wiednia w małym otwockim teatrze.
Scena za mała na takie duże zespoły,tancerze nie mieli miejsca na swoje pokazy taneczne przy dużej orkiestrzeprowadzenie nie profesjonalne,ale z osobistym wdziękiem na swoje wpadki prowadzącej,wokal śpiewaków znakomity ,ale ciasno na scenie
Jesteśmy pod wrażeniem kunsztu artystów. Dwa pokolenia płakały podczas występów. Po raz pierwszy usłyszeliśmy Pana Łosia o barwie głosu konttenora. Brawo 👏 Oczekujemy kolejnych takich imprez
Kocert ciekawy choć prowadząca nie była przygotowana, nie znała nazwisk wykonawców, niestety ceny biletów zbyt wysokie. Cena biletu na dostawce taka sama jak biletu normalnego tj. 100 zł, duża przesada!

Polecane z kategorii koncert